PO - PÁ v 17:50 na Primě

Pavel Soukup

Prostřete si, než začnou Cesty domů!, Pavel Soukup Foto: Prostřete si, než začnou Cesty domů!, Pavel SoukupFoto: All

Pavel Soukup si společný týden pochvaloval a nadšeně souhlasil s nápadem, že až všem po tomto náročném natáčení slehne a žaludky si odpočinou, mohli by se takhle u stolu setkávat častěji. Ale už prý bez televizních kamer. Hraje v seriálu Cesty domů policejního kapitána.

Nejdůležitější den v životě – sedm hodin ráno na Silvestra neblahého roku 1948 v soukromé porodnici ve Vratislavově ulici. Všude se balí. Druhý den je dům vyvlastněn. Další důležitý den přišel v lednu 1954. Nevzali mě do školy. Brek a vzdor. Naučil jsem se číst doma. Sám. Rok 1964, opouštím základku ve Svatoslavově ulici a mířím na gymnázium Budějovická. Tady si vybírám tři nádherné roky. Možná nejlepší.

Rok 1967 – studium Karlovy univerzity, fakulta žurnalistiky. Rok 1969 – studium Akademie múzických umění, divadelní fakulta. Ženitba. Syn Adam. Rozvod. Rok 1974 angažmá v Olomouci, 1978 v Liberci (nejmilejší role Magise v komedii F. Marceaua Vajíčko), 1982 v Městských divadlech pražských (ABC, Rokoko, Komedie). Několik povedených premiér a několik nepovedených. Od roku 1994 život na volné noze.

Rok 1989 – svatba II. Manželka Isabela Siegelová, herečka. Děti Pavel, Isabela, Patricie, Pamela. Adam – klavírista, pilot. Pavel – výtvarník, UMPRUM. Belinka zemřela. Patricie – herecká konzervatoř. Pamela – chytrá jako opice, jazykovka v Kladské. Současnost? Čekání na druhý nejdůležitější den v životě. Snaha oddálit tento okamžik na co nejvzdálenější termín. Např. prací. Třeba rolí Roberta Vejnara v Cestách domů na Primě. 

Vaše názory

Lentilka123
Poděkování panu Pavlu Soukupovi 0 19.02.2011 15:00

Zdravím, ten týden kdy vařili herci, byl fakt nejlepší. Naprosto úžasně mě nadchnul pan Pavel Soukup svými recepty. Vyzkoušela jsem tento:
kuřecí kousky pečené ve slanině, právě dnes, v sobotu, to jsme si tak pochutnali, že byste nevěřili. Chtěla bych tomuto skvělému herci, dabérovi, a v neposlední řadě i výtečnému kuchaři poděkovat za nápaditý recept, a pozdravit ho přes tyto stránky, pokud máte někdo na Pavla Soukupa kontakt, stačí email, tak prosím pošlete, jistě bude rád, že jeho recepty udělaly radost nejen jeho hostům, ale i divákům. Zdravím, Lenka, Ostrava-Poruba

iloko
prostreno s herci serialu Cesty domu 0 13.02.2011 09:43

Cely tyden s herci byl velmi mily,tesila jsem se na kazdy vecer. Nektere recepty uz jsem vyzkousela a jsou velmi chutne. Chybi mi tu jen par receptu kdyz varil pan Soukup sva prekvapeni, takzvane mimo hru :-) - konkretne kachna na sladko na medu a kachna na slano :-) pokud je mozne prosim i o tyto recepty.

Andrea S
Dara 09.02.2011 1 10.02.2011 23:17

Dara 09.02.2011 09:23:

Jestliže Vám přijde naprosto normální,aby muž před cizími lidmi neustále hloupými invektivami shazoval svoji ženu,pak máte nejspíš nějaký komplex Vy,v tomto případě patrně trpíte nedostatečným sebevědomím.

Janetta 09.02.2011 13:35:

Nevšimla jsem si,že by ono"špičkování " bylo vzájemné. Naopak,plynulo jednosměrně od pana S. k jeho ženě,a ta se jen shovívavě usmívala.
Jsou dvě možnost: za A/-buď je stejně hloupá a nevadí jí to,(ale to si nemyslím,naopak,paní na mě působila velice distinquovaně),nebo za B/ -ona je ve vztahu ta inteligentnější. :-)

Jste na omylu,pokud se domníváte,že mi chybí smysl pro humor,ale dělat se "zajímavým" na úkor jiného nemá,myslím,s humorem co dělat.
Byl tu komentář od jistého pana pengu(či tak nějak),a velice působil dojmem jak krákání od "potrefené husy."
Ovšem on,i moje odpověď poněkud záhadně zmizely.
Takže pane "pengu", urážky od Vás se mne nikterak nemohou dotknout, to si buďte jistý. :-)
Naučte se akceptovat názory jiných bez ruda před zrakem a zatemnělé mysli.

Přeji příjemný den :-)

anonym
Správně Andreo S.! 11.02.2011 12:29

musíme (obzvlášť k pořadu Prostřeno) přistupovat se vší vážností a nějaké špičkování, dokonce mezi manžely ! no hrůza ! To je přece člověka nedůstojné, aby si dělal legraci.
A vůbec se nedomnívám, že vám chybí smysl pro humor - je to přece vidět v každém vašem příspěvku.

Ivuna
Náhodou ěpičkování je 11.02.2011 23:42

Náhodou ěpičkování je skvělé,je vidět že se maj pořád moc rádi a jen je miě lítop že jsem u Pavla nemohla být taky.Pavle moc gratuluji.Závidím

Ivuna
Omlouvám se za špatná 11.02.2011 23:45

Omlouvám se za špatná písmenka ale náš PC se asi zbláznil.Prostě to byla jen velká chvála na Pavla

anonym
A vy ste kdo, 0 10.02.2011 09:07

Daro? Že vás to baví,někomu něco nařizovat,neuvěřitelný postoj.

Dara
Janette 0 09.02.2011 14:37

A vy se také zrovna nemusíte plést do toho, jak se ti dva špičkují. Pokud tedy nejste paní Soukupová. Haha.

L.
Pan Soukup 0 09.02.2011 12:41

byl velmi šikovný a věřím, že všechna jeho jídla (ať už ohlášená či mimořádná) byla velice dobrá. Je jen škoda, že tady lidé nepochopili jistý styl jeho komentářů při vaření a tím i druh jeho humoru, který jeho žena jistě dobře zná a bere... bylo to přeci vidět na tom jejich milém rozloučení, když paní Isabela odcházela do práce. Jen slepý neviděl jejich hezký vztah... Zkuste být trochu nad věcí, přestaňte odsuzovat lidi, které jste třeba jen špatně pochopili.. Tento týden vaření byl moc a moc příjemný, bez urážek, bez arogance, bez lezení druhým do soukromí.

Dara
Andrea 0 09.02.2011 09:23

Přestaňte si tu léčit komplexy, pan Soukup byl skvělý. Jediné, co tu ze sebe dostáváte, jsou nudné romány.

reklama