PO - PÁ v 17:50 na Primě

Pavla Votýpková

Prostřeno II - 3. cyklus Pavla Votýpková Foto: Prostřeno II - 3. cyklus Pavla VotýpkováFoto: Prima

Pavla bydlí ve Větřní, ze svého bytu 3 + 1 v pátém patře má krásnou vyhlídku na celou ves, les a kostel. Žije jen pět kilometrů od kouzelného Českého Krumlova, kde vypomáhá na náměstí v hračkárně.

Původně se ale vyučila cukrářkou. Žije s manželem a třemi syny, z nichž nejstarší je třináctiletý Michal. Momentálně se rekvalifikovala na sociální pracovnici a chtěla by se věnovat dětem. Její rodina je malé fotbalové mužstvo. Manžel hraje malou kopanou, Martin je brankář, Míša s Honzou útočníci. Se čtyřmi muži v rodině Pavla vaří hodně a často. Hodnotí se na sedm bodů a případnou výhru by použila na rekonstrukci dětských pokojů.

Charakter:

Otevřená, komunikativní, pohodářka. Bojí se samoty, falše a pomluv. Umí si naplno užívat života.

Zájmy:

Rodina, pečení, sbírka kuchařek, nakupování.

Vztah k vaření:

Teprve když se odstěhovala od rodičů, začala vařit podle kuchařek. Postupně se vypracovala až k přípravě složitých jídel a vaření se jí stalo užitečným koníčkem.

Chutě:

Má ráda ryby a moučníky.

Nesnáší:

Tatarský biftek (vadí jí syrové maso a vejce), nemusí ani běžné bifteky a steaky. Kvůli špatným vzpomínkám ze školky má averzi k mléku.

Motto:

Žádné nemá.

Očekávání:

Samozřejmě případná výhra, ale hlavně zábava a noví známí.

Vaše názory

veronika nikka
proč video nejde přehrát 0 06.12.2015 02:05

proč video nejde přehrát ????

Terezaa
Nezlobte se na mne madam, ale 0 19.09.2011 13:06

Nezlobte se na mne madam, ale máte Vy vůbec nějakou soudnost? Opravdu nechápu, jak můžete s takovouhle psychikou vystupovat v televizi...zbytečně jste si udělala ostudu :( Vaše vaření vypadá propracovaně a evidentně jste dobrá kuchařka, ale to jste si vážně myslela, že byste mohla někoho porazit? Vaříte ke konci týdne a dovolíte si to všem kritizovat, jako byste byla kdo ví jak dokonalá, tak se pak nedivte, za takovýto přístup od protihráčů....byl naprosto na místě a vůbec se jim nedivím, že vůbec nevěděli, co dělat, když jste se před nimi rozplakala...to bylo opravdu ubohé, trochu nějaký charakter a stát si za svým by stačilo!!! Člověku přijde líto, když se něco nepovede a dá to práci, ale proč brečet před nimi? Podělala jste si to sama!!! Jinak Vám přeji štěstí do života a už prosím Vás do tv nelezte...

Hraběnka Amálie Vilémína Brunšvicko-Lüneburská-Ansbašská
Lysohlávka 0 01.08.2011 12:21

Lysohlávka

Cadillaccc
Macik239 1 30.09.2010 12:56

Hmmm, koukám další nadčlověk, který gruntuje obydlí ve vlastní nepřítomnosti..jak se to dělá? asi nějak telepaticky:-))ach jo lidi, s vámi je občas legrace:-)

Hellenka
Ale ono jde mít doma čisto. 15.09.2011 13:34

Ale ono jde mít doma čisto. Moje maminka se taky starala o tři malé děti, chodila do dvou zaměstnání a vždycky byla vyhlášená tím, že má doma vygruntováno, že by se z podlahy dalo jíst - a to nejen v případě, že by čekala nějakou návštěvu. U nás doma bylo a je vždycky vyšperkováno. Jde o to, jestli si člověk umí zorganizovat čas.

