PO - PÁ v 17:50 na Primě

Pavel Švarc

Prostřeno III - 30.3. 2011 Pavel Švarc Foto: Prostřeno III - 30.3. 2011 Pavel ŠvarcFoto: Prima

Původně se živil jako kartář a vykládal budoucnost, dnes se věnuje šamanským rituálům a relaxačnímu bubnování, jež provozují se ženou na zahradě v týpí. V osobních seminářích se snaží pomáhat lidem.

Pavel má velkou rodinu – čtyři vlastní děti a tři manželčiny z předchozího vztahu. Žijí v rodinném domě v Dolních Počernicích. Jídlo miluje a přihlásil se, protože ve vaření ještě nesoutěžil. Pokud by zvítězil, jel by se ženou do Benátek.

Charakter:

Je klidný, vyrovnaný, má smysl pro humor a respektuje druhé.

Zájmy:

Baví ho kynologie, esoterika, poznávání nového, turistika a sport.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, protože moc rád jí. Nejlepší je v přípravě mletého masa.

Chutě:

Sní všechno.

Nesnáší:

Nemusí vnitřnosti. Nikdy by nepozřel člověka, psa, koně, kočku, brouky, pavouky a jinou havěť.

Motto:

Země je krásné místo pro život.

Očekávání:

Legrace a poznávání nových lidí, což je jeho další koníček.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEO:

Šamanský rituál - přehrajte si video ZDE

Vaše názory

Kendy007
Shrnutí 1 02.03.2012 23:25

Myslím si, že nemá cenu kritizuvat kohokoli za cokoli. Já před všemi učinkujícími smekám. Chápu že není lehké natáčení pořadu. Nahrne se vám do bytu celý televizní štáb. Někteří lidé se poprvé v životě vyjadřují před kamerou. Nyní k výsledku pana Pavla. V žádném pžípadě nepopírám, že se jedná o jednoduché menu. Když však podotknu způsob pohoštění. Pan Pavel je na první pohled veliký sympaťák. Během večeře se o vše staral a přitom zachovával chladnou hlavu a vnášel do kolektivu naprostou pohodu.

anonym úplně jiný
to anonym 21,27 03.03.2012 15:29

Já budu radši u tv šoupat nohama a dívat se na ty hlupáky, co tam vlezli a předvádějí, jak jsou pitomí (většinou). Normálně myslící člověk tam přece nevleze.

Czokl
Ahoj lidi,chtěl bych vám říct 5 05.04.2011 21:57

Ahoj lidi,chtěl bych vám říct že hemzy některých z vás jsou celkem udivující.Pokuste se přihlásit a stujte před kamerou totálně bez stresu a v naprostý pohodě...ani jeden z vás by to nedokázal.Můžu vám říct že já osobně jsem kuchař a menu Šamana bylo super.to že si utřel pot do utěrky?...hehe...leckterej kuchař i v tý nejlepší restauraci se podrbe na prdeli a pracuje dál takže nějakej pot to je proti tomu minimum.Řeči o sexu u stolu i v případě že se lidé znají necelí týden?...proč ne?jsme lidi a sex je lidský,bohužel spoustě z vás to přijde nevhodné,ale je to tak.Obdivuju Šamana a i když ho neznam zaslouží si velikou úctu.Nikdo z nás mu nesahá ani po kotníky...Šamane si super!!!

(chtěl bych se zeptat kdo tě zasvětil do šamanismu a léčitelství pokud by si měl minutku čas a náladu napiš na mail p.blazek1989@seznam.cz díky)

2011
Nechutnej tvor, šaman i 06.04.2011 12:27

Nechutnej tvor, šaman i blažek 1989.

Aleš Pokorný
Omluva 06.04.2011 16:52

Ne Pavla ale Lucie))

suchomilka
Jojo 07.04.2011 12:47

S tím tedy souhlasím!!!

Aleš Pokorný
Czokl 06.04.2011 16:52

Na vašem vyjádření se nemění nic na tom,že "šaman" uvařil normální,běžné jídlo,žádný zázrak a co je nejhroší,že vyhrál jen proto,že on a Karolína bodovali pokrytecky,sobecky a nedokázali upřímně uznat,že vařili jako začátečníci a že jídlo Martina a Pavly bylo na vítězství.Takže,stát před kamerou je jistě těžké,bodovat ale spravedlivě,bylo pro toho šamana dost těžké že? Holt charakter

anonym
CZOKL 09.04.2011 22:12

Ale ale mame tady pribuznyho........nedejte z nas idioty.
DOBRA radoby REKLAMA, ovsem potom fiasku v prostreno - nic nic nebude

M.I
Diskuze bych tu asi zrušila. 02.05.2011 16:27

Diskuze bych tu asi zrušila. Hodně lidí tu akorát ubližují a závidí. Nikdo si to navyzkoušel a machrujou. Je to hnus.

anonym
No vy jste všichni hrozně 04.05.2011 21:27

No vy jste všichni hrozně chytrý:D J8 bych vás vážně chtěla vidět před kamerou, myslím si, že v minulých dílech Prostřeno, bylo mnohem víc a mnohem více falešných lidí:D Takže o falešnosti vy radši nemluvte, protože kdyby jste až tak falešný nebyli, třeba by jste mu to napsala sami. Je to hnusný, když on tohle musí číst, za to jak kdo vypadá, jak se chová, co kdy řekne a udělá, jak vaří apod. on a ani nikdo nemůže, takže j bych bejt váma šoupala nohama, a možná si to zkusila jít do Prostřeno taky, Docela se těším;-)

reklama