PO - PÁ v 17:50 na Primě

Milan Bartoš

Prostřeno - 2.12. Milan Bartoš Foto: Prostřeno - 2.12. Milan BartošFoto: Prima

Produktový manažer je ženatý a brzy se mu narodí syn. Příjemný mladý muž bydlí v rekonstruovaném moderním bytě v Poděbradech. Pokud Milan vyhraje, zakoupí kočárek pro miminko.

Charakter:

Přátelský, otevřený a komunikativní.

Zájmy:

Analogová fotografie, horské kolo, snowboard, rybaření a pes.

Vztah k vaření:

Milan nejraději vaří a jí italskou, francouzskou a asijskou kuchyni. Kvůli nádobí také jídla z jednoho hrnce. Vaření považuje za tvůrčí proces – třeba jako malování obrazů.

Chutě:

Nemá výhrady k žádnému jídlu, pokud je připraveno správně.

Nesnáší:

Neví o ničem, co by nepozřel. Zato když se na stole objeví cibulák, papírové ubrusy a skleničky od hořčice, ztratí chuť k jídlu.

Motto:

Život je jako hra. Nezáleží na tom, jak je dlouhá, ale jak se hraje.

Očekávání:

Především očekává prima zábavu!

 

 

 

Vaše názory

divak1
lucie horší než veronika 0 08.12.2011 15:03

Veronika byla těhotná a snažila se vysvětlit, že jí bylo v noci zle. A fakt jí to jednoduše nemuselo sednout, vonět.. (víno). Lucie nebyla schopná popsat, co jí tak moc vadilo na polévce. Milan z toho ale taky neměl dělat haló.

magnush
faleš 0 16.02.2011 23:03

milan je velmi sympatický chlap s klidnou a vyrovnanou povahou...ale to co jsem viděl u lucie a veroniky je k zblití..manžel od veroniky se za ní musi urcite velmi stydět. Lucie je obdobný případ...nejkrásnější bylo,jak měly hodnotit a jak s těžkým srdcem museli dat vyšší známku než původně chtěly! Je mi smutno za takové lidi!!!

anonym
Milan byl méně jak průměrný 0 12.12.2010 22:47

Milan byl méně jak průměrný kuchař, ani nepozná kuře od kohouta

anonym
pro momo a mahu 0 10.12.2010 22:32

Ty vaše dlouhosáhé elaboráty jsou trapné, Milan byl podprůměrný kuchař. Chesse-cake mi taky nechutná, spodek tvrdý a vršek odporně tučný. A tu slavnou polévku měl podávat alespoń s krutonky, takhle to vypadá hnusně zelená kašovitá hmota.

momo
pro mahu 0 10.12.2010 10:35

Moc zdravím paní nebo slečnu Mahu. Jen jsem Vám chtěla napsat, že se nemá cenu kvůli "chytré" paní sasance rozčilovat, když jsem si přečetla její další komentáře u jiných soutěžících, je mi líto, že jsem vůbec ztrácela čas nějakou debatou s ní. Nepochopila ani, že se tu příspěvky promazávají, a že do předmětu vždycky píšu, komu je komentář určený. Prostě názor od dotyčné nebo dotyčného L.D., kde se psalo něco o "staré panně" byl bohužel vymazán.
Mohla se tu zbláznit z bujónu, ale v diskuzi u paní Ilonky(která se mi líbila a je mi sympatická a jídlo u ní by mi chutnalo, takže nic proti ní nemám)jí tentokrát pochválila, ovšem to, že do rajčatové polévky dala tuším také dokonce dva až tři bujóny a magi-má to uvedeno i v receptu, to najednou sasanka vůbec neřešila. Takže to asi nebude bujónem, že? Prostě ona vždycky musí mít jiný názor, než většina, aby vynikala.
Přesně tak, dezert jako je cheesecake, mají skoro všude, alespoň u nás v Praze ano. Ona zřejmě bydlí někde, kde ke kávě dávají jen sušenky,proto na ně má averzi. To, že v Prostřeno dělalo tento dezert už více soutěžících,jen značí, že je opravdu lahodný, mimochodem každý ho tu dělal malinko jinak, většinou nepečený, pouze byl dán na vychladnutí do lednice. Vůbec se tu nechci nějak zastávat pana Milana víc, než je zdrávo, ten to nemá zapotřebí, měl tu plno hezkých komentářů od jiných. Mě šlo o to, že tu nějaká osoba kritizuje jídlo, které zřejmě ještě nikdy v životě neochutnala a ani neochutná a přitom jde o velmi známe a vyhlášené dobroty. Velmi podobný recept na polévku pochází z Francie, tam jí říkají Vichyssoise a je výtečná. Takže děkuji Mahu za podporu, je vidět, že se na pořad dívají i lidé , kteří znají světovou kuchyni. Pěkný víkend.

