PO - PÁ v 17:50 na Primě

Nicola Plesníková

Nicola Plesníková Foto: Nicola PlesníkováFoto: All

Nicola studuje třetím rokem bakalářské studium na literární akademii – obor mediální komunikace. Žije se svým přítelem v padesátimetrovém bytě 1+kk v Libni, rodinu zatím neplánují.

Do pořadu ji přihlásil přítel, protože ví, že má pořad Prostřeno! moc ráda a chutná mu jídlo, které Nicola vaří. Mladá kuchařka si chce vyzkoušet, jestli jsou soutěžící opravdu tak zákeřní, jak někdy v televizi vidí. Pokud by vyhrála, tak by si peníze uložila a použila je na život ve Francii, který plánuje příští rok.

Charakter:

Cílevědomá, kamarádská, společenská, občas i paličatá. Někdy prý rychleji mluví, než přemýšlí.

Zájmy:

Sport, je trenérkou fitness, také zumby pro děti. Zajímá se o módu a kulturu.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, nejraději připravuje boloňské špagety, lososa a polévky.

Chutě:

Má ráda steaky, svíčkovou, těstoviny na všechny způsoby a polévky.

Nesnáší:

Majonézu, nakládanou řepu a koprovou omáčku, kyselé okurky a paštiku. U stolu jí vadí nekultivovanost, vlasy v jídle, zbytky jídla na nádobí.

Motto:

Co se má stát, stane se. Vše špatné je k něčemu dobré.

Očekávání:

Zábava, nové zkušenosti, těší se na týden plný dobrého jídla.

Vaše názory

Renčina kamarádka
Nicolko, vy jste se mi moc 3 29.03.2013 19:37

Nicolko, vy jste se mi moc líbila, byla jste milá a spravedlivá, na rozdíl od Lucky jste netaktizovala,přeji vše pěkné do života

včelka)
Dnes byla Nikola opravdu z 29.03.2013 21:12

Dnes byla Nikola opravdu z těch 4 žen nejlepší.

Anonymous98
nechápu? 30.03.2013 01:42

Nikolka byla fajn,ale prosím v čem paní Lucie taktizovala,dávala stejně bodů jak Nikol tomu nerozumím mohla by ste mi vysvětlit jaká to byla taktika,rád se poučím.Jídlo Lucie vypadalo skvěle,výhrála asi proto

Lucka
Renčina kamarádka 01.04.2013 11:38

Kdy a v čem a jak jsem taktizovala?

jitka2
a kdyby chloupek nasla,tak 0 28.03.2013 14:02

a kdyby chloupek nasla,tak byste ji kritizovali za to,ze ho nasla. Podle me tonv utery rekla velmi kulantne,ne jako nekteri soutezici v predeslich tydnech.Tento tyden se mi parta u stolu moc libi,hned se na to lepe kouka a to ze ma nekdo nejake vyhrady a pripominky, nemusi byt nutne taktika,nybrz uprimnost. Netvrdim,ze nikdo ze soutezicich nemuze taktizovat,ale ze sestrihanych dilu,ktere maji bavit divaky bavit,je neobjektivni.

udivená
Nicola 4 27.03.2013 18:33

kolik chlupů najde u Lucie? :-o

neudivená
Já se udivená divím tvým 27.03.2013 19:41

Já se udivená divím tvým připomínkám, Nikola je velice sympatické děvče,
upřímná,milá. A jestli tam ten chlup byl, no tak to ho snad měla slupnout.

udivená
(neudivená) 27.03.2013 20:24

dobrá, dobrá, stačí to napsat jen jednou. Já jen, že ten chlup ze čtyř lidí měla jen ona. Sama si dnes své vlasy skoro namáčela do sýra v cibulačce a vadí jí chlup. Lucii dnes dala 7 bodů proč? Vůbec netaktizuje :-((

cikán Jirka z Prostřena
Taktika je dobrá milé děti 28.03.2013 07:57

Co pořád s tím taktizováním máte? Je to soutěž, tam taktika patří. Není to konkurz na nového Mirka Dušína. Lidi taktizují v práci, ve vztazích, prostě všude aby dosáhli svého. Takže styl hry nevypovídá o ničem.

YX
Chlupy. 28.03.2013 08:02

Včera se kupodivu žádný chlup nekonal a to byly v domácnosti 3 kočky a 1 pes. Je to opravdu divné, protože kočka pouští chlupy víc, než pes a jezevčík zvlášť. Měla jsem takového, jako má paní Renata a chlupy z něj nepadaly. S kočkama je to daleko horší, i když je denně kartáčujeme.

reklama