PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petr Havíř

Prostřeno - 18.10. Petr Havíř Foto: Prostřeno - 18.10. Petr HavířFoto: Prima

Petr má dvě děti, jednoho psa a, jak říká, občas jeho příbytek v Blučině navštíví i toulavá kočka. Vinařská obec, kde pondělní hostitel už dva roky žije, se nachází deset kilometrů od Brna, kde pracuje. Na vesnici se přestěhoval, protože chtěl pro svoji rodinu zdravější životní prostředí.

Adaptuje tu starší domek a na interiéru a kuchyni je to znát. Zatím ale nezbyly peníze na úpravu dvora a na omítku. Petr si libuje, jak hodné má sousedy. Pracuje jako vedoucí propagačního oddělení Národního divadla Brno. Svět divadla je prostředí, kde potkává hodně zajímavých lidí, jinak je ale rodinný typ. Stolování s rodinou je pro Petra doslova svátkem, vždyť s rodinou tráví veškerý volný čas. Rád se směje a svůj úsměv chce šířit dál – prý nemá rád konflikty. Výhru by věnoval švagrové, která se porvala se zákeřnou nemocí.

Charakter:

Realistický optimista.

Zájmy:

Počítačová grafika, malířské umění, poezie (hlavně básně Jana Skácela) a hudba.

Vztah k vaření:

Rád si vybírá složitější jídla, která uvaří na přání. Zásadně nepoužívá kuchařky, při vaření experimentuje a vlastní recepty nerozdává (aby na ně hosté zase přišli). Kromě palačinek a čokolády Petr téměř nikdy nedělá sladká jídla a moučníky.

Chutě:

Petr je od dětství veden k tomu, aby snědl všechno. Ale chutě se mu samozřejmě s věkem mění. Miluje steak, sám ho ale moc připravit neumí. Stejně jako karamel. Také miluje francouzské brambory na český způsob.

Nesnáší:

Nekultivované chování u stolu. Nikdy by nesnědl smaženou tlačenku. Z ryb nemusí lososa a také nemá rád rajskou polévku.

Motto:

Není čas na hrdinství.

Očekávání:

Chce být dobrým hostitelem, neuříznout si před diváky ostudu a potěšit maminku, která ho před účastí v pořadu varovala slovy: „Seš úplně blbé, dyť tam lezó i do skříní.“

Vaše názory

bkocarek
Tady to jede 1 24.09.2014 23:04

Každý má své zájmy.Ale tady vítězí liška.
Jednu jsem chytit dřív než mě stihla kousnout.
No vzteklinu měla,jak se ukázalo.To by se ke mě tolik nehrnula.
Chudák liška,má to za sebou.
Někteří lidé by si z toho měli vzít příklad,aby je to kousání, rafání,nedostalo také na vedlejší kolej a nepřišli o to co by pro ně mělo smysl.
Život je krátký.
To mlaďasům nevypravujte.To je ten hrách na zdi.
Letití s rozumem hledají spíš to co jejich život obohatí,než to kde vyhrají.
Kdo hledá, ten najde.

nabber
našel jsem 24.09.2014 23:11

Mám rád konspiraci, tak jsem našel. Snad to správné.
Knížku prohlednu. Když bude stát za to, tak si ji rád vezmu.

anonym
Jo a ta zmrzlina taky dobrý 0 13.11.2010 20:50

Jo a ta zmrzlina taky dobrý nápad

kamaradka z holic
To koleno až na ty jablka- už 0 13.11.2010 19:43

To koleno až na ty jablka- už se mi sbíhají sliny

Julis
Petr by měl minulý týden 1 01.11.2010 17:18

Petr by měl minulý týden jednoznačně vyhrát. Dobré české muenu,starost o hosty. Slečna neví ani jak k tomu přišla.

Hans
Petr ? vyhrát ? 04.11.2010 11:32

tak takový názor může mít jen Petr .-) Herr Bergman - Havíř - mějte odvahu a podepište se pod takový blábol. U nás v Německu by vám řekli všichni "šajse" !!!! A už jen názor většiny je tady je naprosto shodný s názorem mým a mého okolí. Jste jak vy říkáte hňup.

Margarita
Petr 0 01.11.2010 08:47

Falešný a sebelibý. To menu taky nic moc. S vámi bych u stolu sedět nechtěla. Naprostá absence kultivovaného chování.

názor
Vážený pane Musile 0 30.10.2010 19:27

jak můžete odhadnout a odsoudit člověka po týdnu vysílání s tím,že jsme jako diváci jistě neviděli vše,co se kolem natáčení dělo.Vy jste primitiv a předpokládám,že nemáte mnoho přátel.Jestliže každého odsoudíte na první dojem.Je mi z Vás smutno.
PS:přečtěte si svůj poslední příspěvek a z toho je hned jasné,že jste to Vy,kdo by se měl vrátit do školy.

Josef Musil Moravany u Brna
přečetl jsem si mnohé debatky 3 30.10.2010 14:44

a závěr se shoduje s názorem mým. Petr je namyšlenec, který ostatní považuje za blbce. Ale nějak nepoznává, že blbcem je mnohdy on. Jeho ješitnost ani nepřipustila množnost, že by mohl nevyhrát. Eva je na tom podobně a proto hned v počátku začala sekundovat Petrovi čímž si oba vysloužili to co si o nich myslí naprostá většina diváku TV PRIMA. Co zaseli to sklidili. A pokud někde dole , "někdo" nazval Moniku "hloupoučkou" tak dám dolar proti kokosáku, že to byl Petr sám. Nejslušnější byla z této pětice Jana . Monika je na svůj věkd dobrá kuchařka , ale ještě jí chybí životní zkušenosti, aby docenila to jak se ji Miloš zastal. Miloš je trošku nervák, ale má na to ve svém věku nárok. Mnozí jiní by bavli Petra za flígr vylifrovali ho oknem. U Evy jsem nepochopil zda je právnička a nebo bytová architektka. Petr by měl zpět do školy a naučit ze jednak slušnému chování, úctě a základním všeobecným znalostem. Monice k výhře gratuluji.

stenli
pane musil mate naprostou 30.10.2010 15:03

pane musil mate naprostou pravdu pan petr chtel vyhrat a pani eve zavidel dum

reklama