PO - PÁ v 17:50 na Primě

Olga Arbanová

Olga vystudovala střední obuvnickou školu. Poté pracovala 35 let jako dělnice a mistrová ve firmě Svit, kde se šily boty. Pak šla na operaci a zůstala v invalidním důchodu. Nyní chodí na brigádu a přivydělává si jako pokojská v hotelu Moskva. Je rozvedená a žije sama.

Má dvě dospělé děti – syna a dceru. Do pořadu se přihlásila sama, protože má ráda pořad Prostřeno!, a pokud má možnost, tak ho sleduje. Vařit bude ve svém malinkatém bytě ve Zlíně.

Charakter:

Sama sebe popisuje jako společenskou ženu, která má ráda legraci.

Zájmy:

Jejím velkým koníčkem je vaření a pečení. Ráda poslouchá hudbu a chodí tančit.

Vztah k vaření:

Vztah k vaření má kladný, je to její největší koníček.Ráda připravuje vše, co chutná její rodině a přátelům.

Chutě:

Má ráda maso a českou kuchyni. Není vybíravá. Mezi její nejoblíbenější jídla patří řízek.

Nesnáší:

Ze zdravotních důvodů nemůže jíst košťáloviny, ale občas si je dá (papriky, saláty a různá zelenina). Nejí mořské plody a nikdy by nesnědla žádné smažené brouky.

Motto:

V životě nemá žádné motto, kterým by se řídila.

Očekávání:

Těší se na zábavu a nové lidi. Pokud by vyhrála, jela by na dovolenou.

Vaše názory

Míra s Mílou
Je to zlá ženská, která 0 19.11.2014 23:39

Je to zlá ženská, která nikomu nic nepřeje. Závistivá a pomstychtivá. Otázka je: kdo ji teda přihlásil do Prostřeno - sama, nebo ten její syn? Měla by si ty lži aspoň pamatovat. Nikdy nedělá nic jen tak, všechno je její promyšlený záměr. Neváží si lidí, jen sama sebe. Opravdu to chudinka není. Známe ji osobně - Dr. Jekyll and Mr. Hyde...

Míra s Mílou
Arbanová není vůbec hodná a 0 19.11.2014 23:38

Arbanová není vůbec hodná a milá ženská. Ve Svitu nikdy mistrovou nedělala, dělala za kruhem jako každý. Dělá ze zebe chudinku, nebo lepší, než je. Kradla v obchodech, byla jednou i vyvěšená jako "zloděj na prodejně".

Lili Lí
:-) 2 26.10.2014 19:09

:-)
...co jsem řekla a napsala, za tím si stojím, snad jen ještě maličkost, já bych se v tomto bytě nemohla ani najíst, ani tam nějakou dobu setrvávat... ano, každý máme jinou představu a hlavně jiný vkus.S s tím není možno nesouhlasit ....
Jen jsem sem nahlédla, zda-li se tu něco nezměnilo, ve vyjadřování zdejších komentátorů a ejhle, nic .... vše při starém ... nic nového, tak se tady mějte pěkně všichni pospolu.
:-)

ježibaba
za to 26.10.2014 20:10

ty jsi pořád stejně nadřazená snobská káča. Máš doma alespoň jeden originál, vilu s bazénem a saunou zařízeném špičkovým architektem ? A mezi ušima průvan.

Lili Lí
:-) 28.10.2014 17:21

... kdo se snaží ten máá ... a kdo se nesnaží ten nemá, ani ve své hlavince ani na účtě, prostě nikde, tvoje kamarádka, podívej se z okénka, tam mě uvidíš :-)zdravím :-)

Sagetin
nic neměňte 0 26.10.2014 03:45

Paní Olgo, jste na první pohled hodná paní a když se vám váš byt líbí a jste v něm spokojená, nic neměňte a hlavně zůstaňte svá. Jste milý a hodný člověk a přeji vám krásný a šťastný život

motýlek.
Paní Olgo, líbí se mi váš 0 25.10.2014 18:48

Paní Olgo, líbí se mi váš pohled na svět. Nenudíte se, tančíte, jste veselá, zkoušíte nové věci, např. účinkování v Prostřeno. Nezkazíte žádnou legraci. Přeji vše hezké a neberte si k srdci komentáře bláznů, viz níže, kteří vám závidí, že jste na rozdíl od nich soběstačná hrdá žena a hlavně vždy sama sebou.

Lili Lí
paní Olga 3 25.10.2014 18:02

:-)
Paní Olgo, je vám 63 let, ale ten váš útulek, nebo co to je, kde bydlíte, to je takový nevkus šílený, že jsem ještě nikdy neviděla nic tak strašnýho. Jedno vedle druhého, všechny možné krámy, barev tisíce, naprosto přeplácaný prostor, já bych se tam teda nemohla ani najíst. A i na vás je to vidět, proto vás všechno bolí, to se ani nedivím. Vždy%t jste utlučená, z toho všeho, nedokážu si ani představit, že bych vám, např.. dala na pohlídání svoje dítě, kdybych teda byla vaši dcerou... naštěstí tomu tak neníí.... a co ta žloutka, ušlehat bílka !!! a jatra?
Co to jeee? Snad játra :-) třeba vám tohle pomůže :-)

anonym
:-) 25.10.2014 18:53

Ty svině, už před rokem na tebe nikdo nereagoval, já jednou a nyní, pouze proto, abych tě poslala do prdele Lili Lí :-)))))
Nyní změníš nick, však se známe, huso.
Ty a dítě, ve tvých 50ti??? Vždyť jsi tady brečela, že jsi neplodná, kurvo.

Lili Lí
:-) 25.10.2014 19:07

...ano, milý příteli, moc krásně ukazuješ, jak se mají lidé chovati, krásnými jmény se nazývati, že ty budeš pan učitel? Pokračuj dále, tak, jak jsi zvyklý, možná že tě to vyprovokuje k další akci, ať můžeme sledovat tvé milé chování a tvoje příkladné vyjadřování!!!
Přeji ti krásný večer, tvoje sousedka ...to asi nevíš, viď? Blbečku malej a prostej :-)

reklama