PO - PÁ v 17:50 na Primě

Milena Slavíčková (repríza)

Pohostinná paní Milena dlouhá léta provozovala restauraci v rekreačním areálu, nyní podniká jako vedoucí herny. Pochází z jižní Moravy, dnes ale žije v malé vesnici v podhůří Orlických hor v upraveném rodinném domě se zahradou.

Městys Dolní Čermná je spojen s motocyklovým závodníkem Čeňkem Junkem a jeho manželkou Eliškou Junkovou, také s výtvarníkem Jindřichem Štýrským. Interiér jejich domu připomíná malé Versailles, protože historizující nábytek ve stylu Ludvík je Mileninou pýchou.

Charakter:

Hovorná, někdy si ale protiřečí. Říká o sobě, že je „ukecaná, pravdomluvná a někdy vzteklá“. Prý rozhodně není lakomá.

Zájmy:

Četba, vaření, plavání.

Vztah k vaření:

Typická česká kuchařka, která dokáže nakrmit celý regiment. Z vaření před kamerou trému nemá. Mezi její nejoblíbenější jídla také patří hity naší národní kuchyně.

Chutě:

Vepřo-knedlo-zelo, vepřový řízek s bramborovým salátem, koprová omáčka. Miluje všechny druhy sýrů.

Nesnáší:

Překvapivě nemusí buchty a moučníky.

Profil soutěžící k premiéře 27.8.2010 i s diskusemi najdete zde.

 

Vaše názory

Rostica
myslivec chamtivec! 0 26.03.2012 13:07

Nemám slov, lidská nenažranost a sobeckost je prostě všudypřítomná. Honza měl vše originálně a hlavně mile připravené, všichni se u něj cítili skvěle a na Štěpánovi bylo od prvního sousta vidět, že je si až moc dobře vědom, že je pro něj Honza velice silným konkurentem! Honza měl vyhrát! V dnešní době je těžké zaujmout a pobavit! Jemu se to povedlo na výtečnou a to bylo pro myslivce chamtivce nemyslitelné přijmout! Honzovi jsem výhru přála, ale věřím, že dobrému člověku je drahá i zkušenost!

Romanaaaa
rozhodne Honza 0 21.03.2012 22:30

moc jsem to prala Honzikovi,je sympaticky,neni falesny,mel skvely napad,super atmosfera....toho Stepana bych kopla do prdele....nechapu za co daval 4 body....honza se tam delal s vanockou,Stepan se zmrzlinou....:-/ je to hnus jake jsou lidi svine

Nykol
A to se Milena ma stydet za 0 22.02.2012 21:00

A to se Milena ma stydet za to, ze se ma lip, nez ostatni? To je mela pohostit ve sklepe, aby se tam citili dobre? Vsichni si pochutnali, akorat jim jidlo zhorklo zavisti. Nechutny, jak jsou lidi neprejici.

Lakey
Šmankote! 0 22.02.2012 13:41

Ten barák...to je vrchol kýče! To jsem dlouho neviděla takovou hrůzu nevkusnou! Lidi jsou různý:-D

Hahali
Štěpán je normální 0 17.02.2012 13:17

Štěpán je normální dacan,výhru si rozhodně nezasloužil.A jeho fráze.... jsem překvapen....tod vše.... tak to mě fakt pobavilo.Moc dobře věděl že by prohrál,kdyby bodoval férově...
Lidi jako je Štěpán,do takové show rozhodně nepatří :(((

Markét26
Určitě je lepší povečeřet v 3 26.01.2012 17:25

Určitě je lepší povečeřet v luxusu, než někde, kde se bojíte opřít o stůl. Většina kritizuje bydlení jeho hostitele-směšné, každý nějak bydlíme, někdo si může dovolit přepych, někdo žije poskromnu, záleží na tom, jaké nám uvaří jídlo-o tom by měla být tato soutěž...Také mi připadá trapné kritizovat kachnu, knedlík a zelí jen kvůli tomu, že je venku vedro..a pak když se udělá jako dezert zmrzlinový pohár, který v létě snad každý milujeme, ohlasy jsou záporné, pač je to prý málo pracné.Nechápu!

Renousek
Paní Milena byla skvělá 28.01.2012 08:30

Paní Milena byla skvělá kuchařka. Má moc krásné bydlení a všichni jí ho jen závidí!!! Člověk se v životě nadře aby to měl doma krásné a Lidi to jen pohaní, ubohé!!!!! Štěpán je obyčejný zloděj a ubožák, 4 body za to že někdo uvařil lépe než on!! A hodnotit bydlení a né vaření, trapné!!!

ilík
Paní Milena je na invalidním důchodu? 30.01.2012 10:06

pokud někdo pobírá dávky soc.zabezpečení-především invalidní důchod a k tomu plně pracuje či podniká,pak pravda žije oproti ostatním v luxusu,jen by nám nemělo lhostejné,kam putují naše daně.Paní Mileně se určitě podařilo ukázat našim zákonodárcům,kde je třeba přitáhnout státní kohoutek!!

anonym
taky mě dojímají fráze: "to 30.01.2012 20:17

taky mě dojímají fráze: "to bylo jednoduché... na tom se nedá nic zkazit..." jde snad o to, aby to bylo dobré a je jedno, jak složité to je... celý týden chtějí zmrzlinu, a když jí dostanou, tak kňučí, že je kupovaná, jakoby každý běžně vyráběl zmrzlinu doma...
paní Mileně chválím kačenku, hnedle bych si dala, klidně i v 30°vedrech:-)

Vdolek
Štěpán je největší svině 2 25.01.2012 17:13

štěpán by potřeboval nakopat řiť. Většího šmejda sem neviděl. Jak zacítil že by mohl prohrát tak dá málo bodů. Sem znechucen.

reklama