PO - PÁ v 17:50 na Primě

Milena Slavíčková

Prostřeno II. - 1. cyklus - Slavíčková Foto: Prostřeno II. - 1. cyklus - SlavíčkováFoto: All

Pohostinná paní Milena dlouhá léta provozovala restauraci v rekreačním areálu, nyní podniká jako vedoucí herny. Pochází z jižní Moravy, dnes ale žije v malé vesnici v podhůří Orlických hor v upraveném rodinném domě se zahradou.

Městys Dolní Čermná je spojen s motocyklovým závodníkem Čeňkem Junkem a jeho manželkou Eliškou Junkovou, také s výtvarníkem Jindřichem Štýrským. Interiér jejich domu připomíná malé Versailles, protože historizující nábytek ve stylu Ludvík je Mileninou pýchou.

Charakter:

Hovorná, někdy si ale protiřečí. Říká o sobě, že je „ukecaná, pravdomluvná a někdy vzteklá“. Prý rozhodně není lakomá.

Zájmy:

Četba, vaření, plavání.

Vztah k vaření:

Typická česká kuchařka, která dokáže nakrmit celý regiment. Z vaření před kamerou trému nemá. Mezi její nejoblíbenější jídla také patří hity naší národní kuchyně.

Chutě:

Vepřo-knedlo-zelo, vepřový řízek s bramborovým salátem, koprová omáčka. Miluje všechny druhy sýrů.

Nesnáší:

Překvapivě nemusí buchty a moučníky.

Vaše názory

SAnonymkaM
Falešná? Paní Milenka? To o 0 21.05.2013 23:27

Falešná? Paní Milenka? To o ní může říct jenom člověk, který ji závidí. Třeba jako Kamila. ;) Milenku znám a v životě bych o ní neřekla, že je falešná. Je to milá, hodná a veselá paní, se kterou se člověk nenudí!
Já osobně jsem neviděla krásnější a útulnější dům. Cítím se v něm fakt skvěle. A když vy dvě nádhery nemáte na něco takovýho neboo si to neumíte takhle zařídit, tak ji asoň nešpiňte. Samy byste chtěly mít jakovej bejvák. :)

Eliška Sehnalíková
pokračování 0 24.01.2012 18:06

Jak je možné, že dovolíte, aby v pořadu bojovali soutěžící, kteří jsou vybíraví. Jeden nejí rajčata, druhý nejí papriku, třetí nejí houby atd...podle toho hodnocení také vypadá. Doplatí na to ti, kteří za nic nemohou. Nespravedlivý pořad plný závisti. Ztratili jste divačku, najdu si jiný pořad na jiném programu.

Eliška Sehnalíková
podlost a závist 0 24.01.2012 18:04

Jak budou asi reagovat odpovědní pracovníci televize Prima na komentáře diváků? Pánové a dámy čtete vůbec naše reakce na uvedený pořad Prostřeno? Proč nezasáhnete a nezavedete jasná pravidla?
Po shlédnutí tohoto týdne se mi pořad "zhnusil". Ve vašem pořadu vyhrál ten nejpodlejší člověk "Štěpán". Měl by vrátit peníze za své podlé jednání a opravit číslo 4 na číslo 10 pro Honzu. Následně by tyto peníze měl dostat Honza!!!

Atra
Paní Mileno 0 22.01.2012 16:10

nic si z toho nedělejte, moc jste překvapila nejen diváky, ale sve soupeřky, kterým spadla čelist ze závisti. Nakonec nízkou inteligencí jedna z nich prohlásila, že jste se měla přihlásit do nějakého jiného pořadu a tím na sebe prozradila, co vlastně závidí. Taktika nízkého nasazení bodového ohodnocení od jednoho účastníka,což se nyní prozradilo, by měla změnit pravidla.Opravdu by se mělo nejnižší číslo bodování škrtnout, aby tak taktizující nepřihrával cenu sobě.

Will
Štěpán je trapák! 0 21.01.2012 18:41

Tohle teda neni vůůůbec spravedlivé!!!!!!! Měl to vyhrát Jan a nééé nějakej sobec Štěpán!!!! Je mi z něho na blití!!!! A prý že to něčekal jo???? pche!!! ten to čekal a úplně se na ty peníze třásl!! Hele víš co Štěpáne?? jdi někam!! udělal sis ostudu před celým národem!!! ted aby jsi už ani nevylézal z domu co???? patří ti to ty bečko jedna!!! a já se ti jenom směju protože že fakt ubožák!!!!

Jaroslava Adamcová
Vyhrál ten pravý? A co ženy... 0 20.01.2012 20:29

Není to poprvé, kdy vyhrál takovým způsobem, člověk který by neměl ... Myslím, že by měly být změněny pravidla,třeba tak, aby se škrtala nejnižší známka. Atmosféra dnešního večera byla mezi ženami opravdu napjatá, ale myslím že za to mohou trochu všechny. Pani Mileny je výborná kuchařka i pořádek v kuchyni při vaření je na výbornou. Ale v průběhu pořadu naznačovala, že to u ní nebude nic extra, tak se ostatní soutěžící(ženy) cítily zaskočeny skutečností a bohužel to nezvládny, tak jak by měly.

Iva Grunow
Prostřeno 0 20.01.2012 18:38

Dobrý večer,paní Mileno,
právě se dívám na vaše vaření. Hrozně mě zaujaly panenky,které máte doma. Kdybych měla nějaký kontakt na Vás / E-mail/,poslala bych Vám fotografie mých parádnic. Moc Vás zdravím a držím palce. Iva

Tady je má E-mail adresa: DL5KCX@t-online.de

2009j
Měl vyhrát HONZA 1 20.01.2012 15:54

, je mi zle z odporného ŠTĚPÁNA !
Neskutečný křivák , píp , píp , píp ........
nemám slušných slov.
v Horním Bradle v Železných horách na Chrudimsku , kde žije z něho musí mít velkou radost.

Jana Novotná
Peníze 20.01.2012 19:08

Štěpán jen neumí jednat jinak, chyba ve výchově. Pokud je údržbář, stejně si těch peněz dlouho neužil. Neumí je využít. Ale paní Milena mi hrozně moc připomíná Věru Špinarovou. Mám je ráda obě právě proto, jaké jsou. Držím oběma pěsti, ať se mají čím dál lépe.

Lánská
MILENA 0 20.01.2012 02:13

TOTO BYLO POSLEDNÍ !!!!!!!!!!! PROSTŘENO,NA KTERÉ JSME SE DÍVALI.VŽDY JSME NAŠLI NĚJAKOU INSPIRACI A TENTO DÍL BYL O UBOHOSTI,VE KTERÉ VEDE JEDNOZNAČNĚ ŠTĚPÁN.ALE KONEČNÉ HODNOCENÍ PANÍ MILENY OD TĚCH,,DAM,, BYLA PECKA-VÝBUCH NESOLIDNOSTI,HLOUPOSTI,MALOSTI,UBOHOSTI A HLAVNĚ NEVYCHOVANOSTI K PANÍ MILENĚ.PO SHLÉDNUTÍ V TELEVIZI JE VIDĚT,JAK SE MILENA KE VŠEM SLUŠNĚ CHOVALA.HONZA JE SUPER A TY DVĚ JÉZEDAČKY JSOU OSTUDA.

reklama