PO - PÁ v 17:50 na Primě

Nikol Marie Mertová

Nikol pochází z Mikulova, odkud se ve dvanácti přestěhovala s rodiči do Ústí nad Labem, kde žije dodnes. Vystudovala veřejnosprávní činnost na střední škole, poté podnikala, provozovala vlastní čajovnu a obchod s oblečením.

Nyní pracuje jako telefonní operátorka. Z předchozího vztahu má pětiletého syna Jakuba. Bydlí v ústeckém Bukově v částečně rekonstruovaném 3 + 1 s přítelem a jeho dvěma dětmi, takže se stará o početnou rodinu. Má spoustu koníčků. Kdyby zvítězila, koupila by auto a vyrazila na pěkný výlet.

Na Ústecku se bude podávat káva - povinně! Jak bude probíhat celý týden se dozvíte už nyní zde!

 

Charakter:

Optimistická, empatická, kamarádská, vyrovnaná, občas prý i hádavá.

Zájmy:

Ráda maluje a kreslí, čte, pořádá výlety za krásami a poznáním České republiky.

Vztah k vaření:

Vaří od dvanácti let a baví ji to. Ráda připravuje omáčky a peče sladké, hlavně když má pro koho.

Chutě:

Miluje mléčnou rýži s ovocem a Hermelín na všechny způsoby.

Nesnáší:

Houby a čokoládové tatranky. U stolu jí vadí, když někdo mlaská a srká.

Motto:

Nikdy se před nikým nepovyšuj ani neponižuj. Kamarád je ten, který když zapomenete píseň svého srdce, tak vám ji rád zazpívá.

Očekávání:

Přihlásila se sama, protože si chce vyzkoušet něco neznámého, poznat nové lidi a ochutnat kulinářské speciality. Velkým lákadlem je samozřejmě výhra.

Vaše názory

Petinenka
Navrh 0 17.10.2013 13:02

Podľa mna by to chcela este jedneho clovicka, ktory by vsetko ochutnal, bez toho, aby vedel, kto navaril! A objektivne obodoval! Bolo by to spravodlivé voči ľudom, ktorí sa snažia vymyslieť niečo nove a pak im výsledok úplne skazia ľudia, ktorí len kritizujú a taktizuju....

Lucie-Lus
Moc pěkné! 1 09.10.2013 03:42

Ještě nikdy jsem tady komentář nepřidávala,ale teď jsem si to taky nemohla odpustit.Chování slečny Terezy mně přišlo jako hráčské hlavně ve chvíli, kdy si řekla už před tím, než slávky ochutnala, že jí chutnat nebudou protože to bude určitě slizké jako hřiby a i když ochutnala,stála si za svým aniž by chuť vůbec posoudila.Měla odpověď "předpřipravenou",aniž by pak chuť skutečně popsala.

Lucie-Lus
Nikol obdivuji,že se slávky 09.10.2013 03:44

Nikol obdivuji,že se slávky nebála zkusit,protože mnoha lidem se u nás mořské plody příčí a tak nejsou součástí jídelníčku.Možná kdyby lidé vyzkoušeli jídlo nejdříve v puse a pak se na něj podívali očima, chutnalo by jinak :-)

Moravanda
co člověk, to jiné chutě ;) 3 07.10.2013 05:55

Koukám, že všichni všechno víte, ve všem máte jasno a i když netuším co, něco vás všechny opravňuje tvrdit, že váš názor je ten nejlepší..a k tomu všechny ty urážky a sprostá slova..fuj! Váš názor vám neberu a brát ani nehodlám, ale existuje něco jako slušnost, ne? ;) Myslím si, že tato soutěž je o tom, že se setkají lidi, kteří připraví jídlo tak, jak jim to chutná a ostatní to ohodnotí dle svých chutí. Každý řekne svůj názor (nejlépe popravdě) a dá (a to pozor!!) spravedlivý počet bodů.

Moravanda
pokračování 07.10.2013 05:56

Bohužel existuje i fakt tvrdá realita, že někdo jde přes mrtvoly a hraje hru nefér, a to se mi nelíbí. Všichni měli na svých jídlech něco extra a zároveň i na druhou stranu zase něco, co prostě někomu nejede či se jim nepovedlo dle svých představ. Hra je hra, ale každá hra má svá pravdila a ty by se měly respektovat a hrát poctivě a fér. Dle mě škoda p.Terezy, u které šlo jasně vidět, že jde jen po penězích a že o chutě vůbec nejde a ani nepůjde.

Moravanda
PS: 07.10.2013 05:57

Je mi líto, že v dnešní době se hodnotí hráčství a podlosti nad poctivostí a dobře odvedenou prací!!

Moravanda
Jinak fandila jsem Niky a 07.10.2013 14:25

Jinak fandila jsem Niky a Renči. Fakt pěkné menu, pro mě jste vítězky obě :)

oviesse
paní Tereza 0 06.10.2013 09:44

Dobrý den,povabila mě hloupost p. Terezy, je to osoba jednoduchá, nepřející a hlavně neznající moderní kuchyni - jako např. fondant, mořské plody, carpacio z řepy adt... Tímto, ale tedy netvrdím, že p. Nikol uvařila skvěle. No, jo 50 tisíc korun je dost peněz:)))

Helča,
Nikol Marie Mertová 4 05.10.2013 09:50

Když zde čtu Vaše komentáře,tak jste mě jen přesvědčila o tom,že jste husička,která umí pěkně štípat,když to není podle Vás a kritiku také neumíte přijmout.Zas tak skvěle jste se nezachovala,že můžete chodit se vztyčenou hlavou,jak píšete.A když už někoho kritizujete za chyby ve psaní,tak se podívejte,jak jste psala vy,jako dítě,které sedí po prvé u PC.

poledníček
IQ 05.10.2013 10:05

Jsi holka jednoduchá, měla jsi obavy, aby nevyhrála Tereza, které jsi to nepřála. Tak jsi včera mohla přihodit nějaký bodík Nikol a bylo by to vyřešené.To bylo před 14 dny, také nikdo nepřál výhru jedné slepici povýšené, tak nakonec Lukáš vysolil 10 bodů poslední hostetelce a bylo to vyřešené.Chce jen a jen myslet!!!

reklama