PO - PÁ v 17:50 na Primě

Olga Hájková

Paní Olga je rozvedená a žije sama se dvěma dětmi, což nebývá jednoduché. Velkou oporu pro ni představuje maminka a tatínek, kteří jí s dětmi pomáhají. Pracuje jako zdravotní sestra v pardubické nemocnici na očním oddělení, stále se vzdělává a na lékařské fakultě v Hradci studuje bakalářské studium.

Společně chodí do přírody na různé výlety a jezdí na kole. Přihlásila se sama ze zvědavosti, a protože je soutěživá. Peníze by se jí hodily – pokud by vyhrála, vzala by rodinu na dovolenou.

Charakter:

Pracovitá, kamarádská, společenská a někdy trochu tvrdohlavá.

Zájmy:

Rodina, děti a jejich koníčky, výlety do přírody, kolo, pěkná knížka.

Vztah k vaření:

Kladný, ale střízlivý. Ráda připravuje minutky z masa, v létě griluje s rodinou, má ráda zeleninové saláty a těstoviny.

Chutě:

Nejvíce si pochutná na žemlovce, svíčkové od maminky nebo buchtičkách s krémem.

Nesnáší:

Mořské plody. U stolu jí vadí mlaskání, srkání a nepořádek.

Motto:

Když nejde o život, tak jde o ho…

Očekávání:

Těší se na nové zážitky a zábavu.

 

Vaše názory

Petr Kralicek
wau 0 06.04.2014 23:16

Tak s takovýma parádama se sama přihlásit, to chce asi hodně odvahy. Tomu se snad ani vaření říct nedalo. Jak tady toto vůbec člověka napadne, uvařit si taveňák v horké vodě? Bože.

Trudy
Paní Olga 4 05.04.2014 09:47

se s vařením moc nepředvedla, taveňák rozpuštěný v horké vodě, sražená šlehačka, suchý perník, ale alespoň se celý týden chovala slušně. Snad ani ta závist s ní tolik necloumala jako s Annou a Lucií.

Anonymousběs
paní Olga 05.04.2014 18:40

Ta polévka vypadala hrozně - nedovedu si představit, jak taková věc může chutnat. Z jejího chování by si ty dvě "úpřimné princezny"
mohly vzít příklad. Ještě k tomu vaření - já jít vařit do televize, tak pokazím, co se dá - ale já bych do televize nikdy nevlezla a že neukázala svůj byt - nedivte se, vždyť víte co se při tom šmejdění odehrává a když měla tu možnost - proč ne.

kohout na smetišti
Zkuste si ji uvařit, ale jen 05.04.2014 21:06

Zkuste si ji uvařit, ale jen pokud vařit umíte, o čemž důvodně pochybuji. Umíte jen hloupě žvanit.
S kostičkami brambor, jarní zeleninkou a ne moc rozkverlaným vajíčkem, vč. pepře a posekanou petrželkou to je lahůdka. Někdo má rád navrch nasucho opečené kostičky pečiva.
Ale to vážně musíš něco umět.

Anonymousběs
kohoute 05.04.2014 21:17

A není lepší zeleninová polévka bez toho taveňáku? Ovšemže neumím vařit tak dobře jako Vy - ale bez taveňáku se u toho určitě obejdu :)

Milda Bonaventura
Olga-příjemná paní 06.04.2014 19:35

Olgo,nic si z toho nedělejte, že se Vám jídlo nepovedlo, to se stává.Byla jste ale nejsympatičtější a nejpříjemnější z celého týdne.Dostala jste odemne hlas.Škoda,že se nehodnotí ještě sympatie,vyhrála byste!!! Hodně štěsí!!!

Jit.ka
Paní Olgo, byla jste celý 1 04.04.2014 23:30

Paní Olgo, byla jste celý týden fajn. A že jste zrovna neuvařila na výbornou, no a co? Je mi jasné, že mimo kamery vaříte skvěle. Věřím, že i sýrová polévka by chutnala hostům jinak, kdyby nechyběly krutonky, ale hlavně kdyby zrovna nebyla "soutěžní". Přeji vám úspěšné studium na VŠ a hodně štěstí v životě.

české sýry
polévka ? 05.04.2014 08:54

já bych tomu polévka neříkala.To byl jen tavenák rozpuštěný v horké vodě.Typické jídlo z nemocnice-Olga se asi inspirovala nepoživatelným jídlem pro pacienty.A s tím bytem,kdoví jak to bylo opravdu.Co když prostě jen nechtěla ukázat svůj byt??

guomaobridge
o čem to vlastně je...? II. 1 04.04.2014 22:26

Ty reakce na zdravý životní styl byly taky super, téměř nikdo nebyl schopen to přijmout´jen jako info, téměř každý to považoval na útok na svou osobu, proč?? Vypadá to, že naše zabedněnost nezná mezí, že Anno, co Lucie? Vy jste příklad vystřižený z čítanky! Věřím Nině, že některé z těch blafů bylo hrdinství vzít vůbec do úst. Alice fajn, milá a přirozená, ještě aby se člověk omlouval nějakým cuchtám, že slušně bydlí... nic si z toho nedělejte a mějte se fajn, za to se nemusíte stydět!:-)) no ne?

mrkvička2
Tak ono to hlavně nebyly 08.04.2014 18:39

Tak ono to hlavně nebyly žádný informace o zdravým životním stylu, většinou to byly blbosti.. viz jedovatost brambor apod. Je to spíš alternativní výživový směr. A hlavně mi to příjde dost neslušný a protivný. Já se třeba zdravý stravě věnuju a dokonce sem to i vystudovala, ale nikoho s tím neotravuju a nevnucuju nevyžádané informace. Je každýho věc co jí a nejí.

reklama