PO - PÁ v 17:50 na Primě

Monika Tůmová

Prostřeno IV (10) - Praha - 28.10.2011 Monika Tůmová Foto: Prostřeno IV (10) - Praha - 28.10.2011 Monika TůmováFoto: All

Monika bydlí v pronájmu 2 + 1 v Praze 4 na sídlišti Kamýk. Žije s přítelem a dvěma fenkami yorkšírského teriéra. Kuchyňské vybavení je standardní, obývací pokoj poměrně velký, menší ložnici zdobí africké motivy, které Monika sama vytvořila.

Pracuje jako zdravotní laborantka na patologii IKEM a připravuje se na atestaci – chce být specialistkou na histologii. Děti zatím nemá, práce a život s přítelem ji zcela naplňují.

Charakter:

Je společenská, kamarádská, spolehlivá, komunikativní, kritická, organizátorka a vůdčí typ.

Zájmy:

Ráda chodí do kina, do bazénu, na procházky s pejsky. S přítelem jezdí na chatu na Slapy, v zimě lyžovat na hory.

Vztah k vaření:

Pozitivní. Ráda vaří pro přítele a celou rodinu.

Chutě:

vše, nejradši má maso.

Nesnáší:

Koprovou omáčku, olivy, nemusí ryby.

Motto:

Bez motta…

Očekávání:

Chtěla si vyzkoušet účast v televizní soutěži, poznat nové lidi, ochutnat jídla, která ještě nejedla, a získat nové recepty. Možná i vyhrát.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Tlustý chroust

 

VIDEO: Takhle se nemluví

 

VIDEO: Klokan

 

VIDEO: Výslech začíná

 

VIDEO: Jablka

 

Z důvodu údržby webu je diskuze dočasně pozastavena.

Vaše názory

marmeláda@
dolfr_1: NESMYSL, co jste 0 04.11.2011 09:10

dolfr_1: NESMYSL, co jste napsal(a). Není to o škole, je to v lidech. Jsou inženýři, kteří svou ochotou, inteligencí a skromností naprosto září. A pak jsou Ti (většinou naprostý troubové ve svém oboru), kteří se titulem všude chlubí, zdůrazňují počet VŠ, diplomů, a přitom je to pablb, který tou školou prolezl s odřenýma ušima. Je to v lidech...

anonym6
Prima by se měla zamyslet a 0 04.11.2011 09:07

Prima by se měla zamyslet a upravit pravidla této soutěže. Nepustit pokračovat toho kdo opustí během natáčení byt jako to udělal Dušan.Jednodušší je ale zablokovat diskuzi že?

COKDYBYNÁHODOU
Eva nezná italskou výslovnost?! 0 04.11.2011 09:06

Tento týden je opravdu hrozný, obzvlášť slečna Eva je teda opravdu zajímavý exemplář. Každopádně mě osobně tedy přijde divné, že tvrdí, že má přítele Itala a neumí ani přečíst Dušanovo menu, natož ho přeložit. Aby spíš její byt plný pokojů pro "hosty" nebyl veřejný dům a Evička tomu nešéfovala a Prostřeno brala jako zajímavý způsob propagace a la šokovat, šokovat, šokovat, protože tohle snad ani nemůže myslet vážně!!!!

anonymzdonucení
Prosím moderátora diskusí, 0 04.11.2011 08:56

zda by nevysvětlil, event. po dohodě s adminem, jak má správně fungovat registrace. Když provedu všechny požadované úkony, tak se nic nestane, ani na mail mně nedojde žádné potvrzení, PC to prostě schroustá. Když se ale chci přihlásit, tak pořád je špatné heslo (přestože správně vložené). Děkuji

dolfr_1
Ing. Eva 0 04.11.2011 08:52

To, že se slečna Eva může honosit titulem Ing. ukazuje na úroveň našeho dnešního školství. Kdejaká soukromá škola produkuje takovéto inženýry. Nízká úroveň je dána i tím, že na vysokou školu se přijímají studenti, kteří mají problém udělat maturitu a vymýšlí se, jak to udělat, aby mohli studovat na vysoké škole i neúspěšní maturanti, kteří musejí opakovat maturitní zkoušku až na podzim. Tito lidé se stanou i pedagogy.

L.
Mončo,nandej jim to!!! 1 04.11.2011 08:41

Mončo,nandej jim to!!!

Vysloužilá učitelka pravopisu
ehm, 04.11.2011 08:47

než začne slečna Monča nandávat na talíře, mohu se zeptat, kolik bodů si vyvařila včera slečna Terezka? Zdržela u skleničky vodky s džusem a nestihla můj oblíbený pořad "Prostřeno". Dle emocí a uzavřené diskuze se zřejmě hodně událo. Pan Holan dnes vaří gulášovou polévku, zapékané těstoviny, rajčatový salát. Do těstovin vmíchá vždy uzené maso, ne uzeninu .. to jen taková drobnůstka na závěr.

Franco
Dle mého názoru tuto soutěž 1 04.11.2011 08:37

Dle mého názoru tuto soutěž vyhraje Dušan, má nejvíc bodů a před sebou pouze jednoho soutěžícího. Vzhledem k tomu, že od a Eva dávají tak po třech bodech všem soutěžícím (včera to byla fakt síla od Evy - 2 body) nemá nikdo další šanci. Dušan a Eva by se měli za svoje chování stydět, ale to bych chtěl po nich asi moc. Ani jednomu z těch dvou nejde o férovost, ale pouze o jejich vlastní zbohatnutí o výhru. Peníze dostane, ale za cenu toho jak se projevil před celým národem.

JarkaJar
Máte pravdu. 04.11.2011 08:42

A vítězkami, i když nevyhrají, jsou podle mého názoru Tereza a paní Marcela, protože se chovaly férově. A vařily dobře.

rozhořčená divačka
Neskutečné 1 04.11.2011 08:31

Nechápu, že paní Eva a pan Dušan nechodí kanálama.Měli by se za sebe stydět. Doufám, že dnes jim to dnes paní Monika natře, i když nevěřím tomu, že ji tito dva výše jmenovaní obodují jinak než 2-3 body (ubohé), je vidět, že sami sobě nevěří a bojí se, že by nemuseli vyhrát, proto bodují tak nízko,ale přitom ani jeden z nich nepředvedl nic lepšího než třeba paní Marcela, která je upřímná, milá a její vaření vypadalo zatím nejlépe. Tento díl je opravdu na velmi nízké úrovni.

reklama