PO - PÁ v 17:50 na Primě

Monika Glatznerová

Mladá, pohledná a svobodná brunetka je zubní technička, která žije se svým přítelem ve dvoupokojovém půdním bytě. Spolu s nimi tam v menším pokoji bydlí ještě kamarád-spolubydlící. Jana vychází z momentálních podmínek, proto ji skromné bydlení v nepříliš vábné čtvrti Brna stačí.

Vnímá to jako přechodnou životní stanici, z níž časem vyrazí k lepším zítřkům. Dokonce se na chodbičku ještě vejdou dva zakrslí králíčci, které Monika chová. Velkou motivací k účasti v pořadu je dovolená a cestování, Monika by se ještě letos ráda podívala k moři. V soutěži touží po smíšeném týmu, má ráda mužskou společnost, vadil by jí rýpal a provokatér každého věku.

Charakter:

Jemná, poněkud stydlivá, zdvořilá. Potřebuje čas na to, aby se rozkoukala, a pak je z ní veselá kopa.

Zájmy:

Gastronomie, nakupování, sport. Má ráda, když jí přítel před spaním čte. Miluje Itálii a vše italské.

Vztah v vaření:

Jedním z Moničiných největších koníčků je jídlo. Ráda vaří italskou kuchyni, tradiční guláše a vlastně „všechno dobré, co pak může také sníst“.

Chutě:

Maso na jakýkoliv způsob, česnek a česneková pomazánka. Má raději slaná jídla než sladká, dezerty moc nemusí. Občas „zdlábne“ maso či klobásku jen tak bez chleba a přílohy a chutná jí to.

Nesnáší:

Máslo v tuhém stavu. Lidi, kteří se v jídle vrtají nebo si jídlo dochucují kečupem a tatarkou. Vlasy v jídle.

Motto:

Žádné nemá.

Očekávání:

Zábava, noví lidé a recepty. Ráda pozná názory ostatních na vlastní kulinářské umění.

Vaše názory

Teta Silfka
Jo ještě: 0 04.09.2011 20:59

ne že byste si nezasloužila deset (vsadím se, že ano, i když jsem nebyla jedním ze šťastných strávníků), přesto se Vaši dva kolegové vyšvihli - chtěli se ujistit, že Vám zase jiní dva kolegové nezkazí šanci na výhru závistivě nízkým bodováním. Takové nesobecké gesto se málo vidí - moc se mi to od nich líbilo. Moc.

Teta Silfka
Moniko, já osobně ... 0 04.09.2011 20:55

... mám vždy radost z mladých lidí šikovných v kuchyni. Moc hezké vaření to bylo, hezká skladba menu. Někteří Vaši kolegové na mě působili až trapně, asi víte, koho myslím. Závist je hrozná věc a Vám je jistě moc co závidět - doufám, že při zpětném pohledu jste se tomu trapnému chování lidí, kteří už by měli být rozum zasmála ;o) Co Vy budete vytvářet třeba za deset let, pokud už teď to na pohled vše vypadá tak dobře - no, ráda bych měla to štěstí být Vaším hostem ! Přeji Vám mnoho nových zajímavých receptů k vyzkoušení :-) Silva

Lucie M.
Moniko, jste šikulka, 0 24.08.2011 15:40

Moniko, jste šikulka, gratuluji! Jste mladá a hezká holka a k tomu se umíte chovat a ještě vařit. Je smutné, pokud Vám starší a asi zamindrákovaní lidé závidí! Beru přímou kritiku, ta se cení, ale rýpání a dělání si legrace z druhých svědčí o charakteru člověka. Hezký den.

°°Míša°°
Vyhrál ten nejlepší 0 24.01.2011 21:52

Myslím si,že Monika byla ze všech nej! Eva je myslím hodně namyšlená! Nemám ji ráda. Pořád kritizuje! x((

kamaradka z holic
spíš tahle slečna měla štěstí 0 13.11.2010 19:42

spíš tahle slečna měla štěstí že v tomto týdnu neuměl nikdo pořádně vařit, v jiný týden by neměla šanci, ta polévka ta byla jak pudink

Thais
Vyhrála zaslouženě. Všichni 0 09.11.2010 18:38

Vyhrála zaslouženě. Všichni jí podceňovali a uvařila nejlíp!

fousekoč
Každý týden vyhraje podobná 0 03.11.2010 07:47

Každý týden vyhraje podobná slepička, taktika a taktika, sladké řeči a jednoduché menu, které důchodce oslní, protože to neznají. Ještě že neměli salmonelu z těch syrových vajec!!!
Vaření průměr, petr měl vyhrát, alespoň něco předvedl

heda
Možná bylo menu Moniky jednoduché, 1 01.11.2010 18:14

ale které tento týden nebylo? Je to samozřejmě věc názoru, ale mně se Moničino vaření také líbilo tento týden nejvíc, žádné jiné mi prostě nepřišlo zajímavější. Stolování mělo mezery, žádné ubrousky, příbory zapomněla dát včas na stůl, ale i tak mě zaujala nejvíc.

Danuš
Pořádná ženská 02.11.2010 19:37

Mončo, jestli si to budeš číst, tak chci říct, že Ti držim palce a nedej na názory omezenců. :-)

pitrson
moniko nic moc 02.11.2010 19:42

moniko nic moc

reklama