PO - PÁ v 17:50 na Primě

Pavel Zika (repríza)

Prostřeno - 21.4. - Pavel Zika Foto: Prostřeno - 21.4. - Pavel ZikaFoto: All

Zpočátku spíš nenápadný dělník z chemičky žije v panelákovém bytě. Je podruhé ženatý, s manželkou vychovávají dvě děti, dvouleté a pětileté.

 Pavel se přihlásil, protože moc rád vaří. Je domácký typ.

Charakter:

Komunikativní a vstřícný člověk, který miluje svou rodinu a pro děti by udělal vše, co jim na očích vidí.

Zájmy:

Má rád akvaristiku, rybaření, zahrádku. Jezdí na chatu, rád vaří.

Vztah k vaření:

Nejvíc ho baví vařit italskou kuchyni. Považuje se za odborníka na pizzu.

Chutě:

Není nijak náročný nebo vybíravý, rád ochutná zahraniční kuchyni.

Očekávání:

Není proti tomu přiučit se něco nového, poznat lidi. Výhru by si přál.

Vaše názory

verujinka
OD TEBE TO SEDNE ALESPON VIM 1 05.08.2010 19:53

OD TEBE TO SEDNE ALESPON VIM ZE VAS VASI SE PISE VELKE I ZMACKNETE CAP LOCK A JE TO TAM :-D

učitel
verujinka 05.08.2010 22:23

musím se připojit. Tak strašný písemný projev jsem snad ještě nečetl. A jen pro informaci, i když asi zbytečně, Vás a Vaše apod. se píše s velkým počátečním písmenem jen v dopisech určených konkrétnímu adresátovi. Není to ale nutné. Slouží to k vyjádření úcty, což je v tomto případě bezpředmětné.

anonym
Pavle vykašlet se na kritiku 07.08.2010 19:06

Pavle vykašlet se na kritiku byl jste fajn a spravedlivý sice dávám výhru poslednímu soutěžícímu, ale vy jste byl fajn i vám gratuluji

Buenos
Rozezleným čtyřicítkám 2 05.08.2010 12:55

Taky se pomalu blížím čtyřicítce a chlapi po mně jedou a vypadám dobře. Stejně jako spousta vás 40, 50, 60... Tak proč neumíte Pavlovy výroky brát jako legraci a typicky chlapský trapný vtip? Prostě zažertoval. Mně třeba Pavel nepřipadá jako chudák, má sice kila navíc, ale já taky s mužem nejsem kvůli vzhledu. Stará se o rodinu, pracuje... A je to jednoduše ten obyčejný typ, pivo, hokej, pokoukat na ženskou, prostě úplně normální, a tak se taky prezentuje. Na žádného inteligenta si nehraje. Mně byli všichni tři muži tohoto týdne sympatičtí. Normální správní chlapi.

bla
buenos 05.08.2010 13:44

Máte pravdu v tom, že nelze očekávat od Tv pořadu tohoto typu vyšší úroveň. Asi nikdo neočekává, že zde budou vystupovat pouze intelektuálové, k tomu jsou určeny jiné programy, co ale trochu lidské slušnosti, aby se divačkám nemuselo dělat nevolno? Vy jste zřejmě zvyklá na stejný typ muže, tak vám to připadá normální. Docela si dovedu představit, že by se Pavlovi ta první navržená hra "flaška" velmi líbila, tak to zkusil jestli mu to projde. Je jasné, že je Pavel trochu jednodušší, ale proč to předvádí před kamerou? Má na to hospodu anebo domov. Na tento pořad se dívám z důvodu, že sama ráda vařím a říkám si, co kdybych okoukala nějaký nový zajímavý recept. Také se mi líbí vtipné komentáře pana Vydry a p. Bouškové. Takže je do docela pohodová hodinka, kdy načerpám trochu energie. Ale tento týden jsem už jenom otrávená a pořad mě přestal bavit. Právě k vůli takovým lidem jako je Pavel a Andrea. Dnes si budu raději číst.

lila
buenos 05.08.2010 17:56

Pokud je Pavel, jak píšete, typickým normálním modelem českýho chlapa, tak se raději všechny mladé, krásné a inteligentní češky vystěhujte co nejrychleji mimo republiku. Zde vám pšenka nepokvete.

anna a
Žádný model není.Je to 05.08.2010 18:27

Žádný model není.Je to klasický pivní buran bez chování.Neváží si ženy a to co řekl o děcku?!To může říct jen primitiv bez ohledu na to, že s bývalou ženou může mít špatné vztahy.

Julie
Itálie po česku 0 05.08.2010 01:20

Dost špatný pokus. Salát naprosto obyčejný. Špatně seřazené chody, menu opět bez dezertu. Kečup, niva, hermelín a zřejmě eidam (v receptech bezejmenný strouhaný sýr) na pizzách s italským názvem. Myslím, že soutěžící vyslovili vzácně shodné hodnocení. Podle mého názoru pravdivé. Soudům pana Pavla o ženách po čtyřítce se nejde ani smát a nestojí za to je komentovat. Pán je zjevně vyznavačem tzv. pivní kultury, o čemž svědčí jeho vypracovaná postava, ze které divákům odhalil více, než by vidět chtěli, i obhajoba jeho "pivního" kamaráda. Snad to bude příště lepší. Tento týden mi připadá až moc bohatý na perly, které účastníci vypouštějí z úst, a příliš chudý na to, co předvádějí v kuchyni.

sunnybar
blbeček s holým zadkem 0 04.08.2010 20:56

na VÁS pane s holým zadkem se určitě nedalo dívat už ve 20 letech takové urážky si nech te pro sebe k Vám se to úplně hodí.

Doktor P
Čtyřicítka 1 04.08.2010 20:50

Musím se Pavla zastat. To co zaznělo v televizi byla pointa vtipu šikovně odtržená z kontextu střihem v TV. Pavel je velice kamarádský a upřímný člověk. Myslím že všichni kteří na něj kydáte hnůj by jste změnili názor kdyby jste s ním mohli strávit nějaký čas. To co řekl nebylo myšleno zle a už vůbec ne vážně. Prostě hospodský fór ze kterého v televizi zazněla pouze nelichotivá pointa.

reklama