PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petr Hejna

Prostřeno IV (4) - jižní Čechy - Petr Hejna  Foto: Prostřeno IV (4) - jižní Čechy - Petr Hejna Foto: All

Muzikant, básník, příležitostný novinář a fotograf na volné noze obývá venkovské stavení v Třebkově asi kilometr od Předotic u Písku. Vystudoval střední grafickou a pedagogickou školu, je rozvedený, má dvě děti, žije se synem.

Mají společnou kapelu. Petr jich má dokonce víc. Vystupuje jako velký proutník, říká o sobě, že „je jako smrt a bere vše“. Může sice lehce šokovat, ale vařit a péct určitě umí. Na muže je neuvěřitelně šikovný.

Charakter:

Bývá nervní i ležérní, rychlý, rozhodný, tvrdohlavý, sebevědomý,  a především zručný.

Zájmy:

Baví ho hudba, příroda, astronomie, cestování, literatura, film, fotografování, filmování, malování a vaření.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, prý „je to přímá úměra k dobrému jídlu“. Jeho kuchyni údajně oceňují i profesionální kuchaři z Písku a kamarádi, kteří k Petrovi rádi zajdou.

Chutě:

Má rád exotickou, středomořskou a českou kuchyni. Nejí nepovedená jídla, a proto se nerad stravuje v restauraci.

Nesnáší:

Nepozře gothajský salám, kupovaný knedlík, mozeček.

Očekávání:

Netají se, že ho motivuje především výhra.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Pravidelný sex

 

VIDEO: Podávám jídlo jinak

 

VIDEO: Králíka jsem nejedla 40 let

 

VIDEO: Stísněné prostory

 

VIDEO: Roastbeef

 

Vaše názory

mau
Krásně jste vařil,radost 0 29.09.2011 20:20

Krásně jste vařil,radost pohledět.

kolt
Dobry vecer vam vsem 0 28.09.2011 20:35

Dnes jsem delala Petrovy rohlicky a do pul hodiny nezustal ani jeden. Byly vyborne.Dostala jsem za ne 10bodu.Zitra udelam Petruv kolac .Preji vam vsem hezky zbytek vecera

Vilma*
Pane Petře, 5 26.09.2011 15:28

škoda, že jste nevyhrál. Pro mě jste byl v této pětici nejlepší kuchař.Jenom doufám, že pod nickem Petr Hejna na této diskusi nepíšete vy, ale nějaký "vtipálek". Připadáte mi pohodový člověk, nad věcí, a nevěřím, že vy by jste reagoval (mnohdy až s mírnou hysterií) na nablblé příspěvky téměř u všech soutěžících tohoto týdne (dokonce i se synem).Ať se vám daří.

směji se
Petra nikdo nenapodobuje, je 26.09.2011 15:53

Petra nikdo nenapodobuje, je zcela zřejmé, že příspěvky píše on, je tak trochu labilní, to je každému jasné. A hlavně sebestředný a ješitný. Nyní se možná za své příspěvky stydí, i když tomu moc nevěřím. Vy si Petra idealizujete, ale to byste se divila!!

iksipsilon
Paní směji se 27.09.2011 07:34

proč Petra tak urážíte? Na třech řádcích tolik nedoložených obvinění. Proč moderátorovi diskusí nevadí, že to děláte soustavně pod různými nicky? Nevíte? Máte silného spojence, ale hlasující stejně rozhodli o sympatiích navzdory tomu a proklamované labilitě, sebestřednosti a exhibicionismu!!!

Vilon
Souhlasím s panem "směji se 27.09.2011 09:20

Souhlasím s panem "směji se ". Asi by nenapsal takový příspěvek, pokud by se Petr neshodil těmi předchozími. Vy pouze napadáte nějakého diskutéra, ani vlastně nevíte jakého, pletete si nicky, a bohužel i pojmy. A to že dostal nejvíce hlasů, bylo od nanynek jako jste vy, nebo spíš jenom od vás a od Petra. Tak už toho nechte, brepto. Hezký den
Nic bych za to nedal, že jste přítelkyně Petra.

iksipsilon
Vilone 27.09.2011 13:23

Je hezké, že se zapojujete do diskuze a troufáte si hodnotit co hodnotíte. Jen vysvětlete tu poslední větu. Z hlediska formální logiky je to zřejmě nesmysl. Nejde o to, že nejsem žena, ale nedávat (nevsadit) nic na to co tvrdíte - tak proč to vůbec tvrdíte? Myslet! Adminovi jistě dojde, že jsem Vás tímto upozorněním hrubě urazil, tak si pospěšte, ať si to stačíte přečíst.

JOTO
Milý Pane Petře, už při 28.09.2011 14:40

Milý Pane Petře, už při pohledu na Váš švestkový koláč se mi zbíhali sliny, ač mi mák nedělá dobře, rozhodla jsem se koláč podle Vašeho receptu upéct, špatně mi peče trouba,tak jsem celou dobu pečení seděla před troubou a hlídala.Dopadlo to dobře, koláč byl ÚŽASNÝ, a pohostila jsem s ním i své přátelé, kteří se olizovali až za ušima.Díky moc za recept, a nic si nedělejte z těch závistivých keců tady!!

Dzík
Dovojuji si sdělit P.T. ctěným kolegům, 1 26.09.2011 15:07

že rezignuji na tento pořad, protože jsou moje nazory na něj cenzurovány podle svévolného posouzení moderátora diskuzí. Když se k němu nemohu svobodně (a nevulgárně!) vyjádřovat, ztrácí pro mě jeho sledování smysl. Jsem si vědom toho, že tím nikomu neublížím a někdo si i oddychne. Určitě tím ale neublížím ani sobě, protože získám volný čas, který, budu-li chtít, znovu dobrovolně promrhám na ČT24, ČT4, Barrandovu, možná i na Nově. Dnes ale jdu sekat zahradu. Srdečně a neurážlivě zdravím. Dzík

anonym
No vidíš, a máš to. Píšeš 26.09.2011 15:50

No vidíš, a máš to. Píšeš urážlivé příspěvky a ještě se divíš, že ti je admin maže. Jestli jsi ještě nepochopila, tak nezáleží ani tolik na vulgárních slovech, ale hlavně na jejich významu a nejvíce na urážkách, které vulgarismy neobsahují. Chápeš? Ne? To je mi líto.

reklama