PO - PÁ v 17:50 na Primě

Miroslav Skaloš

Mirek je ze Slovenska, stejně tak jako jeho manželka a syn, se kterými se do České republiky před více než deseti lety přestěhoval. Právě syn byl ten, který svého tátu do soutěže představil – a Mirek se jako správný muž výzvě nebránil, ale naopak ji s úsměvem přijal.

Miroslav je vystudovaný strojař, pracoval chvíli i jako policista a nyní se živí jako programátor – své sedavé zaměstnání ve volném čase kompenzuje sportem. Mirek o sobě tvrdí, že vařit neumí, ale vyrovná to svou nápaditostí a zábavností.

Charakter:

Sám o sobě říká, že je komunikativní, cílevědomý a aktivní.

Zájmy:

Nejvíce volného času se snaží trávit s rodinou a má rád sport. Chodí do posilovny a jezdí na kole. Rád cestuje. Mezi jeho koníčky patří i jeho práce.

Vztah k vaření:

Vaří rád, ale jeho jídlo nechce rodina moc jíst.Rád připravuje grilované maso, zeleninu, kotlíkový guláš a müsli.

Chutě:

Má rád vše, preferuje lehčí a zdravou kuchyni.

Nesnáší:

Nemá rád smažený sýr.

Motto:

Nedělej druhým to, co nechceš, aby dělali oni tobě.

Očekávání:

Očekává nové zážitky, zkušenosti před kamerou a jako bonus vítězství.

 

Vaše názory

Anonym
Po delší době jsem se mrknul 0 04.07.2015 16:50

Po delší době jsem se mrknul na Prahu a okolí.
Proč tam sakra zase soutěží Slovák a jiní původem z jiných prdelí. Co to je ? Proč si nesoutěžíš na Slovensku ?
Pražák je pro mě člověk, který se v Praze NARODIL !!!
Né náplava !!!!!
Většina dílů je z Moravy a pod.
Viděli jste tam někdy rodilého Pražáka ?
To by jeden blil :-(((((

Pane Mirku,
kašlete na ty přiblblý 1 24.01.2015 16:29

kašlete na ty přiblblý názory, určitě jste férový a slušný chlap, jako člověk jste byl z celé této sestavy nejlepší. A uvařil jste dobře, škoda jen těch lokší,že se nezadařily.Přeji vám i vaší rodině, ať se daří!!!

souhlas
souhlas,ale kdyby se povedly 25.01.2015 14:25

souhlas,ale kdyby se povedly stejně by mu ta parta sestavená z buzíků a pizizubky víc bodů nedala.Až na Pavla Růžu,ten byl taky v pohodě. Jinak děs.

bohužel anonym
Říkejte si co chcete, ale pro 5 24.01.2015 12:02

Říkejte si co chcete, ale pro mě je tento týden vítezem Mirek. Myslím si, že být férovej a mít správné vlastnosti a slušné chování je daleko větší výhra, než získat 50k tím, že každému dám po jednom bodu. Naštěstí ta hééérečka Irenka nevyhrála, ani ten závistivec číšník, který neodpouští majetek a úspěch. Přitom sám robí v "lepší" restauraci, kde si myslím, že si něco zarobí a spousta lidí by mu mohla závidět.

bohužel anonym
A že Mirek nevěděl, co je 24.01.2015 12:08

A že Mirek nevěděl, co je buffalo wings? No a co? Zase třeba má přehled o jiných věcech, které tihle pomlouvači neznají, tak proč tu řešíte taková hovna? Jak vařil, tak jsem se u tv škodolibě smál tomu, že to tak "zvrtal" to jídlo. Ale když se pak ukázal jeho charakter a chování, slušnost a férovost vůči ostatním, strašně mě to pak mrzelo, že mu to nevyšlo, jelikož by si výhru z mého pohledu zasloužil.

bohužel anonym
Radši slabší kuchař s 24.01.2015 12:12

Radši slabší kuchař s charakterem než bezpáteřní krysa, která umí připravit špičkový večer. Byť je to pořad o vaření (i když v posledních měsících mi to tak už nepříjde dle toho, co za svinstva můžeme sledovat a teď opravdu nemluvím o jídle). Kde jsou ti lidi (jako např. Mirek), kteří umí slušně a objektivně ohodnotit práci toho druhého? Jen samé taktizovaní, kritizování, hledání chyb, které jsou malichernost.

bohužel anonym
Prostřeno jde do sraček. 24.01.2015 12:14

Prostřeno jde do sraček. Slušní lidi se tam už nehlásí a prima díky sledovanosti tyhle zrůdnosti šíří dál. Ale je to jen prezentace našeho národa. Prostě hnus!

Omlouvám se, ale svůj příspěvek jsem musela rozdělit do několika, aby se mi zde vešlo vše, co jsem chtěla říci.

sněžnice
Z hlediska pravidel je 24.01.2015 15:45

Z hlediska pravidel je Prostřeno převzatý pořad, takže s tím Prima asi moc neudělá, ale myslím, že vysílání spíš záleží na sponzorech pořadu (Prima výhry ze "svého" neplatí), a pokud se najde ten, kdo je ochotný financovat i svinstvo, tak jedeme dál...hlavně, že je sledovanost - a ta je, soudě dle počtu zdejších příspěvků. Čím větší exot, tím víc komentářů, potažmo i diváků!

fatbike
Dotyčná ale nepsala o tom, že 25.01.2015 07:43

Dotyčná ale nepsala o tom, že rozdělené peníze jdou z kapsy primy. Spíš asi chtěla naznačit, jak je ta soutěž neobjektivní a čeho všeho jsou češi schopni, když jde o peníze. A taky si to myslím. Je to neobjektivní pořad. Bodovat by měl někdo nezávislý, např. náhodně vybrané celebrity nebo zaměstnanci primy, třeba moderátoři. A buď by tam byla stálá porota nebo by klidně mohla být každý týden jiná. Ale dokud se budou soutěžící hodnotit mezi sebou, nikdy to nebude mít férovou úroveň a objektivnost

Nitas/
Dobrý týden a řekla bych že i 1 23.01.2015 19:18

Dobrý týden a řekla bych že i dobré recepty. Zápletka rozpletena - ať to bylo nahráno či ne. Pánové se blejskli, dáma malinko "blafla". Diskuze by uživila lepšího admina. Sprosťárny, oplzlosti a vůbec nechutnosti jsou in, vadí odkaz na recept - jedině tak vám smáznou celý příspěvek. I tak se dá.

reklama