PO - PÁ v 17:50 na Primě

Miloš Havlišta

Miloš je sympaťák se zajímavým osudem. Většinu života se živil jako obchodní zástupce, sám se pustil do podnikání, když však jeho obchodní partner tragicky zahynul a ze dne na den se firma se zastavila, rozhodl se pro zásadní změnu.

Udělal si kapitánské zkoušky a dnes už dvanáct let brázdí moře na plachetnici jako nájemný skipper. Projel Středozemní moře, Jadran, Egejské moře, Balt a Atlantik v oblasti Kanárských ostrovů. Domů se vrací do vesnice Andělka, kde stojí jeho dům se zahradou. Je rozvedený a má dvě dospělé děti. Pokud by vyhrál, tak by určitě část výhry investoval do opravy domku.

Charakter:
Komunikativní, nemá rád konflikty, zato má rád suchý humor.

Zájmy:
Outdoorové sporty, cestování, námořní jachting, sjezdové lyžování, MTB, cyklistika, sledování cestopisů a nízkorozpočtových filmů.

Vztah k vaření:
Kdysi měl k vaření jen pasivní vztah konzumenta, alena moři senaučil z nouze vařit, dnes je to koníček. Rád připravuje jídla, která se vážou k oblasti, kde právě je. Domů si vozí recepty, suroviny, na zahradě griluje.

Chutě:

Má rád kvalitní hovězí steak na grilu nebo tatarský biftek.

Nesnáší:

Koprovou omáčku a samotná syrová rajčata. U stolu mu vadí koukání druhým do talíře, pomluvy, řeči o ničem, o práci nebo politice.

Motto:

Žij a nech žít… Respekt a pokora k přírodě a všem lidem.

Očekávání:

Těší se na zábavu, nové zkušenosti a trochu adrenalinu. Rád by si odnesl výhru.

Historka z vaření:

Jeho snem bylo ulovit tuňáka na volném moři. Po letech se mu to s přáteli povedlo. Lepší a čerstvější rybu dosud nejedl. Z tuňáka udělali menu o třech chodech pro šest lidí.

Vaše názory

Anonym
EVA obyčejná nicka a špína.Ta 0 27.04.2015 05:03

EVA obyčejná nicka a špína.Ta která posrala u vaření všechno.Jsem ráda že nevyhrála.Menšina se ukázala chudinka je zvyklá socka,mateřská a ať žijí černé huby.Hitlera na takovou chudinku.Cigoši nepracují ,ale tlustí jsou všichni chudáčci.to mají asi ze vzduchu že ano ????Škoda že není dovoleno střílení cikánů....tahle by byla první na mušce !!!!!...A je smutné na těchto stránkách že všude komentáře zůstanou a u ČERNÉ HUBY zmizí !!!!!

jákdfkn
Bez Evy byste byli fajn 0 12.09.2014 21:34

Bez Evy byste byli fajn parta, ale vždycky se prostě musí najít osoba, která to zkazí, co už, vymatlané cigánské lidi prostě už radši neřešit a prosím, at se tam takoví lidi ani nehlásí

Avandra
Pane Havlišto, máte doma 0 08.09.2014 20:21

Pane Havlišto, máte doma špatně pověšenou vlajku. Jako námořník byste měl vědět, že když stojíte proti naší vlajce je červená napravo.

Avandra
Eva ukázala, jaká je naše 2 08.09.2014 20:17

Eva ukázala, jaká je naše menšina. Jen brát, brát a brát. Ostuda je, že u ní jsou smazané komentáře, zajímavé je, že u ostatních se může nadávat, a sprosťáci i vulgárně, a nikdo nic nemaže. Ať žije rovnost!!!!

pidbbbb
jo! 15.09.2014 15:38

presne tak!!!!!!!!!!

nanysek
...fidorka... 23.09.2014 19:32

...klasická tlustá,blbá,nenažraná,líná,vychytralá cigna....

Alena.š
Evo, 0 08.09.2014 15:41

bez ohledu na původ jste zatím byla to nejhorší co jsem kdy v prostřenu viděla!Všem slušnym Romům jste udělala velkou ostudu!!!

Larry61
Eva 1 07.09.2014 18:23

Tak jsem se zase přesvědčil, že menšina užívající většinu státní podpory vyplácené i z mých nemalých příspěvků je pro svůj prospěch ochotna udělat cokoli. Je mi jen líto lidí, kteří s takovou špínou musí soutěžit.

Tilča
také je mi jich líto 08.09.2014 07:54

Ale jistě vědí o čem pořad je a do čeho jdou,co mají ve smlouvě.K něčemu takovému bych se možná odvážila tak před 2roky,ale ne dnes.Ty peníze tomu neodpovídají za tu ostudu před národem,urážky a kyselé xichty soutěžících,kteří mi ke všemu ještě slídí po bytě či domě a hodnotí mé bydlení.Moc levný špás.

Zden////aa///
Cikorka Eva 3 07.09.2014 15:50

nechápu proč ta CIKORKA mlela, že se zachovala jako svině.Vypatlanec,který nemá mozek se neumí nijak chovat,takže ne svině,ale dement bez mozku.No co také chtít od cigny.....

reklama