PO - PÁ v 17:50 na Primě

Pavlína Hellusová

Studentka vysoké školy Pavlína je momentálně na mateřské dovolené s devítiměsíčním synem Jonáškem. Je krátce vdaná a s manželem bydlí v Plzni-Skvrňanech v bytě 3+1. Čtvrtá hostitelka má spoustu zájmů.

Do pořadu se přihlásila sama, brouka do hlavy jí prý nasadil muž. Pořad Prostřeno! totiž společně s oblibou pravidelně sledují a nakonec se Pavlína rozhodla, že i ona zkusí své štěstí. Pokud by vyhrála, peníze by použila na zvelebení bytu.

Charakter:

Prý je upovídaná, energická a občas impulzivní.

Zájmy:

Má ráda sport, míčové a kolektivní hry a frisbee. Baví ji poslech muziky a hra na housle, ruční práce (háčkování, kreslení) a pečení.

Vztah k vaření:

V kuchyni mamince ráda pomáhala už jako malá holka. Nejraději asi peče, protože to vnímá jako kreativní činnost.

Chutě:

Stravuje se podle sezony, v létě preferuje lehčí jídla, ale v zimě si dá klidně husu a knedlík. Nejraději má domácí pizzu a vše od masa. V poslední době si zamilovala indickou kuchyni.

Nesnáší:

Bramborový salát, rajskou omáčku i polévku. U stolu jí vadí mlaskání a klepání nohou.

Motto:

V životě se neřídí žádným mottem, ale má ráda filmovou hlášku z filmu Madagaskar: „Úsměv a mávat, hoši, úsměv a mávat!“

Očekávání:

Získání nových zkušenosti, dále doufá, že se pobaví, a těší se na zatěžkávací zkoušku vlastních schopností.

Vaše názory

*/64
Na historický koncert Rolling 0 26.03.2016 10:01

Na historický koncert Rolling Stones v Havaně přišlo přes půl miliónu lidí

Platí, už jako nepsané pravidlo, že pokaždé, když tato kapela, Rolling Stones, hraje v nějaké, dle "západu" zaostalé zemi, tak za pár let je z ní učiněn protektorát a je vykradena tak, jako naše republika. Oni vůbec netuší, co se na ně hrne!!!

Anonym
Jo, v Belgii to zase dneska 1 25.03.2016 15:23

Jo, v Belgii to zase dneska multikulturně žije. Při razii v Belgických čtvrtích je opět o zábavu postaráno. Výbuchy a střelba, večer bude zakončen asi ohňostrojem:D Nechápu, čeho se tady lidé bojí? Vždyť tam to žije. :D

aaanonym
Belgie je přímo hnízdo 25.03.2016 20:57

Belgie je přímo hnízdo arabských teroristů v celé EU největší,jsou provázaní s těmi ve Francii.Ti se tam už narodili a mají belgické,potažmo francouzské, občanství.Sami si je v těchto zemích vypěstovali tak,jako Německo Turky (Němci si je natahali na špinavé a podřadné práce jako Gastarbeitry).To je tak,když politici nepřemýšlí,jaké to bude mít důsledky.Teď nezvládají.Jakmile se vytvoří gheto,resp. gheta,je s každou takovou zemí ámen.

Anonym
pro....anonym Á, 0 25.03.2016 10:40

pro....anonym Á, profesinální tchýně! Tys 24.03.2016 18:35 ty budeš ta druhá co kejhá nad vlastní špínou že jo?

Dobruš
Ahoj ml. paní jste velice 5 25.03.2016 09:33

Ahoj ml. paní jste velice přitažlivá paní ale to menu se moc nepovedlo pro Čechy kteří neznají nic ze světové kuchyně to proste nejde, jenom panenka atd. ze zlých kom. si nic nedělejte píšu tady s 90 procent staré piče co jsou nasrané na celý svět že je nikdo nechce ***. tak si pořídí pejska aby mohly otravovat okolí ***ma a štěkáním a plivou na vše co je krásné jako vy a já

aaanonym
Ty hvězdo z 9:33, ty jsi celá 25.03.2016 09:58

Ty hvězdo z 9:33, ty jsi celá nějaká nedovivinutá, hlavně, co se mozkových závitů týká. Svůj příspěvek nám navíc přelož do českého jazyka, prosím tě moc. Ale to ty nikdy nezvládneš - ani do smrti smrťoucí.

aaanonym
Za domácí úkol (pro tebe): je 25.03.2016 09:59

Za domácí úkol (pro tebe): je ve slově nedovivinutá chyba či ne? Pa

quick.
Naučte se všichni pravopis a 25.03.2016 11:36

Naučte se všichni pravopis a potom pište do diskuzí a kritizujte ostatní. Pápá.

Anonym
Dobruš, ty jsi Milka! 26.03.2016 08:37

Dobruš, ty jsi Milka!

Anonym99
Vy nepoznáte, že je to ten 26.03.2016 08:59

Vy nepoznáte, že je to ten "blbeček", co se stále za někoho jiného vydává? Teď píše pod Dobruš, pořád je to někdo jiný. Prázdniny nudí.

reklama