PO - PÁ v 17:50 na Primě

Nina Konopková

Nina pochází ze Slovenska, v Nitře vystudovala vysokou školu zemědělskou a poté pracovala jako účetní. Osmnáct let působí v Čechách, kde dělala účetní, vedoucí ekonomického úseku, zástupkyni ředitele, byla i ředitelkou jedné společnosti. Již třináct let pracuje jako nezávislá finanční poradkyně.

Je rozvedená a žije šťastný svobodný život. S exmanželem má dvě dospělé děti – Simonu a Filipa. Nina ráda chodí na procházky se psem, sportuje a přes dva roky se zajímá a praktikuje alternativní životní styl, zdravou výživu a filozofii Jaroslava Duška. S touto stravou a jejími zásadami chce ve svém útulném domku v Lázních Bohdaneč seznámit soupeřky i diváky.

Charakter:

Otevřená, spolehlivá, ohleduplná k životnímu prostředí.

Zájmy:

Procházky se psem, lyžování, jízda na kolečkových bruslích, squash, šachy. Zajímá se o zdravou výživu a metodu „přímého vnímání informací z okolí“.

Vztah k vaření:

Pokud má vaření smysl, tak vaří ráda. Nejraději připravuje pečenou a grilovanou zeleninu.

Chutě:

Má ráda zeleninu, obiloviny, ovoce, byliny a bylinky. Nejvíce si pochutná na zeleninovo-obilné miso polévce.

Nejí:

maso, mléko, mléčné výrobky, cukr, bílou pšeničnou mouku a brambory. Nikdy by nepozřela játra. U stolu jí vadí mlaskání a podobné projevy.

Motto:

Vše, co mi vadí, je můj problém.

Očekávání:

Myslí si, že očekávání je příčinou zklamání. Bude ale ráda, když předá svým soupeřům a divákům informace o tom, jak se dá zdravě jíst, aniž by to bylo na úkor někoho jiného.

Vaše názory

Rubydup
Paní Nina je klasický příklad 0 05.03.2015 22:53

Paní Nina je klasický příklad odborník ala internet :D. Ano brambory obsahují toxické látky proto se asi taky s prominutím kua nějak připravují (stejně jako v Japonsku třeba ryba fugu). tyto alkaloidy se za vyšších teplot rozkládají plus v tom hraje aji roli kmín. Takže pokud doma nesedíte ve sklepě a nehryžete syrové zelené brambory tak se vám nic nestane.

A ve chvíli kdy řekla že je grep zásaditý tak jsem spadl ze židle... i kdyby byl člověk úplnej tupec tak stačí ho ochutnat :D

n.
Jarda KUCHAŘ 1 19.04.2014 01:17

Jarda KUCHAŘ=další primitivní čecháček, co si musí léčit ego na druhých, které bude slovně napadat a připadat si při tom jako king. Ach jo, proč někdo musí pořád otravovat druhé místo komentářů k věci?

krb
píšeš si to sama nino 28.04.2014 06:50

píšeš si to sama nino konopko?
asi ano, že?

sdv.i
10bodu 3 17.04.2014 04:42

Pro me poucny a zajimavy dil. Odlisny. Jeden z nejlepsich z prostrena pro me osobne. Nina mela ciste dobry umysl ukazat lidem odlisny druh stravovani a jidlo vypadalo chutne a zajimave. Opravdu zajimave a jeji chovani v soutezi ocenuji, po dlouhe dobe se objevil charakter.

Jarda KUCHAŘ
ty s tou fotkou nevinných 18.04.2014 06:52

ty s tou fotkou nevinných dětí-JDI DO PRDELE S VYBLITÝMA NÁZORAMA, PRAŠTĚNEJ SLOVĚNY. ZROZMARU UŽ NEVĚDÍ LIDI CO ŽRÁT. CHUDOBU A BÍDU NA VÁS, PAK BUDOU DOBRÝ I POHRDAVÉ BRAMBORY, PŘI KTERÝCH PŘEŽÍVALI NAŠI PŘEDKOVÉ

Anonymous88888
Jarda Kuchař 19.04.2014 19:01

Možná jste si nevšiml, ale jídlo založené na obilovinách, luštěninách a zelenině je prostší a levnější než jídlo z masa a třeba i brambor. A rozhodně šetrnější vůči přírodě, zabezpečilo by dostatek pro celý svět - kdybychom se místo vykrmování dobytka živili spíš rostlinnou stravou.

krb
já můžu jen souhlasit. máte 28.04.2014 06:47

já můžu jen souhlasit. máte pravdu! co přilezlo z východu, to vždy stálo za H....

anonym
Mě by spíš zajímalo jakto, že 1 13.04.2014 21:20

Mě by spíš zajímalo jakto, že je tlustá když jí samé super zdravé věci bez cukru a tuku, bohaté na to a tamto….ani nevypadá nijak extra zachovale….

sdv.i
Nechapu vasi definici slova 17.04.2014 04:08

Nechapu vasi definici slova tlusta. Kvuli zabednenym lidem jako Vy uz chapu duvod poruchy prijmu potravy u stihlych zen. Nicmene si Vas predstavuji jako zakomplexovanou, jednoduchou osobu, ktera se radi k specialnimu druhu naseho naroda - buran. Trocha moudrosti by obcas nekterym lidem neuskodila, svet by byl hned krasnejsi. Hezky den do Cech.

Veri12
zdravá strava - pro mnoho lidí neznámý pojem 1 13.04.2014 15:38

Je vidět, jak se většina čechů absolutně nevyzná ve zdravé výživě. Taková typická česká paní slyší fazolky adzuki a už vidí "kousky kuřete v hutné paprikové omáčce" s typickým českým knedlíčkem...pak není divu, že máme světové prvenství v rakovině tlustého střeva. :-D

reklama