PO - PÁ v 17:50 na Primě

Naďa Horehleďová

Naďa Horehleďová  Foto: Naďa Horehleďová Foto: All

Naďa se vyučila kadeřnicí a dodělala si maturitu. Potom pracovala v administrativě pivovaru v Uherském Brodě a nyní je na mateřské dovolené. Je vdaná, manžel je o čtrnáct let starší sládek, mají spolu dvě děti a třetí se za měsíc narodí.

Naďa a její rodina žijí v bytě 3 +1 v Uherském Brodu a svůj čas teď mladá maminka věnuje logicky převážně právě dětem, ale má v plánu i podnikat. A právě do podnikání by investovala případnou výhru.Do pořadu se přihlásila sama, protože si chce vyzkoušet, jak zvládne před kamerou uvařit pro neznámé lidi.

Charakter:

Přátelská, pracovitá, aktivní, zodpovědná a upřímná.

Zájmy:

Nejvíc volného času tráví s dětmi. Ráda, vaří, peče, pracuje na zahrádce a v zimě lyžuje.

Vztah k vaření:

Vaří ráda a častosi někdy navaří dva dny předem jídla, která chutnají rodině. Nejradši peče. Občas si připadá nešikovná a své vaření nazývá komedií.

Chutě:

Má ráda českou kuchyni.

Nesnáší:

Houby. U stolu jí vadí mlaskání.

Motto:

Nikdy se nenudit.

Očekávání:

Těší se na zábavu, dobré jídlo a příjemné lidi.

Vaše názory

Kde je video?
Proč chybí video k tomuto 3 07.06.2015 11:40

Proč chybí video k tomuto dílu?

Anonym
Ale ono vůbec nechybí, je 07.06.2015 12:33

Ale ono vůbec nechybí, je přesně tam, kde má být, tedy když si VŠECHNA ta videa jaksi rozkliknete. Je snad to heslo "VIDEA" moc malé, že jej neumíte přečíst?

krteček.
Ty protivný anonyme, když 07.06.2015 17:10

Ty protivný anonyme, když jsou 3 (slovy tři) videa na fotkách účastníků, má jich tam být všech 5. Ma jí v tom binec. A ty, když jsi tak chytrý, tak příště poraď, nebo nepiš radši nic.
Video na červené liště - nápis videa.

Kde je video?
Jak už odepsal divák přede 09.06.2015 21:54

Jak už odepsal divák přede mnou, jsem zvyklá si občas díly pustit právě z profilové fotky účastníka a jelikož nejsem pravidelný divák, tak mě zaskočí, když tam spustitelné video není.
Že existuje záložka VIDEA samozřejmě také vidím, ale pro mě jakožto nepravidelného diváka je to nepřehledná změť jakýchsi videovýňatků převážně s hádkami, které mě nezajímají, občas prošpikovaná plnohodnotnými díly, ovšem očíslovanými (datum by bylo vhodnější), takže mě nebaví se tím přehrabovat...
DOBRÝ DEN, POD ZÁLOŽKU VIDEA NAJDETE DALŠÍ PODKATEGORIE. POKUD KLIKNETE NA "CELÉ EPIZODY", VYLISTUJÍ SE VÁM POUZE CELÉ DÍLY V POŘADÍ OD NEJNOVĚJŠÍHO. PRIMA DEN

poděkování
Pani Naďo,byla jste jediná 1 05.06.2015 23:46

Pani Naďo,byla jste jediná kdo se Lenky zastal proti těm dvěma rádoby kuchařskÿm mistrům. Za to vám patří dík.Přejí vám a celé vaší rodině vše nejlepší a ať mate radost z dětí. Hodně zdraví.

pamětnice.
Jedna maminka, jeden tatínek, 06.06.2015 13:12

Jedna maminka, jeden tatínek, tři děti. Tak to má být. Ať se vám daří a ať jste všichni zdraví.

áaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Meli by úplně zrušit možnost 1 04.06.2015 21:27

Meli by úplně zrušit možnost vkládat komentare.. Vždyť se tady všichni navzájem akorat urazeji a vůbec už to není o prostřenu.. Vy náruživí hádálci, najděte si jiné diskusni forum a nezaujimejte tu nesmyslně místo!!

Anonym....
Nikdo tě nenutí sem 05.06.2015 08:40

Nikdo tě nenutí sem lézt!
Dívej se na televizi a dej nám pokoj.

áaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Meli by úplně zrušit možnost 0 04.06.2015 21:22

Meli by úplně zrušit možnost vkládat komentare.. Vždyť se tady všichni navzájem akorat urazeji a vůbec už to není o prostřenu.. Vy náruživí hádálci, najděte si jiné diskusni forum a nezaujimejte tu nesmyslně místo!!

Anonymous 3
Paní dnes řekla, že pokoj 3 04.06.2015 20:29

Paní dnes řekla, že pokoj Filipa je těsný, že takhle by nechtěla bydlet. Sama měla mrňavý byt a do mrňavýho dětskýho pokojíku nacpe třetí dítě. Halejuja. Vaření bída.

reklama