PO - PÁ v 17:50 na Primě

Miroslav Bílek

Miroslav Bílek Foto: Miroslav BílekFoto: All

Pracuje jako krizový manažer. Žije v novostavbě rodinného domu s přítelkyní a dítětem. Rád zve lidi na návštěvu a hostí je.

Žije v novostavbě rodinného domu s přítelkyní a dítětem. Rád zve lidi na návštěvu a hostí je.

Charakter:


Soutěživý extrovert. Považuje se za komunikativního, je sebevědomý a nebojí se trvat na svém názoru. Rád se baví a nesnáší, když si někdo na něco hraje.

Vztah k vaření:


Vaří od patnácti let a říká o sobě, že je gurmán. Miluje vaření ze zeleniny a čerstvých surovin vůbec. Dobrý kuchař se podle něj pozná podle toho, kolik investuje do nákupu potravin.

Chutě:


Miluje maso.

Nesnáší:

Vzpomínku na školní rizoto, podobná jídla nepozře.

Vaše názory

Jana M.
Mirek kritizuje, že se jim 0 22.03.2010 14:40

Mirek kritizuje, že se jim Eva nevěnovala - nehrála bowling... Hahahaha! To ten pravý :-))))))

lliik
Anit 1 22.03.2010 07:57

Soulasím,podívejte se na komentáře u Evy,tam je to ještě horší.Panebože,ta šílená závist a netolerance co v Nás je!To se ani nedivím,že nám vládne Paroubek.

scan
luxus ? 22.03.2010 08:05

Lidi co nakupují levné párky ve slevě a vrchol kuchařiny je bůček se zelím, tak budou pomlouvat a závidět vždy. Nový dům, nové zařízení, ale žádný luxus, prostě moderní nový dům.
Pochybuji že někdo, kdo má opravdu luxusní, stylově zařízené bydlení, ne Ikea, Sconto, Natuzzi a pod., tak ten rozhodně nemá potřebu jít do tohoto pořadu. Je rozdíl mezi luxusem a novým zařízením :-)

Diana C-L.
Scan 22.03.2010 08:39

...když už se snažíte působit fundovaně, tak prosím opravdu se znalostmi, jinak je to jen povrchní plácání, sorry.
Natuzzi patří mezi velmi luxusní firmy, je dokonce světovou jedničkou ve výrobě koženého sedacího nábytku a rozhodně cena tomu odpovídá. Netuším, jak jste přišla na srovnávání se Sconto a Ikeou ?????? Tak povězte, copak považujete za LUXUS :-)))))

scan
Natuzzi 22.03.2010 08:49

je sice kvalitní značkový nábytek, ale nepatří k vrcholu, možná cenou. Pokud je cena u vás značkou luxusu, dobře. Mě třeba u lenošky zn. Natuzzi praskla kůže ve švu! A reklamace - horror!

Mě se třeba líbí kousky od de Sede! Potom stylový nábytek první republiky, retro, designované kousky, to je luxus. I když co je luxus? Pro někoho už sedačka Ikea

Diana C-L.
Scan 22.03.2010 09:02

...reagovala jsem na Váš příspěvek, kde porovnáváte nesrovnatelné. Luxus je především tradice spojená s kvalitou, tak tomu bylo vždycky....cena je už jen logickým výsledkem; poněvadž je interiérový design mým povoláním už řadu let, docela slušně se v této problematice orientuji. Gratuluji k výběru de Sede :-), sama mám doma - KUK http://www.desede.com/gallery/desede/furniture/ds-80/ds-80-original/_pro...
Existuje spousta skutečně luxusních značek, ovšem bydlení není tolik o luxusu, ale o citu a pocitu. Pěkný den D.

scan
Ano, 22.03.2010 09:39

luxus se těžko soudí. Pro každého je něco jiného. De Sede je supr, kvalitou i přístupem, s Natuzzi se nedá srovnávat. A to je třeba pro někoho luxus - přístup k zákazníkovi.

Anit
Všichni jen závidíte! 1 21.03.2010 23:35

Koukám, že se to tu závistí jen hemží! Jak smutné...pan Mirek se nevychloubal ani trošku. Závist je hnusná lidská vlastnost a nezbývá než se takovým lidem jen smát! Pan Mirek byl u mě jednička. A bydlení a vybavení má super, také závidím, ale v pozitivním slova smyslu :)

AndyS***
RE: Všichni jen závidíte! 22.03.2010 08:59

Osobně panu Mirkovi nezávidím vůbec nic, ba naopak je mi ho líto. Chtěl zřejmě svým menu oslnit, což se ne zcela povedlo, někdy méně znamená více. Navíc na mne působil velmi unaveně až nezdravě, zřejmě zdravotní problémy má, což není nic k závidění. Rozporuplně na mne působilo, že si po večeři u Hany musel dát doma párek s hořčicí - takový gurmán se zkušenostmi ve vaření, s vybavením kuchyně a neměl doma k zasycení nic vhodnějšího? K celému pořadu souhlasím s názory, že první je v nevýhodě, jen k němu přijdou naprosto neznámí lidé, k ostatní již přijdou známí. Vhodnější by bylo, aby se skupina seznámila před první návštěvou na neutrálním území a hosté by mohli přicházet společně. Doufám, že pořad dozná v budoucnu nějaké změny i účastníci budou již vědět do čeho jdou a čeho se mají vyvarovat.

Ach jo...
Budu stručný 0 20.03.2010 22:16

Peněz má dost, pokory a slušného vychování se mu zřejmě zoufale nedostává. Možná by mohl občas popřemýšlet, jestli není i důležitější hledisko než to, kolik co stojí...

reklama