PO - PÁ v 17:50 na Primě

Pavel Zima

Důchodce Pavel z Hostivaře je vyučený zámečník, naposledy pracoval jako číšník. Třikrát rozvedený otec tří synů toho hodně prožil.

Jeden syn mu tragicky zahynul při autonehodě a druhý žije v San Francisku, takže se občas vídá už jen s jedním. Pavel bydlí sám v bytě 1 + 1. Chtěl podnikat, ale stal se obětí podvodu. I proto by rád vyhrál. Baví ho výzvy a do pořadu se přihlásil sám.

Pražský týden bude velmi zajímý a vše vygraduje v pátek! Už teď si můžete přečíst, co se bude dít - zde.

 

Charakter:

Prý je veselý, kamarádský, otevřený a se smyslem pro humor.

Zájmy:

Gastronomie, motorismus, hudba a zvířata.

Vztah k vaření:

Vaří rád, protože se u toho odreaguje. Nejraději připravuje různé druhy polévek a asijskou kuchyni.

Chutě:

Upřednostňuje českou kuchyni, na té si nejvíc pochutná. Oblíbil si také asijská jídla s rýží.

Nesnáší:

Neví o ničem, co by neochutnal. Při stolování mu nejvíc vadí mlaskání.

Motto:

Před nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj.

Očekávání:

Těší se na nové lidi, jejich domovy a dobrá jídla.

Vaše názory

Jiří K.
Gratuluji ! 2 11.10.2013 19:49

Pavle, velká gratulace ! Naše generace byla zvyklá na jisté zásady a mantinely, které té dnešní mladé chybí - a jak vidno, i té její vzdělanější části. Královsky jste mne pobavil, jak jste jako zkušený starý vlk toho přemoudřelého a arogantního cucáka prokoukl a utřel. Díky, ať se Vám v životě daří !

basbas
Pavel 11.10.2013 22:28

co se týče Pavla souhlas,všichni mladí ale nejsou zkažení

Džanbulka
pochvalka 12.10.2013 10:15

Pavle, byl jste nejnejinteligenetnější, nejchytřejší! Dostáváte odemne bod, protože hodnotím až na úplném konci týdne, dle sympatií atd.Přeji Vám všechno nejlepší!

Annn
čtu komentáře 2 11.10.2013 11:32

a nestačím se divit, ve středu Pavel pomalu vyvrhel lidstva a patlal, ve čtvrtek večer veskrze kladný hrdina Prostřeno. S tou pravdomluvností si nemají s Davidem moc co vyčítat, Pavel také vydával dezert za "vlastní", jenom s tím rozdílem, "on se ho vlastně nikdo nezeptal, jestli ho pekl, ptali se, jestli ho dělal".

oškeruše
No když se pavažují za tak 11.10.2013 13:13

No když se pavažují za tak skvělé kuchty, tak by to mohly poznat, ne?

anonym
Nevim jak může někdo dávat na 13.10.2013 20:58

Nevim jak může někdo dávat na roveň Davida s Pavlem a říkat, že mezi nima neni moc rozdíl..David to je křivák všech křiváků, většího sem snad neviděl a to už sem toho viděl dost, takovou špínu fackovat od rána do večera je málo. Naopak Pája fajn chlap, měl si toho šmejda podat mnohem ostřejc! Jinak ostatní jen nezáživnej kompars a Věra ještě k tomu hysterka.

kopretinka bílá
Pane Pavle, 5 11.10.2013 00:42

tentokrát jste mně moc potěšil, jak jste toho prolhanýho právníka správně odhadl. Máte můj obdiv. Je vidět, že se v lidech vyznáte a to je dobře. Držím vám palce, at se vám v životě daří,

Ranní ptáče.
Souhlas. 11.10.2013 07:11

On jediný toho upoceného právníka prokoukl. Je smutné, že ostatní nic nepoznali. Já poznám i kupovanou směs na játrové knedlíčky.

Kvetena
Kupované nudle 11.10.2013 08:51

Kupovanou směs na knedlíčky jsem ještě nejedla, takže vůbec nevím, jak chutná. Já bych zase určitě poznala kupované nudle. Vydávat je za domácí je může jen ten, kdo domácí snad nikdy nejedl a nepoznat to opět může jen ten, který je také nejídává. A v tom případě pak nechápu dotazy na to, zda jsou domácí nebo kupované. Když to nepoznám, je mi to jedno.

Ranní ptáče.
Kvetena 11.10.2013 09:13

Souhlasím, já jsem jedla koupenou směs na játrové knedlíčky u kamarádky a věřte, že není o co stát. Doma si to upravíte podle svého, víte, co do toho dáte. Já jsem si tehdy při jídle představovala, co vše tam může být namleto ...

reklama