mahu
JEŠTĚ JEDNOU SASANCE. 0 10.12.2010 02:05

MOHU VÁM POSLAT I POSTUP NA SUŠENKOVÝ DORT OD ODRAVDOVÉHO ŠÉFCUKRÁŘE. Do rozdrcených sušenek vmícháme po částech povolené máslo, až vznikne tvárná hmota, kterou vyložíme dno i boky dortové formy. Tvaroh, cukr, smetanu ke šlehání i zakysanou smetanu, máslo, vejce, štávu a nastrouhanou kůru ze dvou citrónů vymícháme do hladka, přidáme vanilkovou esenci a vzniklou náplň vlijeme do formy vyložené sušenkovou hmotou. Takto připravený dort zvolna pečeme v troubě tři až čtyři hodiny při devadesáti stupních. Po vychladnutí dort naporcujeme a podáváme ozdobený čerstvým ovocem a snítkou máty.
MOHLA BYCH VÁM DOPORUČIT I KAVÁRNU, KDE MŮŽETE OCHUTNAT. JEN ABY VÁM Z CENY TOHOTO DEZERTU NEPŘEŠLA CHUŤ

sasanka
momo 0 08.12.2010 21:56

asi jste v diskuzi první den
to L.D. jste si tam napsal-a sám do předmětu, bohužel nick je ve žlutém řádku dole a ten se nějak shoduje s předchozím příspěvkem.

Anglicky umím, nevím proč bych neuměla. Umím taky německy, rusky a italsky.

Takže dobrou a nechte si zdát o svém princi na bílém koni MILANOVI - báječném kuchaříkovi a uvařte si zítra rozmixovaný pórek s bujonem to bude mňamka.

momo
pro sasanku 0 08.12.2010 18:09

Sasanko,
já nepsala příspěvek dvakrát za sebou,mezitím tam napsal někdo pod přezdívkou L.D. a napsal tam také svůj názor na Vás, ne příliš lichotivý.Určitě jste to četla a hned se naježila. Možná, že to někdo považoval za urážlivé(mě to až tak hrozné nepřišlo),protože oba jeho příspěvky byly bohužel smazány.Od té doby ani nelze kliknout na odkaz, že je tento příspěvek nevhodný, asi to tu někdo promazával víc než je zdrávo, pokud to tak fungovalo.Takže nebuďte paranoidní a raději jste měla napsat, jaké jídlo byste vařila Vy...co je pro Vás to nej, na to jsem se ptala, protože pořád všechny kritizujete. Bujón dává do polévky plno lidí,mnoho soutěžících v tomto pořadu vařilo s bujónem. Pokud Vy ne, tak to je fajn a vařte si tak dál, je to každého věc, nikdo Vás snad nenutí, abyste cokoli jedla.

emaema
sasanko 0 08.12.2010 16:44

Tenhle sušenkový základ, je naprosto normálni - dělá se pod "čís kejk"- píšu jak slyším, abyste to pochopila (protože o tom silně pochybuju) - sýrový dort. Můžete na to dát hmotu z mascarpone, pudinku, ovoce, co vás napadne.
Je to velmi starý recept, jestli jste tak dobrá ve vaření, měla byste to znát.
Sušenkový podklad není v žádném případě sušenkový dort - takhle si to polést.:))))))), mají ho dneska už jak v dobré tak i té horší restauraci. Ale v té lepší přece jenom častěji, vyzkoušejte.

sasanka
momo 1 08.12.2010 16:34

prosím tě když píšeš dva příspěvky za sebou, alespoň si změň svoje jméno- nick. stačí napsat svůj názor jednou a né 2 x.

Jiní tu řeší zuby, vlasy, špinavou kuhyň a jiné dost nejapné nesmysly, tak já se prozměnu vyjadřuji k jídlu. Baví mě to, tak jako Vás baví hodnoti soutěžící podle oblečení a sympatií.

Podle mě Lucie uvařila minimálně tak dobře jako Milan.

A sušenkový dort jsem v žádné - ani špatné ani dobré restauraci nikdy nedostala, tak možná sušenku ke kávě. A rozmixovanou pórkovou polévku s bujonem jsem taky ještě nejedla a ani o to nestojím.

reklama