PO - PÁ v 17:50 na Primě

Mirka Jenyšová (repríza)

Prostreno - 10.04.01 - Mirka Jenýšová Foto: Prostreno - 10.04.01 - Mirka JenýšováFoto: Prima

Mirka studuje a žije s přítelem v luxusním bytě, který má 350 metrů čtverečních! Je to nápadná vysoká zrzka, která jezdí často do zahraničí a tak se pilně učí anglicky.

I když ráda cestuje, do Brna se ráda vrací. Na svém městě oceňuje, že je dost velké na to, aby se tam dalo komfortně žít, ale zároveň tu nehrozí přehnané dopravní zácpy, davy turistů nebo vyčerpávající stres. Mirka si myslí, že člověk by měl žít tak, aby se za sebe nemusel stydět. Ráda si čte o historii, odpočine si u pěkného románu.

Charakter:

Společenská, veselá, ráda se baví, vtipná, inteligentní.

Vztah k vaření:

Ráda připravuje jednoduchá, lehká a dobrá jídla. Například kuřecí maso, rybí filé, tousty.

Chutě:

Oblíbila si játrovou omáčku, francouzské brambory, libové maso.

Nesnáší:

Syrové maso, sushi, plody moře, míchaná vejce, anglický vánoční pudink, červy apod.

Očekávání:

Zábava, možnost blýsknout se a poznat jiné lidi.

Vaše názory

Karolína Malá
Hm, tak zrovna tahle se asi 0 18.08.2011 17:47

Hm, tak zrovna tahle se asi se svym přítelem nerozejde. Je mi ukrutně nesympatická a její slovní projev se nedá poslouchat.

55
pro: Janinka86: 0 18.07.2011 21:52

pokud dáš zálohu a ručíš tím bytem nemají problém, některá banka třeba KB chce směnku, ale pokud nejsi soc. případ dosáhneš velice snadno... Ale platit se musí :)

anonym
pro - škoda slov 0 15.07.2011 20:55

škoda že raeguajete aniž byste věděl na co.

lenyana
Jestli bydlí doopravdy v tom 2 15.07.2011 15:16

Jestli bydlí doopravdy v tom bytě, co zároveň pronajímá, tak je to spíš chudák. Nedokážu si představit bydlet v bytě, který musím vyklidit, když někdo zavolá, počkat někde, a pak si jít lehnout do té stejné postele. Navíc takto bydlet je doopravdy jednoduché. Vezmete si hypotéku i na kterou nemáte, koupíte luxusní byt, na který nemáte a prostě ho hodinově pronajímáte. A když je zrovna volný, tak v něm bydlíte. Když jim ten luxus stojí za ztrátu soukromí a mají na to žaludek.......

kik
Je to k zbli... 15.07.2011 20:41

Je to k zbli...

Janinka86
V ktere bance? 16.07.2011 13:06

Jen by me zajimalo, v ktere bance Vam daji hypoteku napriklad na 10 milionu (nevim, kolik ten byt presne stoji) aniz by si zjistili jestli na to doopravdy mate :-DDDD
Myslim, ze budou mit vice nemovitosti a pravdepodobne bydli jinde a s touhle se chteli spis blysknout. Ale proc ne, ja jsem se kochala. A vy ostatni treba puknete zavisti :D

anonym
Mahdalová 0 11.07.2011 19:24

Nikoho nezajímá, že jste frustrovaná, nemajetná, nezaměstnaná.Vaše příspěvky jsou neurotické a útočné. Neztrapňujte se. Nikdo váš nick nezneužívá, tak nevyhrožujte nešťastná osůbko. A vy ostatní babky nezáviďte, někdo má luxus, druhý necky, přesně to, kdo na co má a co si zaslouží.

Jana Ko.
Pro Dobruka 0 11.07.2011 14:41

Ty stranky jsem videla a rekla bych, ze to je tak, jak jste to napsal v dodatku s omluvou (opravnenou :)), ze ta firma bude pritele Mirky. Takze zadna skryta reklama, mozna trosku, ale to stejne nemeni nic na tom, ze apartman je to opravdu skvostny.
A jak uz jsem napsala predtim, prejme jim to. Mirka na to, jak zije, nepusobila vubec povrchne a to se cti, protoze ja znam i takove, kteri si hraji na mistry sveta a zdaleka neziji jak Mirka. Takze ma me sympatie.

Deburk
reklama 2 11.07.2011 13:29

Lidi, nenechte se tak lehce ošálit. Kdyby tam opravdu bydleli neřeknu ani půl slova, ať má každý kdo chce, co chce. Ale tohle byla pouze reklama na firmu Jonea, která tenhle luxusni apartmán pronajimá. Kdo nevěří ať se podívá na www.jonea.eu tam najdete ty samé obrázky i s botami a vystavenými auty - zvlášť proto, že Jonea provozuje vozy Porsche, jak se i na jejich stránkách můžete také dočíst. Mimochodem, cenik je tam také...
Každopádně takový bejvák bych si nechal líbit, to je fakt.

Deburk
ještě dodatek 11.07.2011 13:56

Pokud ovšem tahle firma patří příteli slečny Mirky, tak to je něco jiného a to se samozřejmě omlouvám.

reklama