PO - PÁ v 17:50 na Primě

Mirka Jenyšová

Prostreno - 10.04.01 - Mirka Jenýšová Foto: Prostreno - 10.04.01 - Mirka JenýšováFoto: Prima

Mirka studuje a žije s přítelem v luxusním bytě, který má 350 metrů čtverečních! Je to nápadná vysoká zrzka, která jezdí často do zahraničí a tak se pilně učí anglicky.

I když ráda cestuje, do Brna se ráda vrací. Na svém městě oceňuje, že je dost velké na to, aby se tam dalo komfortně žít, ale zároveň tu nehrozí přehnané dopravní zácpy, davy turistů nebo vyčerpávající stres. Mirka si myslí, že člověk by měl žít tak, aby se za sebe nemusel stydět. Ráda si čte o historii, odpočine si u pěkného románu.

Charakter:

Společenská, veselá, ráda se baví, vtipná, inteligentní.

Vztah k vaření:

Ráda připravuje jednoduchá, lehká a dobrá jídla. Například kuřecí maso, rybí filé, tousty.

Chutě:

Oblíbila si játrovou omáčku, francouzské brambory, libové maso.

Nesnáší:

Syrové maso, sushi, plody moře, míchaná vejce, anglický vánoční pudink, červy apod.

Očekávání:

Zábava, možnost blýsknout se a poznat jiné lidi.

Vaše názory

anezka.heryan
Zhodnocení týdne 0 15.09.2010 18:23

Zpětně si pouštím staré díly. Tento týden se mi líbil velmi, sešli se velmi milí lidé různých povah, nikdo nikoho nepomlouval, byli taktní a líbilo se mi, že nedělali hysterii třeba u nečistých talířů Ivana.

Taky jsem ráda za to, že vyhrála Martina a že jí to všichni přáli.

Mirka uvařila jídlo dobré, škoda té trouby, ale zvládla to, i když ne tak ideálně, jak chtěla, i přesto má můj obdiv.

cookies
Kulečník 0 07.06.2010 20:01

Ten kulečník je velikosti 8, tzn. že si na něm člověk zahraje úplně v pohodě - v kulečníkových hernách bývají velikosti 8-9.

Mirka

XP3
slečno Mirko!!! 0 31.05.2010 17:40

Prosím Vás jen o radu,pokud ještě čtete tuto diskuzi.Moc se mi líbil ten kulečník-který máte v jídelně,zajímalo by mě,jaký je rozměr hrací plochy.CHtěl bych takový koupit synovi do pokoje a je na výběr tolik rozměrů hracích ploch,že se v tom moc nevyznám.Prosím když-tak napište sem,děkuji.

G.
Tak podle toho odkazu,na ten 1 11.04.2010 20:20

Tak podle toho odkazu,na ten pronájem toho bytu,si myslím že Mirka je společnice,která využívá ten byt a hlavně tu ložnici se sprchou úplně jinak než na vaření!!!Taky podle toho že neuměla ani zapnout parní troubu:-) ,kdyby tam bydlela,tak to pro ninení žádnej problém.

JerryTom
Mirka 15.04.2010 21:41

A to tě nenapadlo,že ta kuchyně je nová,bydlí tam asi chvilku a moc toho asi ještě v novém bytě nenavařila?Nevím kdo tady je zvyklý vařit v parní troubě...Myslím,že situaci zachránila velice pohotově.A to hodnocení od soupeřky za 4 body bylo pěkně ubohý-jednoznačně ji chtěla poškodit její soupeřka.Takže Mirko dotoho!At'ti to vaření jde už jen lépe a lépe...ten desert vypadal moc dobře...Tak nezávid' super bydlení a koukej si taky na něco podobného vydělat!

Andreaa
Ahojky MIrco, jak jsi se 21.04.2010 12:17

Ahojky MIrco, jak jsi se mohla přesvedcit, uz mam taky takove ty trapne prezdivky. Docela celou dobu koukam, jak tam vypadam, nebo jak na nekoho muhu pusobit, ale je to uplne jinak, nez to melo byt... Jak jsi se stim vyrovnala..? Andrea

:-))
Andreiko, 22.04.2010 14:07

Mirku uráželi lidé ze závisti, je to chytrá holka, chovala se slušně, nepomlouvala a že jí vybouchla trouba? No a co, nemá se za co stydět.

Ale ty jsi nedospělé děcko, chlubíš se a pomlouváš a přitom jsi nic nepředvedla. Řeči o sbírání peněz, které jsi zaslechla neumíš ani správně podat - bo je nechápeš, jen papouškuješ. Tím štveš lidi! Chlubíš se bytem - pronajatý, bez vkusu! To Mirka měla byt, který spoustu lidí nevydýchalo. Ty sis neuměla ani pořádně ustlat a uklidit pracovní plochu.
Huhňáš, neumíš sestavit správně větu, za to tě lidé odsuzují, divíš se? Já jsem lepší, já jí to oplatím, jsi rozmazlené děcko, ne mladá dáma jako byla Mirka!
Dnes se těším, jak budeš frackovitě urážet Radku. Jen z ubohé žárlivosti. Jo ty kecy o přítelovi byly fakt trapné.
Nosánek trochu dolů slečno, nemáš být na co nafoukaná, nic nejsi, nic jsi nepředvedla. V tvém věku je mnoho holek intelektuálně na úplně jiné výši.

Takže vyrovnat se musíš sama se sebou, začít myslet a chovej se dospěle!

mel
Koukám, 0 09.04.2010 10:39

že i po týdnu se řeší byt. :o) Nechápu, proč to tolik lidí vytáčí. Není to jedno, komu patří?
Jestli je to byt jejího přítele, ona tam bydlí a byt nebo jeho část občas pronajímají, co je na tom? Znám lidi, co bydlí i v menších bytech a v létě třeba odjedou na chatu a byt pronajímají, nebo v něm pronajímají jednu místnost, ať už proto, aby měli na nájem, nebo aby si vydělali.
A pokud by ho měla pronajatý, co je na tom? Kolik lidí žije v pronajatých bytech? Proto by to byl podvod? Každý není vlastníkem bytu, ve kterém žije.
A hlavně mi to připadá naprosto nepodstatné, jednak je tento pořad o něčem jiném, jednak do toho nikomu nic není. :o)

anonym
Zdravíme mirko.Konečně někdo 0 08.04.2010 19:14

Zdravíme mirko.Konečně někdo ukázal če i mladá generace umí vařit.Trouba sice neposlouchala,vyřešilas to dobře.Kdo umí vařit ten to vždy nějak zvládne.Máme dotaz,boty dovážíte prodáváte máme zájem.Mirko ozvěte se.

janys
ME JSI SE MIRKO TEZ 1 08.04.2010 13:46

ME JSI SE MIRKO TEZ LIBILA.HLAVNE NA TO ZE ZIJETE V LUXUSU UMITE SE CHOVAT SLUSNE.ASPON DLE TOHO CO JSEM VIDELA.TY DVE NANY CO TAM BYLY S VAMA JEN ZAVIDELY A TO JE HNUS.A K BLITI BYLO I ME,ALE NE Z TVEHO JIDLA ALE Z JEJICH REAKCI. ALE CO UZ. UMELA JSI SE CHOVAT A SNAD JE TO TAK I V REALU.VERIM TOMU.A TAK PREJI AT SE DARI A JEN SAME MILE LIDI KOLEM SEBE.

reklama