PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petr Grygar (repríza léto 2011)

Prostreno - Středa 16.6. - Petr Grygar Foto: Prostreno - Středa 16.6. - Petr GrygarFoto: All

Žije v Hrabové, které dominuje po požáru znovu vystavěný dřevěný kostel sv. Kateřiny. Obcí protéká Ostravice, kde je rybářský revír, Petrův častý cíl.

Je diabetik a od února je v invalidním důchodu. Předtím pracoval jako dispečer u bezpečnostní firmy. Bydlí se ženou ve starším rodinném domku, děti nemají. Domeček i zahradu neustále zvelebují, pro děti přátel vybudovali v domě dokonce hernu.

Charakter:

Je klidný, ale umí být také pěkně náladový. Nesnáší, když se mu něco nedaří. Nemá rád lži, pomlouvání a podrazy.

Zájmy:

Vaření, rybaření a „gaučink“.

Vztah k vaření:

Už od dětství se motal po kuchyni a rodičům se snažil pomáhat. Pak se vaření moc nevěnoval, ale s přibývajícím věkem se jeho zájem vrátil. Vaří hlavně česká jídla (vepřovou s knedlíkem a se zelím, svíčkovou na smetaně, pečenou kachničku atd.), ale někdy si udělá ostřejší „Mexiko“ a manželce počeštěnou „Itálii“.

Chutě:

Má rád všechna výše zmíněná jídla. I moučníky, které nesmí.

Nesnáší:

Nepozřel by různě připravovaný hmyz a červy, sarančata, larvy. Nemusí těstoviny – hlavně kolínka – ani jídla na sladký způsob.

Motto:

Každému se nezavděčíš!

Vaše názory

Anna K.
Vynikajici recepty 0 01.08.2011 11:38

Pan Petr mi pripada uprimny clovek, ktery nemluvi za zady. Libi se mi i jaky ma pristup k vareni a jeho zkusenosti s varenim, vi ruzne figle jak uvarit jidlo chutne a kvalitne. Zapsala jsem si recept na vyvar s knedlicky, knedlicky jsem jeste nikdy nedelala a ten Petruv recept se mi moc libi...dekuji hezky den.

bobrobrovsky
pán Petr i když byl rejpala, 0 29.07.2011 16:59

pán Petr i když byl rejpala, tak měl super jídlo a vše hodnotil veřejně vždy před hostitelem.Jo mladej se ukázal, když jsi přidal a vše chválil a dal jen 7bodů v pátek hnus.V jiných dílech nenechávali soutěžící dovařit a museli stím na stůl.Jo babča by na stůl neměla nic,a ty hodiny spoždění jak říkaly dámy,to bylo jen z milosti aby neměla bábi ostudu.
V pořadu by měli mít všici stejnou dobu na přípravu a pak by to bylo OK.
Hnusí se mi ty vaše urážky, které sem píšete a pokud jsi myslíte, že jsou oprávněné podepište se celým svým jménem a z kterého jste města hrdinové.
Prostě se pisálkové zamyslete a především zhodnotte tu svou práci,ty své slohovky tady, jaký vy máte charakter.
Ti soutěžící jsou všichni vítězové, nebáli se nás a šli do toho, aby nás pobavili. Za to jím Všem veliký dík a hodně úspěchů.

Hercules
Pan Grygar aspiruje na titul 0 27.07.2011 12:48

Pan Grygar aspiruje na titul Rýpal roku!
To bylo neuvěřitelné, co tam předváděl za nemístné poznámky. Zajímavé, že všichni měli málo slanou polévku, načež jsem čekala, že on ji bude mít akorát. Bohužel, hosté si museli dosolovat!
Normálnímu člověku, který vaří je nad slunce jasné, že je lepší pokrm mít méně slaný, než přesolený a rodina či hosté, si sami dosolí dle své chuti.
Nejvíce mě fascinovalo, když sám vařil. Zřejmě se velmi rád předváděl před televizní kamerou, jako znalec vaření. Mezi námi, zase tolik toho o vaření neví. Jeho komentáře a grimasy ve mě evokovaly neuvěřitelné záchvaty smíchu!
Myslím si, že menu mu sestavila manželka a nejen to, naučila ho to i uvařit. V kuchyni mu to celkem šlo, zase, abych mu neukřivdila.
Za své nemístné rýpání si to potom slíznul v hodnocení od ostatních, což je spravedlivé. Nejvíc se mi líbilo, když se ozvaly ženy, že má též nedosolenou polévku! :D :D :D :D

Ladislava ŠVERMOVÁ
HNUS 0 26.07.2011 09:59

Fakt nechápu co si ten člověk o sobě myslí chování nemá vaří co mu žena řekla a ukázala slušné oblečení nezná fakt hnus hnus hnsu

Karamela
Péťa a jeho řeči 0 25.07.2011 20:58

Prostě funící protiva a urejpanec, sám předvedl za 3 body ale napovídal toho jak převeliký odborník, vlastně ODPORNÍK

Elleni
Pan Petr mne velmi zklamal 1 24.07.2011 21:04

choval se velmi nepříjemně, naoko jakoby pan spravedlivý, ovšem ve skutečnosti fandil jen sám sobě. Jeho výrok, že dává upřímných 5 bodů by zasloužil zápis. Jeho lidové chování bylo dosti trapné a jeho vaření ničím neohromilo. S dezertem vsadil na jistotu, obecně jablkový štrůdl většinou potěší. Líbily se mi ženy.

Meli
... 25.07.2011 13:43

Souhlasím

RomanZL
Titul "rypák- jako rejpala pořadu" 0 24.07.2011 16:03

Tohle bylfakt ale luxusní urejpaný člověk, nic proti nikomu, ale chovat se trochu při zemi a zdvořile. Fakt vemeno ...

kuku
Jsi pěkný *** vypadáš jak 1 24.07.2011 10:28

Jsi pěkný hajzl vypadáš jak krysák z rychlé roty a přesně se tak chováš. S tebou bych chtěla mít dvojdomek blbe.

anonym
tak to byla trefa-já pořád 24.07.2011 14:42

tak to byla trefa-já pořád koho mi připomíná,už vidim jak letí našponovanej za tim sýrem...
-jen ať si to užije rejpal,oko za oko zub za zub.

reklama