PO - PÁ v 17:50 na Primě

Milada Trojanová

Prostřeno - 13.10. Milada Trojanová Foto: Prostřeno - 13.10. Milada TrojanováFoto: Prima

Milada je už v důchodu a žije se svým o dvanáct let mladším manželem a pejskem v půvabné Lomnici nad Popelkou, kde se hodně sportovalo a od 19. století se tu vyráběly proslulé oplatky a suchary.

Znovu se provdala teprve vloni, ale je už také babičkou vnučky Anetky, která je momentálně její nejmilejší koníček. Do pořadu ji přihlásil někdo neznámý, nejprve ji to naštvalo, pak si ale řekla, že do toho půjde. Je totiž trošku adrenalinový typ. Miluje jízdu a řízení, nejlépe si odpočine v autě za volantem. S manželem také ráda podniká vyjížďky na motorce. Její menší domek má dvě ložnice, jednu v patře, šatnu, obývák s kuchyňkou a barovým pultem, kde tráví při vaření docela hodně času ona i její manžel.

Charakter:

Společenská, veselá, upřímná, povídavá, kritická.

Zájmy:

Motorismus, vaření, zahrada, vnučka, pejsek.

Vztah k vaření:

Miladě zemřela maminka, když jí bylo dvanáct let, takže začínala s vařením nedobrovolně velmi brzy. Měla dva bratry a na své kulinářské začátky nerada vzpomíná. Teprve časem se z  vaření stal koníček. Nejraději dělá klasická jídla, minutky, ráda peče.

Chutě:

Jí prakticky všechno, nejraději ze všeho má ale maso. Také miluje sýry, s výjimkou kozího.

Nesnáší:

Přesolená a překořeněná jídla. Také nevyhledává tučné pokrmy a sladká jídla. Vadí jí stolování bez vody a mlaskání a srkání u stolu.

Očekávání:

Těší se na prima lidi a zábavu. Soupeře by ráda ohromila svým kuchařským uměním do té míry, že právě jí přidělí nejvyšší počet bodů.

Vaše názory

sasanka
Tak tahle paní mě pobavila, 0 13.11.2010 19:29

Tak tahle paní mě pobavila, ale vařila s dobrým úmyslem a s radostí a to se cení.

Fatimka
Katastrofa 0 26.10.2010 23:53

Jak je možné,že vždy osoba,která nejvíce kritizuje umí velký kulový??Spíš to bylo jak zaseknutá deska "slanina a slanina a slanina" hlavně,že jmenovanou slaninu měla v menu sama.Chalupa kde žije děs a hrůza.Pozvat jen návštěvu bych měla strach a co teprve celou republiku.Občas mě udivuje lidská nesoudnost

Lucie.22
Bože Milado 0 17.10.2010 14:26

Všechno je těžké, kalorické, mastné. Na rybu se netěší, na předkrm se netěší,dezert taky nechce protože je to sladké a kalorické. Proboha proč ste se tam vůbec hlasila? Snad ste si nemyslela že s takovým jidlem, které se vydává někde v závodce vyhrajete? Navíc všude byl tuk, no ale hlavně že držkujete na druhé že? No zapšklá stará baba.

Bedrisek 1170
Jsem ten pravý Bedřich z rajhradu 1 17.10.2010 12:23

Paní Milado, máte to zapotřebí se takhle chovat, když nic neumíte?
Pro všechny mé fandy jsem si založil mail bedrich-rajhrad@seznam.cz a děkuji za všechny komentáře

profi
Bedřišek 17.10.2010 17:14

Myslíte si, že to je pravý pan Bedřich? Mně to nepřipadá, měl by zapootřebí se takhle vyjadřovat?

Radovana
profi 17.10.2010 17:24

Mě se taky nezdá,že by to byl on.Určitě se za něj někdo vydává,jestli ano,tak je to největší chudák.

Mimi
Ano všichni mají pravdu. Já 0 15.10.2010 21:23

Ano všichni mají pravdu. Já jsem ani nevěděla, že to bude takový hnus ale vy jste fakt hodně náročná a kritická vše vám chutná.

eranera
Milado, co Vy jste za člověka 1 15.10.2010 18:26

na dezert se netěšíte, na rybu také ne, bramborové šišky také ne. Všechno je podle vás hutné. To víte, všichni nevaří jako vy žampiony zalité vodou a mlékem, polévka vodová, nechutná. Vy příště seďte zalezlá doma, protože dívat se na Vás, to bylo docela těžké. Večeře je těžká, složení náročné, kalorické.................to jsou slova, kterými jste komentovala menu Alenky.

Rony
... 15.10.2010 18:38

Paní Milada kritizuje .... já bych ještě přidal slova zle a s jakousi závistí.

stanislava nevolova
pani milada je otresna 17.10.2010 13:40

pani milada je otresna kriticka baba ta polivka byla voda

reklama