PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petr Binder

Petr Binder  Foto: Petr Binder Foto: All

Petr z Libně je tak trochu podivín, dobrodruh a srdcař, každopádně je hodně svůj. Má vystudovanou vysokou školu a pracuje jako OSVČ v oboru reklamy a obchodu. Rád cestuje a píše o tom knížky. Považuje se za poutníka a přátelé mu říkají Hroch.

Bydlí v podkroví domu, kde má dole svůj klub a divadlo pro děti, což je jeho další hobby. Smanželkou mají čtyři děti. Petr svůj život popisuje jako klidný a vyrovnaný a podle svého názoru „zažil už skoro vše“. Prostřeno!, kam se přihlásil sám, je ale v jeho životě novinka.

Charakter:

Sám o sobě říká, že je introvert se sklony k předvádění.

Zájmy:

Divadlo, psaní, hra na kytaru a putování.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, ale vaříjen občas. Spíš pro radost - ne z nutnosti. Rád dělá jídla na cibulce, poctivě a bez náhražek.

Chutě:

Vždy si rád pochutná na dobře připraveném a ochuceném jídle. Nejvíc na různých guláších a pečených masech.

Nesnáší:

Houby a ryby. U stolu mu vadí špína a hulvátství.

Motto:

Omnia vincit amor - nade vším vítězí láska.

Očekávání:

Těší se na nové zážitky, poučení, radost, pohodu imožnou výhru.

Historka z vaření:

Když byl ještě malý, chtěl uvařit kaši, jako to dělala jeho maminka. Vařil mléko asi půl hodiny a pořád mu nehoustlo. Nevěděl, že tam musí přidat ještě krupičku.

Vaše názory

rudyzzr
nedivim se ze je 0 19.10.2015 22:03

nedivim se ze je soliterem....

kýchal
Simona12 já myslím, že ty ten 0 24.06.2015 09:46

Simona12 já myslím, že ty ten UJAK v pohodě doděláš dřív než jim bude sebrána akreditace. Ty na to máš ! Čtvrtina studentů UJAK dokončí tříleté studium za méně než dva roky a velká část z nich za méně než rok. Ano, samí inteligenti za 25 000Kč/semestr.

Sabina21
Dobrý den, ráda bych vám pane 4 23.06.2015 23:11

Dobrý den, ráda bych vám pane Petře poděkovala za vaši vytrvalost a sílu, kterou vkládáte do vaší činnosti. Kdyby se každý, kdo zde píše své hloupé názory nad sebou zamyslel a začal něco dělat, bylo by jistě zachráněno mnohem více krásných míst, které upadají v zapomnění. Pokračujte prosím dál ve své práci. Sice vás osobně něznám, ale už jen to, že jste se pěšky vydal do Říma, je obdivuhodné. Zřejmě nikdo z těch, co tady píšou nezná rčení "Nesuď knihu podle obalu"

aanonym
Stačilo jej poznat z pořadu 24.06.2015 01:22

Stačilo jej poznat z pořadu prostřeno jako bezcharakterní egoistické hovado! sebestředné !!!
To že ušel až do ŘÍMA je jen jeho věc, ale zajímavé že stále vypadá jak vypasený vepř sádelnatý-200 metrákové prase!!! To cestování mu moc nepomohlo ! Po proukázání jeho ega mu přejeme, aby i tak rychle zkrachoval hulvátský socan a vyžírka všech !!!!!!!!!!

Poutník do Říma
Cesta do Říma je dlouhá a 24.06.2015 06:53

Cesta do Říma je dlouhá a určitě je to obdivuhodný sportovní výkon. Ale kdo si to může dovolit, když musí živit rodinu a chodit do práce??O Michalovi mluvite jako o Žebrákovi, ale co dělá Hroch na svém putování. Zadarmo přespává u cizích lidí, určitě se u nich nají zadarmo,ale to přece není žebrání,to obdivujete.Hroch není zdaleka tak obdivuhodný, jak se dělá.

plesk.
Na to musí být povaha, 24.06.2015 09:14

Na to musí být povaha, vyžebrat si to, co potřebuji. A kdo zatím živil děcka a ženu, doufám, že ta žebrat nemusela.

aanonym
poutník do říma a plesk, tak 24.06.2015 13:31

poutník do říma a plesk, tak tohle mne ani nenapadlo, a máte rozhodně pravdu. rodinu má, ale jde si cestovat ve starořeckém hávu, a s mečem, aby se mu líp žebralo jídlo, i bez podání ruky, proto se tak vyzývavě oblékl. doma nechá rodinu a klidně si cestuje i na rok, zatím co jeho manželka mu sama měsíce i rok, i děl živí jeho děcka. taky to nebude mít v hlavě v pořádku !!! to i ukázal v prostřeno s tím vysmíváním se někomu do očí a zesměšňováním. !!!!!

Horní hrad = Hauenštejn
1.) 0 22.06.2015 20:31

1.) vary.idnes.cz/majitel-horniho-hradu-pavel-palacky-je-v-insolvenci-fh0-/vary-zpravy.aspx?c=A140307_150218_vary-zpravy_slv

2.) vary.idnes.cz/horni-hrad-je-v-konkurzu-08d-/vary-zpravy.aspx?c=A140321_151840_vary-zpravy_slv

3.) hrosipoutnici.blog.idnes.cz/c/261409/Otevreny-dopis-hradnimu-panu.html

Po konkurzu na majetek majitele svoje peníze a zapůjčené předměty zase P.H.B.vymáhal.

Anonym
Můj kocour Macek bude 0 22.06.2015 19:50

Můj kocour Macek bude kandidovat do poslanecké sněmovny! Mám takové tušení,že tam bude platnější,než pravicový poslanci!Je velice alergický na různé Kalousky,Bendy a Němcové! Škrábe a zuří,když je vidí. A až ucítí notordu Mirdu,neručím za něj!

Milano 123
Nechápu tu lavinu kritiky a 1 22.06.2015 16:33

Nechápu tu lavinu kritiky a někde i nenávisti k osobě Hrocha. Pro mě je a zůstane správným chlapem a jeho snažení o záchranu hradu je chvályhodné.

reklama