PO - PÁ v 17:50 na Primě

Milada Hořínková

Prostřeno II - 3. cyklus Milada Hořínková Foto: Prostřeno II - 3. cyklus Milada HořínkováFoto: Prima

Šarmantní Milada je rozvedená, bezdětná a žije s přítelem v bytě 2 + 1 v klidné okrajové čtvrti Českých Budějovic, kde má všechno na dosah ruky.

Rok pracuje jako finanční poradkyně, ale vystudovala výrobu uměleckých předmětů. Exaktní poradenství si zpestřuje návštěvami koncertů. Je totiž tělem i duší rockerka. A také dokáže říct věci pěkně na rovinu. Nechodí kolem horké kaše a nebojí se nových věcí. I proto se přihlásila do soutěže. Hodnotí se na rovných deset bodů.

Charakter:

Veselá, kamarádská, upřímná, otevřená novotám, upovídaná, starostlivá, originální, trošku exhibicionistka.

Zájmy:

Rockové festivaly, moře a sluníčko, práce, kolo, fotografování, vaření a akvarijní rybičky.

Vztah k vaření:

Milada vaří asi od jedenácti, prý ji k tomu donutil hlad. A také chuť experimentovat. Dnes věnuje vaření většinu volného času. Miluje, když jejím hostům chutná.

Chutě:

Má ráda italskou kuchyni, kuřecí maso, zeleninová jídla a biopotraviny.

Nesnáší:

Houby (s výjimkou houbových řízků a smaženice), dršťky, vnitřnosti. Nevyhledává mořské potvory, ale dobře připravené je ráda ochutná.

Motto:

Nikdy neříkej nikdy!

Očekávání:

Těší se na dobrou zábavu, spousty nových receptů i chutí. Třeba získá i nové přátele.

Vaše názory

Ariana
Miládko, když nejím 0 05.09.2012 21:14

Miládko,
když nejím bramboráky, pak je tedy opravdu nejím, ne že je ochutnávám jiným z talíře. Vy jste žádný zázrak nepředvedla ;)) Out a palec dolu.

Petra z TC
Znám 1 05.12.2011 00:38

Tak já Miladu znám osobně. Jeden čas mi byla jak moje mamka. Takže co ste si na ní udělal za obrázek není vůbec pravda. Je to to nejhodnější stvoření co jsem potkala. Strašně ochotná hned pomůže když něco slíbí dodrží to!

Vokoun
určitě 20.01.2012 00:15

Skoro každá svině má selátka

Pavla 2633
Teda, nikdy sem neměla k 0 16.09.2011 00:28

Teda, nikdy sem neměla k jedinému dílu žádný komentář, ale tadle ženská mi teda hnusla žlučí... No děs.

Anežka Bendová
Děs běs 0 13.09.2011 10:21

Slečna Milada je neuvěřitelně odporné stvoření namyšlená slepice a totální "všeumělka" z mého pohledu ač bych samozřejmě pár výhrad měla byla paní Gábinka daleko lepší.Rejpat umí každej.

anonym
Vaření s Miladou 0 19.10.2010 05:27

Jsem pravidelnou divačkou pořadu Prostřeno! a mohu říct, že díl, s pí. Miladou byl nejhorší, co jsem viděla... Její zvednuté obočí, škodolibé škleby a nevhodné chování mě chvílema nutilo přepnout na jiný kanál... Po její odporně vyhlížející zelné vodě s klobásou, by se mně zase zvedal žaludek! Patrně jí ve školce, škole a na pracovišti nedávali příliš mnoho ,,prostoru,, k vyjádření svých dovedností... Místo keců si otevřete kuchařku a naučte se pořádné jídla a ne ty blafy, kterými jste všechny krmila... A hlavně, nelezte už NIKDY do televize. Pro blaho vašich spoluobčanů...

ales81
Co dodat.... 0 13.10.2010 22:21

no pani Miladu znam osobne, bohuzel ano je presne takova jak se v TV prezentovala, hodnoceni necham na kazdem z Vas, je videt, ze kazdy divak si nazor udelal.

ps: ona z C.Budejovic nepochazi, ba ani z jiznich cech. Bohuzel i takove nam sem dovane severni vitr z podkrusnohori....

Ilka
Hodnocením Kateřiny dokázala Milada 0 04.10.2010 19:35

co je ve skutečnosti zač. Studená, neosobní, taktizérka a hodně neupřímná. Nedivím se, že ve svém věku je rozvedená. Kdo by také s tak zvláštní ženskou vydržel. Každý jsme nějaký, ale Milada musí na sobě ještě hodně pracovat, aby nedělala stejné chyby. Obávala jsem se, aby náhodou výhru neshrábla právě Milada.

Klára Poláková
Na mě hodnocení paní Milady 0 01.10.2010 19:02

Na mě hodnocení paní Milady zanechalo hluboký dojem, kdybychom se znaly krátce a zvažovala bych pozvat ji na návštěvu, po shlédnutí tohot dílu bych to nikdy neudělala, je indiskrétní šmejdit u cizích lidí po prachu a ještě neomalenější je to na plnou hubu ventilovat, doufám, že jí alespoň udělalo radost, že tu paní rozplakala.

Natasha
a co vzít rovnou skleničku a 0 30.09.2010 05:04

a co vzít rovnou skleničku a veškeré nádobí Incidurem?

reklama