Co se týká paní Pavly a jejího menu...Osobně bych předkrkm nejedla (nemám ráda špekáčky), polévka vypadala dobře, ta byla evidentně poctivá, ale...vlasy v jídle?! To je humus, žaludek se mi otáčí jen při té myšlence. A když hlavní jídlo a dezert kritizoval i jediný muž v partě, který doposud všechno snědl a k ničemu neměl žádné zvláštní výhrady, pak to už o něčem svědčí.
To, jestli se u toho Pavla zapotila, je věc zcela jiná.
Jinak...člověk s jejíma nervama nepatří do televize. Omlouvám se, ale když porovnám naše Prostřeno a slovenskou obdobu tohoto pořadu, pak mám dojem, že Tv Prima předvádí, že český národ je plný tragédů, pseudogurmánů a pokřivených charakterů. Málokdy se objeví pohodový člověk, nebo skutečný gurmán dbající na kvalitu jídla, kterého pak ovšem celý národ odsoudí jako hnidopicha (viz "kontrolorka Zdeňka")...Nevím, zda se smát či brečet...

vasejmeno
. 1 22.09.2010 00:45

Jeden chloupek z nosu, bum ho tam. Má to pak lepší chuť.

civi
Asi už nemá smysl se k paní 22.09.2010 12:48

Asi už nemá smysl se k paní Pavle vracet, ale její večer byl otřesné. Každý chod by vydal na samostatnou večeři. Spatlat dohromady to, "co chutná rodině", a předložit to jako menu slavnostní večeře, je hrůza i bez vlasů. Je mi jedno, jak měla či neměla uklizeno, ale jíst bych u ní nechtěla. Její slzy mě nedojaly. Tady platí: jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Cadillaccc
To: marcek 2 21.09.2010 13:13

No právě, pěkně byste vygruntovali, pak byste šla bydlet týden na hotel, nechala doma 4 chlapy samotné a nestačila se po návratu divit.. Co se prachu týče, mám takový krásný skleněný stůl..když jsme všichni doma a ráno ho utřu, přijeďte se na něj večer podívat! Myslím, že co se priorit týče, nemůžete srovnávat bezdětnou, unuděnou Miladu, která si sama nepořádek neudělá, po práci se může svalit na kavalec, nebo celé dny vymetat kouty a Pavlu, která pečuje o 3 raubíře, manžela i domácnost. Co si budeme namlouvat, jen nákup pro tak početnou rodinu, příprava svačin, večeří, prádla kopce, dohlédnout na školu, mimoškolní činnost, atd.atd. to jsou každodenní nezbytnosti, pak teprve může přijít na řadu nějaké čančání příbytku. Mimoch. i když v dobré víře sestavila jídelníček z těžkých pokrmů,třeba se to nepovedlo ani dobře dochutit, kdo ta jídla zná, ví, že jsou to dobroty a co se přípravy týče i pracné-loupání, krájení, strouhání, hnětení.. V porovnání s jinými si fakt mákla, takže nechápu proč se jí tam smála do očí "buchta", která napíchla 4 rajčata na špejli, místo polévky obarvila vodu a hlavní jídlo udělala z polotovaru..

LindaXXS
souhlasím s Cadilacc 23.09.2010 06:14

Naprosto souhlasím...je vidět, že tohle psal inteligetní človíček...který má zkušenosti a na základě výsměchů ostatních neodsoudil paní Pavlu....taky si myslím, že si mákla a snažila se a že jsou to evidentně dobroty

http://www.iprima.czuser
Souhlasím s předešlým 27.09.2010 08:24

Souhlasím s předešlým příspěvkem - skoro ve všem.Stále si myslíme, že jí to Gabriela s těmi vlasy udělala schválně. Nikdo jiný žádný a ona hned dva! Nááána.

reklama