PO - PÁ v 17:50 na Primě

Miroslav Piják

Prostřeno III - 14.2.2011 Miroslav Piják Foto: Prostřeno III - 14.2.2011 Miroslav PijákFoto: Prima

Miro pochází ze Slovenska. Front office manager - hlavní recepční - hotelu Hilton žije se svým partnerem v pěkně zařízeném šedesátimetrovém bytě na Praze 8, odkud má krásný výhled do širého okolí. Do pořadu přihlásil Miroslava jeho partner. Kdyby vyhrál, peníze by padly na dovolenou.

Charakter:

Pohodový, nekonfliktní, klidný, se smyslem pro humor

Zájmy:

Vaření, práce na zahradě, péče o zvířata, běhání, četba

Vztah k vaření:

Miroslav vaří velmi rád včetně poznávání nových receptů a neotřelých chutí.

Chutě:

Jí vše, těší se na všechno.

Nesnáší:

Ticho u stolu. Nemá rád brynzové halušky, nepozře ústřice.

Motto:

Život je příliš krátký na to, abych něco nevyzkoušel.

Očekávání:

Poznání nových a zajímavých lidí, chutí a zábavy.

Vaše názory

Agnesita
Velmi sympatické moderní 0 09.04.2011 19:54

Velmi sympatické moderní menu. Nejvíc by mě lákal cheesecake. Recept pana Mirka jsem nezkoušela, ale tento typ dortů můžu.

Oceňuji originalitu menu. Přeci jen jídla, která v tomto pořadu vidíme pořád dokola - šunková rolka, vývar, hovězí na víně a štrúdl už nikoho moc nenadchnou...

věrná divačka
dobrý den 0 25.02.2011 16:34

Chtěla bych říct že jsem vyzkoušela dezert pana Mira a vůbec mě nanadchl.Svým kamarádkám bych jej jistě nedoporučila.Bylo to zbytečně vyplácané mascarpone

sasy
Mirku, na Vás se moc hezky dívalo. 0 24.02.2011 11:17

Pane Mirku, je mi líto, že jste nebyl mezi výherci, protože soutěžíci mají strah ohodnotit výborný výkon při pondělním zahajovacím vařením. Což je velká škoda. myslím, že pokud by jste vařil ve středu nebo ve čtvrtek, dostal by jste mnohem větší známky. Pro mě jste vítěz. Dlouho nebyl v pořadu tak kultivovaný, slušný a sympatický muž, navíc gay. Tady by si měli opravit mínění o homosexuálech ti tupci se svými stupidními poznámkami. Přeji Vám vše nej.

urangotango
Pane Miroslave, teď jsem 1 19.02.2011 08:55

Pane Miroslave, teď jsem dokoukala poslední díl. Škoda, že jste nebyl mezi výherci. Přála bych vám výhru, stejně jako Silvii i Pavlovi. Byli jste prima parta a tento týden jsem si opravdu užila.
Mějte se moc hezky a děkuji za příjemné chvlky při sledování Prostřeno.

Marie K.
Obdiv. 19.02.2011 09:42

Pane Miroslave, zasloužíte si i Vy obdiv, že tento týden diváci viděli krásné a slušné Prostřeno. I když jste nezvítězil, patříte také k těm, co umí a mají bez okázalého přepychu, velmi vkusný a čisťounký byt, což vytváří zrovna takovou pohodu, která k soutěži neodmyslitelně patří.
Přeji Také Vám krásný víkend!

Cool
Mirku, palec nahoru. Uvařil 19.02.2011 18:10

Mirku, palec nahoru. Uvařil jste moc dobře, v bytečku krásně čistě.. A vše doplňovalo Vaše vybrané chování a nezkažený charakter..

Miroslav Pijak
vyhra 0 19.02.2011 01:29

jen k memu dnesnimu hodnoceni.... v TV nebylo ukazano vse co jsem rikal, Silve jsem vyhru pral uz od stredy, je to neuveritelne mila, hodna a skromna holka a jsem rad ze vyhrala spon pulku...

porad je o jidle a i kdyz mi patecni jidlo moc chutnalo, na uvareni nebylo slozite, proto jsem dal 8, to je vse...

kerim4
Pan Miroslav 0 18.02.2011 21:54

Pane Miroslave,musím napsat,že jsem dlouho neviděla (v Prostřeno) tak sympatického a inteligentního muže s vybraným chováním jako jste vy. Zítra vyzkouším váš dezert a v létě na dýňovou polévku určitě taky dojde.Přeji vám v životě jen to dobré a hodně štěstí.

Magdalena S.
Zdravím Vás Miro, musím vám 1 18.02.2011 19:28

Zdravím Vás Miro,
musím vám napsat, že jste pro mě absolutním vítězem vy, to jak jste vařil bylo skvělé a krásně se na to koukalo. Bravo - takových soutěžících by mělo být víc... :-)
Mějte se krásně a přeji jen ta nej... O víkendu se chystám na Váš recept s kuskusem - dostali jsme na to doma obrovskou chhuť.

Jen dotaz jestli se neurazíte.... Jak Vám bylo když jste viděl ty hrůzy co expert Robert vyváděl u vaření?

Miroslav Pijak
Magdaleno S 19.02.2011 01:37

dekuji... :)

Roberta jsem nehodnotil nejak spatne v podstate cely vecer. kupovane precliky jsem omluvil, i kdyz nebyly smazene... maso bylo tuhe, ale kdyz jsem pak na sporaku videl ze to delal odkryte a 45 minut a temer bez vina, zacal jsem si rikat, ze to snad je sranda... namichnul me az kupovanym korpusem...

paradoxne ta hermelinova polevka byla nejjedlejsi :) ted mi ho je skoro ale az lito, mesic bych nevylezl z baraku, spoustu veci jsme se dovedeli az ted, myslim jeho komentare :)

reklama