PO - PÁ v 17:50 na Primě

Pavla Vitázková

Prostřete si, než začnou Cesty domů!, Pavla Vitázková Foto: Prostřete si, než začnou Cesty domů!, Pavla VitázkováFoto: All

Narodila se v Brně v roce 1978 ve znamení Střelce.

Už jako šestnáctiletá dostala nabídku hrát v Městském divadle v Brně v několika inscenacích, režisér Zdeněk Černín si jí všiml, když tancovala v muzikálu West Side Story.

Hned po maturitě na gymnáziu nastoupila do divadla do trvalého angažmá. Můžeme ji tu vidět v inscenacích Blbec k večeři, Večer tříkrálový, Charlesova teta, Kočka na rozpálené plechové střeše, muzikálu Nahá múza nebo operetě Mamzel Nitouche.

Televizní diváci ji zaregistrovali jako novinářku v seriálech TV Nova Redakce a později jako veterinářku v Ordinaci v růžové zahradě. Zahrála si i v pohádkách Duhová panna, O princezně se zlatým lukem a Princezna z Rimini.

Ráda jezdí na koni a chodí do přírody. Chtěla by se podívat do Afriky, Indie nebo Austrálie. Její nejoblíbenější knížkou je Malý princ. Je vdaná. V Cestách domů hraje doktorku Soňu Maškovou.

Vaše názory

Puleckova
Dobrý den, všechny zdravím a 0 09.02.2011 12:24

Dobrý den,
všechny zdravím a chválím týden vaření s Vámi bylo to fajn,příjemná společnost,super herci a ještě lepší seriál,už jsem se nemohla dočkat až bude opět v tv,ale přečetla jsem si některé komentáře a někdy bohužel jsou dosti ubohé a snad ani néé k tématu,ale co naděláme,tak se budu dneska těšit na další díl,mějte se všichni krásně

chyby
fraška 0 06.02.2011 13:43

chyba je, že to herci tento týden - to jejich slavné vaření měli na diváky nahrané, vše připravili předem a udělali divadlo před kamerou a hlavně hráli divákům na city, jak jsou dokonalí, těžko by stihli jet 150 km na chalupu, nakoupit, zatopit, uvařit, připravit stůl ..... to by asi celý týden ani nespali
těžko anežko

danivi
pstruh 0 06.02.2011 11:42

Tak jsem se nechala zlákat a dělám pstruhy v troubě.Vypadají bezva, jen nevím,jestli ty brambory byly předvařený,nebo předpečený. Dala jsem je do trouby zvlášt už 30 min před pstruhy a pstruh je za 20 min.hotový,bezva a brambory pořád nedodělaný. Tak kde jsem asi udělala chybu?

emaema
Nebodovala bych ji víc. S 1 04.02.2011 16:54

Nebodovala bych ji víc. S předkrmem neměla moc práce. Nandat šunku na talíř je podle vás nějaká práce. Používala taky dost chemie v těch směsích na maso. Kupované a předsmažené hotové brambory na přílohu. Nakonec ten kompot. Ve čtvrtek bylo mnohem pracnější a nepolotovarové vaření.Asi je to oblíbená herečka, moje taky. Ale s jídlem se moc nepředvedla.

anonym
emaema 04.02.2011 17:09

Paní Pavla uvařila chutně, pracně. To víte, není jí sedmdesát, nemá čas vařit taková jídla jako vy. Přihlašte se a předveďte se, doufám, že umíte vařit a ještě k tomu jako bonus od vás, že se dá na vás dívat. Nesnáším otylé zpocené kuchařky.

karolina,martina
SUPER 1 04.02.2011 12:18

F A N D Í M V Š E M ! ! !

anonym
Včerejší menu paní Pavly 04.02.2011 15:03

se mi líbilo jak sestavením, tak provedením. Myslím, že bych si pochutnala (info pro rejpaly: nekácím se z toho, že vařila herečka, ale hodnotím paní Pavlu jako šikovnou ženu a kuchařku).Smála jsem se té odříznuté hlavě pstruha pro paní Veroniku, já mám ten samý "problém". Jsem masožravá, ale nesmí to na mě koukat!(Když musím o vánocích vyndat oči z kapřích hlav na polévku, tak se mi o tom málem zdá,ale vždycky to bohužel zbyde na mě.)
Jsem zvědaná na dnešní "masožranici". Přeju hezký víkend.

valach
pochvala 0 04.02.2011 12:03

mňam ! právě jsme dojedli hráškový krém - polévku. Pavlo - super.Sice nemám krevety, dal jsem tam zelený naložený pepř a kapary aby to bylo celé zelené - opakuji-paráda- a při tom jednoduché.
Celá skupina je mimořádně sympatická, podobně jako skupina z jizerských hor (Urban a spol.)

kerim4
Pavla 1 04.02.2011 11:18

Pavla je nejen sympatická a krásná sexy žena,ale i výborná hostitelka.Závidím její kamarádku,takových už je hooodně málo. Ta její krásná kuchyně,prostřený stůl - važte si kamarádky a hýčkejte ji,zaslouží si to.

Jarda Novotný
poznámka 04.02.2011 16:58

Pavla je krásná a sympatická žena-to je úsměvný hodnocení.
A já jsem si myslel že se vaří.

reklama