PO - PÁ v 17:50 na Primě

Oldřich Ondráček

05 Ctvrtek_Oldřich Ondráček Foto: 05 Ctvrtek_Oldřich OndráčekFoto: All

Bývalý učitel češtiny a angličtiny je vitální důchodce s mnoha zájmy.

 

Hodně času tráví na zahrádce, vášnivě sleduje sport – dnes bohužel už jen v televizi. Rád uvaří přátelům, s nimiž hraje přes padesát let taroky.

Charakter:

Klidný, vyrovnaný, detailista se sklonem k puntičkářství.

Zájmy:

Zahrádka, taroky, sport, vaření, nakupování v bazarech.

Vztah k vaření:

Vaří od deseti let, kdy se musel postarat o sestru a nemocnou maminku. Vyhlášené jsou prý jeho borůvkové knedlíky, ale také umí připravit maso. Z časopisů si vystřihuje recepty, které ho zaujmou. Nejraději vaří sladká jídla.

Chutě:

Maso a vše sladké – obzvlášť miluje ženinu krupičku.

Nesnáší:

Nevyhledává zeleninu, ale jinak sní vše, co se přinese na stůl.

Motto:

Šťastný a barevný život!

Vaše názory

Randy
Zklamání nad účastnicemi. 0 25.08.2011 19:23

Dnešek se panu Oldřichovi povedl.Rozhodně by si zasloužil výhru,protože to měl připraveno výborně,až na pár drobných chyb ( což je samozřejmě,při nervozitě,jako u každého ).
Ale vzhledem k tomu,že bodovali ženské,které nejsou schopny poznat rozdíl mezi názorem a kritikou(když člověk řekne že nejí zeleninu,tak to opravdu neznamená že jídlo kritizuje,ale to je zřejmě moc těžké pochopit),tak bohužel neměl šanci žádnou. Jak řekla Veronika, neměl žádnou šanci i s nejlepším meníčkem.
Tento týden bylo bodování hodnoceno pouze podle jediného,a to podle vzájemných sympatií ( Kromě pana Oldřicha a paní Kateřiny).
Ostatní by se měli stydět,obvzlášť Veronika,díky svému přístupu a nesoutěžnímu jednání. Nad Veronikou jsem se nevěděl jestli se smát,nebo plakat,už jen kvůli tomu když narážela na to,že Oldřich řekl že není koza,což mě přišlo od ni velmi pokrytecké,když se tváří jako Eko,a přitom považuje vnitřnosti za něco odporného.
Snad budou příště účastníci více .. spravedlivý.

Next
Dědek 0 06.10.2010 19:52

No, já teda nevím, mě je ten dědek protivnej. Nesnáším lidi, co si myslí, že když jsou taří, že musí být nejchytřejší. Všichni měli tvrdý maso, zeleninu nejí, na všechno jen kydal a nakonec zeleninu dělal taky.Nejvíc je mi sympatická Veronika!

Maruscha
Pane Oldřichu, Vaše recepty, 0 07.06.2010 15:49

Pane Oldřichu,

Vaše recepty, jsem si všechny okopírovala, učinila jsem tak poprvé, od doby kdy se pořad Prostřeno začal vysílat.
Vaše recepty a Vámi sestavené menu, bylo pro mne nejzajímavější, ke každému názvu, jsem připsala podle pana Oldřicha.
Byl jste vyjímečný v celé řadě účastníků, kteří se pořadu účastnili před Vámi, protože jste vyjímečný člověk, kterého si nesmírně vážím.
Přeji Vám vše dobré, do dalších let mnoho vitality, radosti z vnoučat i ze života samotného.
Navždy jste zapsaný v mojí kuchařce, děkuji Vám za to.
Pevné zdraví, Marie

diskuse1
pro divinek 1 06.06.2010 21:36

tak u Oldřicha už to asi s hlasama nestihneme, je to jak v tom předvolebním klipu "Nevol dědka, nevol bábu", škoda. Kateřina také nebyla špatná, ale p.Oldřich vede v charakteru před ostatními spolusoutěžícími. I když se někomu zdál jako bručoun, přesto nepomlouval a bodoval vysoko. A to nejsem ani jeho známá ani jeho příbuzná.

divínek
pro diskusi1 06.06.2010 23:17

Tak jsem se teď konečně znovu podívala na ten pátek.Myslím, že pan Oldřich od své vnučky dostane reference a i když v bodování asi nepřehoupne slečnu, stejně vyhrál.A navíc, on je nad to určitě povznesen.Opět jsem musela strávit příšerné chování Veroniky a opět mi bylo tak nějak líto Kateřiny, že byla poslední.Zbylé účastnice nebudu komentovat, vše bylo napsáno.

Maruscha
Oldřichu, pevné zdraví do 0 06.06.2010 12:33

Oldřichu,
pevné zdraví do dalších let, mnoho vitality a radosti s vnoučaty, mají úžasného dědečka.

diskuse1
favorit 2 05.06.2010 21:08

čtu, že na p.Oldřicha jsou většinou kladné názory, tak proč je jako favorit až na druhém místě? Nechcete to napravit??? Ať mu uděláme radost a ukážeme mu naší náklonnost alespoň tímto způsobem.

divínek
pro diskusi1 05.06.2010 21:29

snažím se, ale co takhle popostrčit i Kateřinu před Věru. Myslím, že to by si zasloužila taky . Dělám co můžu¨:)))

retin
tak já taky obětuji část 05.06.2010 23:56

tak já taky obětuji část spánku ve jménu dobré věci, jinak divínkovi se omlouvám za spontánní tykání-nick mimi, pár týdnů nazpět

divínek
retin 06.06.2010 00:23

absolutně nevadí, učím se i ve svém věku a jsem ráda že existují soudní lidé

reklama