PO - PÁ v 17:35 na Primě

Pavel Dvořák

Pavel ve vyučil jako kadeřník a jako kadeřník tři roky pracoval. Nyní se rozhodl dodělat si maturitu a pokračuje dál ve studiu, zároveň chodí na brigády.

Je gay, žije s manželem Ludvíkem, seznámili se před čtyřmi lety. Jeho partner pracuje jako manažer moravské firmy, takže často odjíždí i na celý týden pryč. Pavel bydlí v 3+kk v Ústí nad Labem. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád zkouší nové věci a přijímá výzvy, které ho v životě posouvají dál. Pokud by zvítězil, přidal by peníze na rodinný dům nebo na zahraniční dovolenou.

Charakter:
Tvrdí o sobě, že je neposedný, kreativní, nápaditý, důvěřivý, trpělivý a dobrosrdečný. Má rád humor a dobrou zábavu.

Zájmy:
Hodně času mu zabere škola a brigáda. O víkendu jezdí rád s partnerem na různé výlety či do lázní. Rád vaří a peče, baví ho ruční práce. Protikladem těchto klidných koníčků je jízda na motorce a vyhlídkové lety.

Vztah k vaření:
Je to hobby, takže má k vaření velmi kladný vztah. Nejraději připravuje bramborové noky na různé způsoby a rád peče makronky.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří svíčková na smetaně, v jídle není vybíravý.

Nesnáší:
Ústřice, černá vejce a hmyz. U stolu mu vadí mlaskání a srkání.

Motto:
I kdyby šel čas posunout zpátky a mohl bych změnit špatné věci, kterých jsem se dopustil, tak bych to neudělal, protože bych se nenaučil, jak to dělat správně.‘‘

Očekávání:
Rád by vyhrál, také se těší na nové poznatky a zkušenosti ohledně vaření a na nové lidi.

Vaše názory

Anonym
já se musím smát. Teđ už vím, 0 25.01.2017 12:30

já se musím smát. Teđ už vím, co znamená s někým vy***

Anonym
0 25.01.2017 12:22
Anonym
Pavlíku moc jsem Ti 1 03.12.2016 04:37

Pavlíku moc jsem Ti fandila.Kašlete na lidi co pomlouvají a otírají si o vás tady hubu!!! Byl jste moc fajn nemyslím teď ve vaření jednička každému se něco nepovede,ale chováním super !!!

Anonym
Chováním super a co ta 09.12.2016 12:25

Chováním super a co ta poslední večeře. Sehrané divadlo, já vám hodinky a vy mě napíšete!!! Za takové chování bych se styděla, o paní učitelce ani nepíšu, Škoda slov. Taková výhra jistě potěší.

Anonym
Ty že jsi kadeřník???A co ta 1 30.11.2016 14:56

Ty že jsi kadeřník???A co ta hrůza na hlavě !!!!Odbarvená buzna vypatlaná a ještě se sám napíše na poslední večeři fuj styd se

Anonym
něco podobného měl náš pes, 03.12.2016 16:55

něco podobného měl náš pes, když línal

Anonym
moc pěkný příklad si buznám 0 30.11.2016 14:29

moc pěkný příklad si buznám neudělal, pak se divíš, že vás normální lidé nemají rádi. Ty se nechodíš zviditelňovat do průvodů gayů, tam tě nikdo nepozná. Díky RS tě zná každý a ještě si z toho těžil díky své podvraťácké povaze. A ti dva nohsledi s tebou mají hodinky z vietnamské tržnice, ale mohli mít třeba elektroniku, kdo ví.....

Anonym
Hochu líbil ses mi, fandila 2 29.11.2016 17:16

Hochu líbil ses mi, fandila jsem ti, ale, že dvěma koupíš hodinky a na další dva se z vášky vy.sereš, jsi ubo.žák.Měl ses vys.rat na všechny a vše by bylo vklidu, ale zase nikdo neví jak by to bylo s tou desítkou.Prostě jsi u mě a u ostatních lidí hluboce také klesnul.

Anonym
Je to hajzl. 30.11.2016 04:08

Je to hajzl.

Anonym
To je mu jedno, hlavně, že si 30.11.2016 04:13

To je mu jedno, hlavně, že si koupil u těch dvou hlas za levné hodinky. Sešli se totiž "náhodou", jak řekla Marcela, v Praze, v nákupním středisku.
On lidi jenom využívá, proto se taky přetvařuje a je vidět, že se mu to vyplácí.

reklama