PO - PÁ v 17:50 na Primě

Pavla Reisiglová (repríza léto 2011)

Prostreno - čtvrtek 18.6. Pavla_REISIGLOVA Foto: Prostreno - čtvrtek 18.6. Pavla_REISIGLOVAFoto: Prima

Žije na ostravském předměstí Nová Bělá, kde si užívá jak výhod bydliště na venkově, tak blízkosti města. Výhodná strategická poloha aktivní Pavle velmi vyhovuje.

V okolí se nacházejí rybníky, lesy a i cyklostezky. Bývalá laborantka je v důchodu a v rodinném domě žije s manželem a rodinou dcery. Při sledování pořadu Prostřeno si vždycky říkala, co by sama uvařila. Proto se rozhodla na vlastní kůži vyzkoušet, jaké pocity prožívají hostitelé, na které se tak ráda dívá.

Charakter:

Otevřená, společenská, hovorná, neumí říct ne a pochválit něco, co se jí vyloženě nelíbí. Každý na ní prý hned pozná, že to nemyslí vážně.

Zájmy:

Zahrada, sborový zpěv, výlety a cestování všeho druhu. Přátelská posezení s milými lidmi, charita.

Vztah k vaření:

Ráda vaří jednoduchá jídla, která nevyžadují titěrnou práci, zdobení a dlouhou přípravu. V mládí musela vařit sourozencům, později vlastní rodině. Ke spoustě dovedností došla metodou pokusu a omylu. Měla výhodu – tchyně byla kuchařka, která snaše prozradila spoustu kulinářských „vychytávek“.

Chutě:

Manžel o Pavlíně říká, že není jídlo, které by jeho ženě nechutnalo.

Nesnáší:

Pavla nemusí vnitřnosti (ledvinky, srdce, játra) a hustá a sladká jídla. Nevyhledává krupičnou kaši, palačinky, nudle s mákem apod.

Motto:

Jak k jídlu, tak k dílu.

Vaše názory

MN
Recept jsem nepsal já 4 25.07.2011 14:53

Jen malou poznámku. Recept na svíčkovou psal někdo jiný s přezdívkou MN, já jsem to určitě nebyl, tak nevím, jestli se za mě někdo vydává, nebo jestli také jeho iniciály jsou MN...

Dobrý den,

pokud nemáte řádně registrovanou přezdívku, tak ji může kdokoliv zneužít.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Také MN
MN 25.07.2011 15:40

Někdo měl dost tvých rádoby výchovných příspěvků, tak za tebe napsal něco smysluplného jako je třeba dobrý recept. Važ si toho. Nechápu pouze, jak se této diskuse může účastnit muž. Který ještě k tomu neřeší soutěžící, ale diskutéry. Mám se nyní postavit do pozoru?

MN
"Nechápu, jak se této diskuse 25.07.2011 17:18

"Nechápu, jak se této diskuse může účastnit muž." A proč bych nemohl mít rád vaření? Docela mě rozčiluje, jak se tu všichni dohadují. Ostatně nevím, proč byste za mě měl(a) psát recept. Je mi jedno, jakou přezdívku používáte, ale nemusíte psát hned recept za mě, který já neznám. Pokud se Vám moje komentáře nelíbí, nečtěte je, nezajímá mě, co si o nich myslíte. A pokud Vás to zajímá, svůj předchozí komentář jsem vůbec nemyslel zle, jen jsem si nechtěl připsat zásluhy (popř. aby mi lidé nadávali, kdyby recept nebyl dobrý). A to je tedy podle mě dostatečný důvod. Ale tohle stejně nikam nepovede, na téhle diskusi končím, nebaví mě se s někým hašteřit o to, že se mnou nesouhlasí.

Smích
MN 25.07.2011 17:29

Tak se nedurdi, mě by docela zajímalo jestli je ti patnáct nebo sedmdesát, že se zabýváš malichernostmi. Prostě a čistě z psychologického pohledu mě to zajímá.

