PO - PÁ v 17:50 na Primě

Pavel Mazgaj

Pavel je učitel a překladatel z německého, polského a chorvatského jazyka. Už získal titul magistr a v současné době si dodělává doktorát. Kromě toho má spoustu dalších zájmů. Pochází z Polska a v Ostravě bydlí tři roky.

Je gay a nestydí se za to. Má skvělého partnera, plánují svatbu. Dobře vychází i s tchyní a tchánem. V rodině panují opravdu hezké vztahy a Pavel si toho velmi váží. S přítelem bydlí v pěkně zařízeném bytě v ostravské čtvrti Nová Bělá.

Charakter:

Je optimistický, společenský, otevřený, náročný, inteligentní a soutěživý. Prý se snaží lidem naslouchat a pochopit jejich problémy.

Zájmy:

Nejvíce ho baví cestování, vaření a cizí jazyky. Rád si přečte dobrou knihu nebo zajde do divadla či do kina. Miluje film, preferuje horory a thrillery.

Vztah k vaření:

Vaření je jeho největší koníček.

Chutě:

Tvrdí, že až na výjimky sní vše. Má rád polskou krajovou kuchyni, kterou představí divákům.

Nesnáší:

Zavrhuje kmín, mořské plody a ryby, příliš mastná jídla a kouření u stolu.

Motto:

Vař z lásky a vše se povede!

Očekávání:

Účast v pořadu bere jako výzvu. Nikdy nebyl v podobné soutěži, těší se na nové zážitky, zábavu, lidi, jídlo. Doufá, že se něčemu novému přiučí. Výhru by investoval do dokončení doktorského studia.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Vlas

 

VIDEO: Nok

 

VIDEO: Ledové brambory

 

VIDEO: Jazyk jedí jenom gurmáni

 

VIDEO: Dáša vs. Lenka

 

Vaše názory

xenie a vilibald
škoda 0 03.08.2013 14:40

Nejprve působil fajn, ale nelíbilo se nám, že nazval soupeřku falešnou a sám dal v pátek jen 4 body.

Paní se snažila, vše vypadalo lákavě, jen za snahu, i kdyby nechutnalo, bych nedal méně, než 6.

Jen díky svému nízkému bodování vyhrál

Belidis
Pátečním bodováním mě také 1 10.09.2012 10:37

Pátečním bodováním mě také překvapil, ale kdyby mu tak šlo o těch 40 tisíc, jak zde někteří píšete, tak by se asi nepodělil...

doubletriple
To se právě dělil kvůli tomu, 10.01.2013 23:40

To se právě dělil kvůli tomu, že se zachoval jako sketa...i té obézní hysterce dal víc bodů, jasná taktika. Takle bude uvažovat každý jak Vy, že je to vlastně hodný chlapec a on má v pohodě 30 tácků doma.

Anonymous
Nejprve sám uvařil 1 21.06.2012 14:22

Nejprve sám uvařil dýňovo-rajskou polévku a pak u Pavly prohlásil, že zeleninové polévky nejí. S jeho vzděláním si alespoň mohl vymyslet trochu lepší výmluvu, aby mohl dát tak málo bodů. Tak bohužel dělá další špatnou vyzitku Polákům, která i tak v Česku není nejlepší.

anonymm
Váš příspěvek taky není moc 31.07.2013 09:33

Váš příspěvek taky není moc dobrá "vyzitka".

Pascall
Pavel je dobrý hostitel a 0 13.02.2012 18:05

Pavel je dobrý hostitel a stolovník,jako kuchař není špatný, ale zklamal těmi bujóny a polotovary. závěr teda přehnal, ale zase se podělil, takže u mně dobrý.

Dan.Richter
*** 0 12.02.2012 20:14

no jo, tak už to chodí, když jde o peníze, city musí stranou :) .. myslím, že Pavel udělal to, co by asi udělal každý, komu jde opravdu o tu výhru, a je si vědom toho, že po jeho večeru má naději na výhru :) .. je jasné, že kdyby se soutěžilo o diplom, padaly by u něj jiné známky, ale holt, když ono se hraje o 40tis :) !

Suuchý
Nevím čím se chtěl předvést z 1 10.02.2012 10:48

Nevím čím se chtěl předvést z polské kuchyně,když polská kuchařka je nejtenčí knížka na světě,ale asi tím co uvařil. Jídlo dobrý,ale charakter typický gay,arogantní,namyšlený gay.

Anne
no já nevim, mě to nepřipadá 07.03.2012 22:23

no já nevim, mě to nepřipadá moc typický. Znám pár homosexuálů,dokonce jsou dva poláci, a rozhodně mi nepřipadají ani arogantní ani namyšlení

kašpar a melichar
PODRAZÁK, FALEŠNÝ HRÁČ 0 09.02.2012 21:58

PODRAZÁK, FALEŠNÝ HRÁČ

reklama