PO - PÁ v 17:50 na Primě

Mohsin Mortaba

Prostřeno VII (22) Brno  10.6. 2013 galerie - Mohsin Mortaba Foto: Prostřeno VII (22) Brno 10.6. 2013 galerie - Mohsin MortabaFoto: All

Mohsin se živí jako programátor a muzikant. Momentálně je nezaměstnaný. Vystudoval VUT a v Brně-Maloměřicích žije už skoro pětadvacet let. Pochází z Bangladéše, ale o své rodině nemluví.

Bydlí v pronájmu s více spolubydlícími, dodnes neumí perfektně česky. Má spoustu zájmů. Je vegetarián. Do pořadu ho přihlásil kamarád, kterému chutná jeho kuchyně. Pokud by vyhrál, koupil by nový počítač.

Tento týden v Prostřeno! bude vařit pouze jedna žena mezi samými muži a dokonce jeden vegetarián. Více se již nyní dozvíte zde.

BONUSOVÁ VIDEA NAJDETE ZDE!

Charakter:

Přátelský, společenský, důvěřivý a klidný.

Zájmy:

Hudba, jóga a meditace. Rád podniká výlety.

Vztah k vaření:

Pokud má čas, vaří rád. Nejraději vegetariánská jídla.

Chutě:

Má rád zeleninu, rýži a dobře připravený pakoru

Nesnáší:

Hovězí a vepřové maso, houby. U stolu mu vadí neslušné chování.

Motto:

Nemá žádné životní motto.

Očekávání:

Nečeká nic zvláštního, spíš je zvědavý, jak vše zvládne.

 

 

Vaše názory

Jurajica
Vegetarian do poradu o 0 04.08.2014 14:21

Vegetarian do poradu o vareni? Nepochopim tuhle uvahu, pac musi pocitat s tim, ze hold se tam vari maso. A to je samy furt to nejim, to neznam.. chapu, ze je z jiny zeme,ale proste .. no comment.. Dale jeho bodovani o cislech 3-5? dal asi pocitat neumi, nad tim mi zustava rozum stat..

Denisa.u
Dneska jsem Mohsina potkala u 1 20.06.2013 21:01

Dneska jsem Mohsina potkala u nás v Brně. Procházel se po Černých polích a musím říct, že vypadá opravdu stejně jako v televizi. A v TV mi přišlo, že mu málo vysvětlily pravidla a on byl díky tomu zmatený a všichni se potom divili, že dává tak málo bodů. A navíc, je to jiná kultura, tak že se nedivím ani tomu co vařil a ani tomu co on jedl nebo ne.

Anonymous124
já si myslím, že mu pravidla 29.07.2014 11:12

já si myslím, že mu pravidla vysvětlili dobře-ve středu bude říkat, že by si za to svoje vaření dal 10 bodů..

Sunday
Vegetarian 3 17.06.2013 18:13

Pan Mortaba o sobe tvrdi, ze je vegetarian a basti omacku, ve ktere se vyvarovalo maso?!?!?
A polevky:
Nevidela jsem, ze by se ptal, jestli jsou polevky "zredene" vyvarem.

Co to ma byt za vegetariana???
Opravdovy vegerarian nesahne na jidla, ktere byly v kontaktu s masem.
Takze facit: Pan Moshin neni vegeratian anebo nema poneti o potravinach/vyzive.
Mozna ze normalne maso ji, jenom si to s televizi tak domluvili, aby bylo o cem drbat..
Neverim mu ani slovo.

Chlad..
No jestli to nebude tím, že 17.06.2013 20:45

No jestli to nebude tím, že jako vegetarián vývary vůbec nezná, protože je nevaří. A hlavně na rozdíl od některých potrefených soutěžících o tom nevykřikoval u každého chodu a snažil se alespoň něco sníst (viz. okurky byly dobré). Starší Jan se zachoval jako hulvát, když vařil, o jeho vegetariánství věděl a vůbec se mu jako hostitel ani nepokusil nabídnout alespoň nějakou alternativu ( a ještě to okomentoval,borec! ).

klobasska
Nebo třeba někdo nejí maso, 17.06.2013 20:54

Nebo třeba někdo nejí maso, protože mu nechutná, ale vývar mu nevadí, to vás nenapadlo? :-)

Žravec
To teda napadlo, ale 17.06.2013 21:43

To teda napadlo, ale vegetarián nejí ani vyvařené maso, ju? a že mu pan Jan nenabídl něco jiného? Opětovně po stopadesáté pro všechny hůře chápající, menu odevzdávají při přihlášení a nevědí že tam je nějaký Moshin, vyprdl bych se na něj i kdybych věděl.

Cortesie per gli ospiti
Pan me sympaticky nebyl,ale 2 15.06.2013 11:32

Pan me sympaticky nebyl,ale to neznamena,ze ho mohli takle ponizovat. Trapna otazka damy o poradku me dorazila..Bodovani nepochopil a asi mu ho ani nikdo nevysvetlil. Proste ho vyuzili a zneuzili.. no jak se rika "Ucel sveti prostredky".. Souhlasima bylo by i zajimave udelat jednu jizdu pouze pro vegetariany. Takle to melo jasny spad..:-(

))
Bodování pochopil, když řekl, 15.06.2013 17:35

Bodování pochopil, když řekl, že sobě by dal 9 bodů. Za 25 let se nenaučil česky, tak prostě vůbec nerozuměl o čem se ostatní baví, chvílemi byl úplně mimo mísu, nehodil se mezi ostatní.

Siggi
Spíš je problém v tom, že pán 16.06.2013 16:36

Spíš je problém v tom, že pán zřejmě myslel, že bude mezi všemi jediná osobnost, stačí jenom říct že je Bangladéžan a že umí asijské zpěvy a pár prázdných frází o meditaci a jemné energie. Ono mu to zřejmě tady u nás tak nějak vychází. A ejhle, i ten vedoucí úklidové čety má několik koníčků (na svůj věk), žije v rámci sousedské komunity a práci si zjevně sehnat umí, a stejně tak každý z těch přítomných měl svůj charakter a většina z nich ještě navíc stihla i rodinu.

reklama