PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ondřej Kudrna (repríza)

Ondřej Kudrna Foto: Ondřej KudrnaFoto: All

Učitel tělocviku na průmyslovce žije s rodiči a sestrou Veronikou v bytě 2 + 1.

Do soutěže ho přihlásila přítelkyně, která věděla, že mu tím udělá radost. Ondřej věří ve svou spontánnost a kreativitu. Obojího má prý na rozdávání.

Charakter:

Jako sportovec je soutěživý typ. Není moc upovídaný, když je ale třeba, rozpovídá se. Někdy dokáže být až bláznivý extrovert. Na ostatních nemá rád, když se vyvyšují nad druhé.

Zájmy:

Gymnastika, plavání, fotbal, volejbal, auta, motorky, vaření, rybičky, přítelkyně.

Vztah k vaření:

Partě kamarádů uvaří třeba i uprostřed noci. Je rád, když vidí, jak spokojení odcházejí domů. S vařením začínal už na základní škole, i když to bývaly občas odvážné pokusy. Kuchtí, jak mu to čas a maminka dovolí. Rád improvizuje a neustále si vymýšlí a zlepšuje recepty, až to občas přežene.

Chutě:

Má rád kuřecí, steaky, pizzu, těstoviny a všechny druhy polévek. Oblíbil si českou a italskou kuchyni.

Nesnáší:

Pálivá jídla, nemusí mexickou kuchyni.

Motto:

Čím víc se jí, tím víc se musí spát, aby tělo nabralo sílu k boji s obezitou.

Vaše názory

Teta Silfka
Ondřeji, teda jako ... 0 04.09.2011 12:07

... že dóst dobrý ! Prostírání, barvy, originalitu nepostrádající menu, pohostinnost a k tomu dort, který vypadal krásně, hlavně ten korpus a jeho krájení ! Takhle si účastníka soutěže o vaření představuju - snaží se vymyslet menu, nakoupí dobré suroviny, dá si práci s přípravou, servisem a dokonalou obsluhou - je vidět, že vaříte rád pro lidi okolo sebe a že se u Vás hosté cítí dobře, i když nejde o soutěž, to bych se vsadila a závidím jim takového kuchaře/hostitele, který myslí na vše a je ještě navíc evidentně šikovný. Přeju Vám mnoho další inspirace v kuchyni i nad talířem - a pokud možno hosty vždy tak milé, jako byla paní Vlasta ! Silva

Kuchtik26
Namachrovanej borec nic vic a 0 16.08.2011 15:38

Namachrovanej borec nic vic a nic min

r.helca1
hercules 0 31.07.2011 23:32

ONDŘEJ JE SICE MLADÝ,ALE PRO MNE VELKÝ SYMPAŤÁK A KLUČINA S DOBRÝM SRDCEM A NIKOHO NEURÁŽÍ.VAŠE PŘÍSPĚVKY JSOU DOOPRAVDY K SMÍCHU.

mahu
Ondřej 0 31.07.2011 00:42

Ondřej se mi moc líbil. On sám, jeho vaření, způsob, jakým zvládal stres a spěch, i to, jak se choval ke svým soupeřům. Stejně bych ocenila i staršího soutěžícího, ale vzhledem k jeho mladému věku oceňuji jeho výkon o to víc jako výjimečný. Jeho dívka i rodiče na něj mohou být právem pyšní.

anonym
On 0 29.07.2011 22:49

Ondřej se choval jako trouba trouba, a po té době by to mohl uznat i sám.

Hercules
Namyšlený mlaďas! 5 29.07.2011 20:53

Ondřej neumí oloupat žampióny tak, aby na okraji kloboučku něco zbylo, protože je ořeže tak, až je to hnusné, a to jen proto, že to neumí! Maso měl tvrdé, ale pořád si hrál na machra a kinga soutěže! Dort byl vynikající, všechna čest!
Ondřej je namyšlený mlaďas, který by potřeboval od života pořádně profackovat, aby se probral!
U Vlasty Ondřej s odpuštěním "sežral" všechno, až se mu dělaly boule za ušima, totéž u Petry a ještě obě dámy ubezpečoval, jak mu jídlo chutná! Zajímavé, že na talíři nic nezůstalo, ale hodnocení bylo tak mizerné, že je to přímo tristní!
Ondřej je odporný manipulant, před lidmi hraje divadlo, aby vypadal jako slušný člověk, ve skutečnosti jim lže do očí a ani se trochu nestydí, a to jen proto, aby z toho měl nějaký prospěch.
Absolutně nepochybuji o tom, že je stejný i v reálném životě a nejen před TV kamerou v soutěži, kde mu jde o výhru. Je zajímavé k čemu se můžou někteří lidé snížit pro výhru 25 000,-Kč! Ondřejova reklama, jaký jsem po charakterové stránce poté, co předvedl, je dobrá jen k tomu, aby chodil kanalyzací!

anonym
Hercules blbec 29.07.2011 21:27

Pokud se někdo zabývá způsobem oloupání žampionů, tak má nějaký problém. Vy nepotřebujete profackovat, ale psychoterapii. |Ondřej je šikovný příjemný chlapec. Pokud bodoval málo, tak mu prostě jídlo nechutnalo, s tím vy nic nenaděláte. Nesnažte se hocha očerňovat, patřil k těm lepším v této pětici. Mám na mysli k paní Vlastě a paní Petře. Váš komentář obsahuje vulgarismy, zdá sem, že jste vzteky bez sebe. Proč asi, že??

Hercules
anonyme, 29.07.2011 21:35

anonyme,blbec jsi ty,proč stále někoho urážíš?Zmetku jeden psychopatickej

mečík
Hercules 30.07.2011 07:48

Všimla jsem si, že strašně moc ráda urážíte? Proč to děláte? Nadáváte anonymovi za jeho názory, ale nevšimla jsem si, že by používal vulgarismy jako vy.

anonym
Mečíku a nenapadlo 30.07.2011 08:20

vás,že si nick Herkules opět někdo půjčil?Je to poznat podle stylu psaní,je to zase ten jeden ubožák co sprostě zneužije nick a diskuze schválně přinese zmatek,aby se nevědělo kdo je kdo.

reklama