PO - PÁ v 17:50 na Primě

Monika Mikulášová

Monika má středoškolské vzdělání, obor železničář. Na železnici po škole léta pracovala a poté odjela do zahraničí. Žila tři roky v Německu a také skoro sedm let v Belgii. Zde potkala i otce své dcery Natálky.

Nyní žije v Litvínově-Janově s přítelem Honzou v bytě 3+1 a má devítiměsíční holčičku Moniku. Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda poznává nové lidi a nová jídla. Pokud vyhraje, tak peníze použije na novou kuchyňskou linku, kterou by už docela potřebovala.

Charakter:

Říká o sobě, že je milá, zábavná, tolerantní, inteligentní, společenská a zábavná.

Zájmy:

Ráda vaří a peče, čte a baví se. Také ji baví sport – rychlá chůze a běh.

Vztah k vaření:

Pozitivní, vaří ráda a často, hlavně polévky.

Chutě:

Má ráda skoro vše, není vybíravá. Nejraději má ale bramborový salát a řízek.

Nesnáší:

Játra a mlékovou polévku. U stolu jí vadí říhání.

Motto:

Líná huba, holý neštěstí…

Očekávání:

Od soutěže čeká hlavně výhru.

Historka z vaření:

Když vyplňovala formuláře do Prostřeno!, tak se jí „podařilo“ spálit celý oběd na uhel.

Vaše názory

anonym J.
Moniko takový ubožák jako je 0 05.12.2015 09:54

Moniko takový ubožák jako je Patrik vás nemůže urazit. Možná jste se mu líbila a on vám ne, proto se do vás tak navážel. Řekla jste mu to dobře, že je blbej, škoda, že se neposr... každý den idiot jeden.

javlaja
Byla jste fajn.Vlastně 0 05.12.2015 08:52

Byla jste fajn.Vlastně všichni,až na sebestředného namyšleného pitomce Patrika.Nemám ve zvyku psát do diskuzí,ale včerejší večer mě doslova zvedl ze sedačky vzteky.Bohužel diskuze u toho BLBA je uzavřená,jediná jeho výhra je největší počet komentářů.
Mějte se.J.

Monika Popelková
Byli jste fajn parta, až na 0 04.12.2015 21:02

Byli jste fajn parta, až na toho --------. Přála bych vám výhru všem, kromě toho -------.

radkakomendova
monca nic moc to vareni.vys. 0 04.12.2015 10:49

monca nic moc to vareni.vys.

Salix
Monča neuvařila úplně nejlíp, 4 04.12.2015 09:45

Monča neuvařila úplně nejlíp, ta čína byl spíš takový perkelt. Ale polévku měla hezkou. Jinak k často zmiňovanému Láďovi - vy, co ho kritizujete, uvařili jste někdy něco podle jeho receptů? Jasný, nejsou to JEHO recepty...ale jaký kuchař má opravdu SVÉ recepty. Spousta z nich jsou poctivé a funkční. Stejně tak Babica - všichni ho kritizují za "když nemáte tohle, dejte tam tamto". Ale ve svých pořadech uvařil spoustu poctivých jídel.

Salix
A jinak, sáhněte si do 04.12.2015 09:48

A jinak, sáhněte si do svědomí...kdybyste měli možnost vydělat tolik peněz, jako Láďa Hruška, tak do toho jdete taky...a neohánějte se nějakou morálkou.

Anonym
Hruška přenáší recepty a rady 04.12.2015 09:51

Hruška přenáší recepty a rady nepoužitelné, např plněné drůbeží kůžičky, obalovaná tlačenka a podobně. Že mu to posílají lidi, je strašně smutné. A že tahle paní v každé větě Hrušku vzpomínala? Třeba se jí líbí, že?:-)
Jinak vřele doporučuju dělat podle výše zmíněného chleba, rohlíky a sýr z tvarohu.
Babicovo když nemáš dej tam cokoli a udělejte si to doma sami je lepší nekomentovat, on v podstatě stejně dělá jen reklamu nádobí, které používá:-)

oneřtsorP
Souhlasím s tím, že Láďa 04.12.2015 11:03

Souhlasím s tím, že Láďa Hruška není žádný kuchař, ale 'všeuměl'. Lidé mu posílají někdy osvědčené rady (např. způsob vaření rýže nebo větrníky na plech), ovšem někdy příšernosti, což je smutné, ale že je Hruška prezentuje, je ještě smutnější...Láďa Hruška je 'šikovný', ukazuje, že skutečně se dá živit čímkoliv (kvůli němu jsem se přestala dívat na tv zprávy, když tam ještě působil jako reportér, jeho způsob projevu je hrozný)).

Salix
Pan Hruška se ale nikdy 04.12.2015 11:08

Pan Hruška se ale nikdy netajil tím, že žádný recept nevymyslel, ale že jsou to recepty jeho diváků. Prostě kde je poptávka, je i nabídka...aneb každé zboží má svého kupce. Já mu fandím, je to normální kluk, který si na nic nehraje, prostě se chopil příležitosti, což by udělal každý druhý. Babica to samé, sice v každým pořadu vypadal jako zfetlej nebo přiožralej, ale vařit umí.

Karkulka-Barborka
Je to jen můj názor.Celý 2 04.12.2015 09:41

Je to jen můj názor.Celý profesní život jsem pracovala v gastronomii a když slyším ty vychytávky od toho Ferdy mravence:Práce všeho druhu,tak se musím smát.V dnešní době kvalitního nádobí se silným dnem se rýže bez problémů dá udělat i na plynovém sporáku.Dávat rýži do deky,tak to z roku raz ,dva.Pokud nechceme aby se nám puding přichytil,je nutné používat hrnec ve kterém se nikdy, nic jiného nevařilo,než mléko.Jinak.Patlala,patlala.......

reklama