PO - PÁ v 17:50 na Primě

Oldřich Ondráček (repríza)

05 Ctvrtek_Oldřich Ondráček Foto: 05 Ctvrtek_Oldřich OndráčekFoto: All

Bývalý učitel češtiny a angličtiny je vitální důchodce s mnoha zájmy.

Hodně času tráví na zahrádce, vášnivě sleduje sport – dnes bohužel už jen v televizi. Rád uvaří přátelům, s nimiž hraje přes padesát let taroky.

Charakter:

Klidný, vyrovnaný, detailista se sklonem k puntičkářství.

Zájmy:

Zahrádka, taroky, sport, vaření, nakupování v bazarech.

Vztah k vaření:

Vaří od deseti let, kdy se musel postarat o sestru a nemocnou maminku. Vyhlášené jsou prý jeho borůvkové knedlíky, ale také umí připravit maso. Z časopisů si vystřihuje recepty, které ho zaujmou. Nejraději vaří sladká jídla.

Chutě:

Maso a vše sladké – obzvlášť miluje ženinu krupičku.

Nesnáší:

Nevyhledává zeleninu, ale jinak sní vše, co se přinese na stůl.

Motto:

Šťastný a barevný život!

Vaše názory

Sandi
To si nezasloužil. Byť se 0 28.04.2012 16:20

To si nezasloužil. Byť se občas třeba choval pedantsky a párkrát pronesl dosti zvláštní připomínku zcela mimo mísu, tak uvařil dobře. Hodnotit by se podle mě mělo vaření, a ne podle sympatií soutěžících.

KaFiFe
Z mého pohledu je pan Oldřich 0 20.01.2012 13:15

Z mého pohledu je pan Oldřich velmi šaramantní a sympatický pán.

anonym
Tak z toho mi je opravdu 1 06.12.2011 14:49

Tak z toho mi je opravdu smutno, pan Oldřich byl podle mě velmi dobře vychovaný a ferový pán (a to nepíšu jako žádná paní jeho věku, je mi 23 let)! Ženský se k němu zachovali opravdu špatně. Veronika se chovala jak nevychovaná kr..a. Výhru bych mu opravdu přála, už za to že to všechno vydržel s chladnou hlavou,ale bohužel lidi jsou zlý a hodnotí neobjěktivně..

Marie Bláhová
Chování měl hezké ale já bych 20.01.2012 13:00

Chování měl hezké ale já bych mu v každém dílu to maso dala umixované:)vadilo mi,jak se mu pořád něco nelíbilo ohledně masa a to u každého.

Ivča1
Skoro nikdy do diskusí 0 28.09.2011 15:28

Skoro nikdy do diskusí nepřispívám, ale dneska mi to nedalo. Trochu mi přijde hloupé, že dámy se tváří, že jim chutná, jak se baví a nakonec mu dají tak málo bodů. Prostě taková odplata za to, že se mu zdálo maso tvrdé. Sice během ostatních dílů soutěžící kritizoval, ale to ty ženské taky a ne zrovna málo.

....
Je to protivný,jedovatý dědek 0 13.09.2011 15:51

který uměl jen kritizovat a pořád se mu něco nelíbilo.Takovej ten pan chytrej,nikdo mu není dost dobrý.Hotový ředitel zeměkoule a přitom se moc nepředvedl.

Hercules
Pan Oldřich je inteligentní, 4 31.08.2011 01:32

Pan Oldřich je inteligentní, slušný a dobře vychovaný muž. K ženám, ač si to v soutěži ani jedna z nich nezasloužila, se choval jako gentleman.

Nejvíc jsem na něm obdivoval, že Veronice nevlepil facku při jejích trapných řečech o umělém chrupu. Klobouk dolů, to bylo opravdu na pěst. Sedět tam já a říct mi to, tak se neudržím a dostane takovou facku, že to vezme hopem i se židlí k zemi.

Vaření pana Oldřicha, to byla radost pohledět. Na to, jak se skvěle otáčel v kuchyni, s jakým elánem a vitalitou, to se občas nevidí ani u mladších učastníků soutěže.

Menu pana Oldřicha bylo velmi vyvážené. Každý chod vzbuzoval chuť ochutnat, co host dostane jako další. Jesenické borůvkové tajemství - knedlíčky, na ty se srdce smálo. Menu bych s chutí ochutnala.

Bodování pana Oldřich hlupaňami ze soutěže nebylo absolutně fér a jen ukázalo jejich mrzkou mozkovou kapacitu a IQ tykve!

anonym
Mám stejný názor 31.08.2011 13:31

pan Oldřich vařil skvěle, spolusoutěžící ho strašně moc poškodily při bodování. To jejich babské spiknutí bylo velice sprosté, "hezky" to řekla Veronika ještě před večeří: i kdyby bylo menu pana Oldřicha vynikající, stejně nemá šanci vyhrát! Fuj, doufám, že už ty jezinky v životě neuvidím.

anonym
souhlasím s každým slovem 06.09.2011 09:44

souhlasím s každým slovem není co dodat, fandila jsem mu celý týden, byl to jediný upřímný člověk který tam ten týden byl...opět výsledek byl jen důkaz toho jak to není spravedlivé a podlost, zloba, blbost a intriky vítězí....pro mě jste vítěz VY

Jirka Sirka
Kdo další z rodiny přispěje 28.10.2011 19:53

Kdo další z rodiny přispěje oslavnou ódou? Byl to velice nesympatický pán, takovej morous

reklama