PO - PÁ v 17:50 na Primě

Milena Hubková Náhlovská

Prostřeno 19.4. Milena Hubková Foto: Prostřeno 19.4. Milena HubkováFoto: All

Vdaná keramička má dvě dcery Margaretu a Gwendolyn, které dosud studují.

 

Její manžel je Němec s českými předky. Milena je zkušená hostitelka, ráda pořádá party. Sousedka je Japonka, soused Francouz, je zvyklá zvát i desítky hostů. Pokud vyhraje, koupí si nový hrnčířský kruh.

 

Charakter:

Je upřímná, zvědavá, má své zásady. Není příliš soutěživá. Ale vyhrála by ráda, protože miluje výzvy. Na druhých jí vadí lhaní a nekorektnost.

Zájmy:

Vaření, zavařování, práce na zahradě, čtení a výroba keramiky.

Vztah k vaření:

Vaří denně od mládí a zkouší vymýšlet vlastní recepty nebo si upravuje ty stávající. Dbá na čerstvé suroviny, pokud možno ze známého zdroje. Na chalupě si kupují med a vajíčka od sousedů, bylinky a koření pěstuje na zahrádce.

Chutě:

Doma vaří francouzskou kuchyni i jiné zahraniční speciality. Je gurmánka a jídlu rozumí.

Nesnáší:

Nepozřela by koňské maso, protože „kamarádi se nejedí“. V soutěži ze zvědavosti ochutná vše. U stolu nesnáší nezdvořilost.

Motto:

Při vaření musí být vždy místo pro fantazii a improvizaci.

Očekávání:

Ráda se pobaví, protože v ateliéru většinou pracuje o samotě. Kromě zábavy očekává i další inspiraci. Je zvědavá, jak vaří jinde.

Vaše názory

Sangrail
Nejlepší díl ze všech 1 27.08.2010 09:31

Škoda, že Prima nestihla odvysílat i tuto pětici, díl s paní Milenou je podle mě rozhodně nejlepší z celého pořadu. Půlhodina s člověkem, který evidentně rozumí vaření a ještě k tomu má vkus, mi vynahradila všechno protáčení očí, lomení rukou a skřípění zubů při sledování neumělých pokusů ostatních soutěžících.

Milan Hrbáček
Ona byla vždycky dobrá ... 31.05.2011 18:43

... taky na to má hotelovou školu v Mariánskách, což zatajila. No a tam to všechno pochytila. Ale myslím, že opravdu vybočila z toho stereotypu. Vítězství jí patří právem !

Laik
Velká gratulace 0 25.05.2010 13:57

Milá paní Mileno,
také se připojuji k dlouhé řadě gratulantů. Byla jste opravdu jednička! Výhrala jste zaslouženě a to nejen mezi soutěžícími, ale na celé čáře i u televizních diváků. Myslím, že takových vítězů od začátku souteže by se dalo spočítat na prstech jedné ruky. Přeji vám hodně zdraví, štěstí a radosti. Jsem v očekávání vašich stránek.

Eva60
Výhra. 0 24.05.2010 13:57

Paní Mileno, gratuluji, konečně vyhrál,někdo, kdo si to opravdu zasloužil. Od vás se skutěčně dá něco naučit. Škoda, že takových soutěžících není v pořadu víc.

hlavacek
muškátový květ 0 23.05.2010 20:16

Při vaření pí Mileny šlo o muškátový KVĚT, nikoliv oříšek. Bylo vidět jak přidávala květ do polévky. Chyba komentáře.

Nomarak
Blahopřeji! 1 22.05.2010 23:47

Zasloužila jste svou výhru! Jste noblesní dáma, silná osobnost a škoda, že doposud takový člověk v pořadu Prostřeno nebyl. O to víc jste se mi líbila a přeji Vám zdraví a krásný život!

Melisa
Sympatická hostitelka, 23.05.2010 12:49

Sympatická hostitelka, zajímavé bydlení a opravdu nejlepší ze všech vaření doposud. Blahopřeji.

anna a
Gratuluji k vítězství. 23.05.2010 14:40

Gratuluji k vítězství.

Anonymous.
připojuju se, opravdu skvělé 01.06.2010 10:15

připojuju se, opravdu skvělé a zasloužené vítězství!!
škoda, že v tomto pořadu je takových pomálu ..

ansaf
Paní Mileno 1 22.05.2010 14:27

Z celého srdce Vám blahopřeji! Vaše recepty byly konečně originální a působily na mě jako svěží vítr v tomto pořadu.Moc Vám děkuji!!!!

reklama