Filomena
... 25.07.2011 20:16

Jenže ten recept je od Polreicha :-D

Meli
Paní Pavle jsem fandila škoda 0 25.07.2011 13:41

Paní Pavle jsem fandila škoda že nevyhrála měla moc pěkný večer..

boženka
nepořádek 2 25.07.2011 10:07

V tomto díle mě nejvíce udivil nepořádek, který paní Pavla při vaření kolem sebe měla. Připadalo mi to, že je v té kuchyni prvně. Nebo jindy asi někdo vedle ní stále uklízí a umývá nádobí, které ona našpiní a nechá na lince. Vrchol byl, když v tom nepořádku nemohla najít smetanu. u takové zkušené kuchařky mě to překvapilo, jindy jsem to nezaznamenala ani u nejmladších.

anonym
Pavla bola podla mojh nazoru 25.07.2011 11:54

Pavla bola podla mojh nazoru len trosinku nervozna z kamier, inak mala velmi pekny byt, varila super veci, kt. chcem vyskusat. Hlavne ten dezert. Tie nadoby tam boli podla mna preto lebo nestihala. Inak mi bola velmi sympaticka :-)---takze to aj mohla vyhrat:)..thumbs up!:-)

Hercules
Nepořádek 27.07.2011 11:53

Nejvíc mě šokoval nepořádek, který paní Pavla vytvořila během vaření z použitého nádobí. To snad není ani možné, že je toho schopná kuchařka v tomto věku. Daleko mladší ženy a i muži, nebyli schopni mít doma takový nepořádek, až na vyjímky,které jsem v tomto pořadu též zahlédla. Vrcholem všeho bylo to,když v tom nepořádku hledala smetanu. Ještě větší šok jsem, ale zažila, když vylila paštiku. Proč lila formu tak plnou? Přece dle svých slov, paštiku nedělala poprvé. Chápu, že nervozita před kamerou hraje velkou roli. Další, co mě velmi podivilo, že paní Pavla neznala ani přibližně složení receptů, které často vaří. Zvláštní taky byla velmi stará kuchařka, nevalného vzhledu, kterou položila na kuchyňskou linku, kde poté v klidu vařila,aniž by ji utřela, to mi přišlo velmi nehygienické! Pokud by si recepty, byť vlastní rukou, přepsala na papír, působilo by to daleko lépe!

pejsek
PRO MODERÁTORA 3 25.07.2011 09:10

Dobrý den. Prosím, kam se mám obrátit se žádostí o změnu diskuze? To, co se tady odehrává poslední dobou je hnus a degradace diskuze. Ti, kteří sem chodili s chutí, už nechodí, protože místo příspěvků k pořadu je to tu samá nadávka.
Pořád si myslím, že by diskuze měla být jen pro registrované, kde by se dala po takových příspěvcích zablokopvat IP. Hned by se tady vyjasnilo a slušný člověk by sem chodil rád. Teď je to pro anonymy, kteří si zde léčí svoje mindráky tak, že urážejí všechny a všechno.
Děkuji za radu.
Krásný den Vám i všem slušným diskutujícím.

Dobrý den,

na jednu stranu nás těší, že o pořad Prostřeno – jako takový i diskuzi - mají diváci velký zájem, na druhé straně nás mrzí, že neukázněnost českého diváka nezná mezí. Stále se objevují vulgární, arogantní a urážející diskuzní příspěvky – bohužel, bohužel.

Zkvalitnění diskuzí je třeba vyžadovat především od diváků – jestli někoho baví psát vulgární, arogantní a urážející příspěvky, nesvědčí to příliš o jejich inteligenci. Připomínky a prosby o slušné vyjadřování ze strany Televize Prima k divákům - nejsou brány diváky v úvahu – bohužel. Nejlepší je na takovéto příspěvky vůbec nereagovat. Domnívám se, že registrace nicků nezabrání v psaní vulgárních a urážlivých příspěvků.

Děkujeme za porozumění výše uvedeného vysvětlení. Děkujeme i za Váš zájem o zkvalitnění diskuzí a věřte, že neukázněnost diváků nás možná mrzí víc než Vás.

MODERÁTOR DISKUSÍ

reklama