PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petr Lukas

Prostřeno III - 22.2.2011 Petr Lukas Foto: Prostřeno III - 22.2.2011 Petr LukasFoto: Prima

Svobodný historik a kunsthistorik z Brna je fanda do památek. Pracuje jako správce a nájemce letohrádku Mitrovských, kde tráví skoro veškerý čas. Hosty pozve do krásného prostředí, kde pracuje.

Petr rád spí, a když nespí, setkává se s přáteli a cestuje. Objevuje skryté hodnoty etnografického a historického rázu – už v mládí prováděl po kulturních památkách.

Charakter:

Klidný, bezkonfliktní, skromný, pracovitý, slušný.

Zájmy:

Historie, dobové artefakty, četba, cestování, etnografie, sbírání leteckých pohlednic památkových objektů a historických měst.

Chutě:

Maso, ryby, zelenina, lehké pokrmy.

Vztah k vaření:

Když má čas, rád vaří. Často se ale odbude toasty.

Očekávání:

Zajímaví lidé, výhra.

PŘEHRAJTE SI ZDE SPECIÁLNÍ VYSTŘIŽENÉ SCÉNY

Vaše názory

radísek
prostředí mě jednoznačně 0 10.08.2011 02:21

prostředí mě jednoznačně okouzlilo a velmi mě mrzí,že to soutěžící příliš neocenili...i ten sebenádhernější byt nevykreslí tu skvělou atmosféru letohrádku...bylo to nevšední a rozhodně zajímavější,než šmějdění ve skříních soutěžících...a když došlo na zpěv mladíka velmi příjemného (pro ucho i pro oko),bylo to prostě dokonalé...Vaše chování (a nejen v roli hostitele)patřilo k nejpříjemnějším

Monika Pačandová
Pochvala 0 04.03.2011 11:55

Moc moc moc chválím Pepču Šabaku. Pepi krásně jsi zpíval, nechápu proč jsi nám takto nezpíval ve třídě? :))
Pepi přeji ti mnoho úspěchu a mám z tebe velkou radost :)))

anonym
Pán mi připadal spíš takový 0 01.03.2011 13:51

Pán mi připadal spíš takový "podivný". Vařit moc neuměl, prostředí bylo sice krásné, ale na takovou akci příliš studené, neosobní. Také by mi tam nechutnalo. Nedivím se, že byli ostatní spíše rozpačití. Zpěv byl jedna velká hrůza. Stála na mně husí kůže a ta zima tam. Snaha omráčit nevyšla.

Jaasminkaa
Také si myslím, 0 01.03.2011 00:55

že je pan Petr velice příjemný a vzdělaný muž, snažil se být objektivní, nikomu svým hodnocením i přístupem neublížil. Udělal moc dobře, že zviditelnil Letohrádek Mitrovských, který až tak známý není. Náhodou jsem tam před pár lety byla a ráda se tam znovu podívám.
Někteří diskutující mu vytýkají, že si udělal zdarma reklamu. Proč ne?
Myslím, že je to naopak záslužné, že aspoň tímto způsobem někoho inspiroval k návštěvě této zapomenuté památky.
Vím, že můj dotaz nesouvisí s vařením, ale schválně - kdo z vás tam už byl?

Bobyová
jaký je 0 28.02.2011 14:52

Sleduji pořad od jeho začátku. Vždycky jsem si myslela, že je účelově sestříhaný a že nemůže povahu nebo chování člověka jakkoli ukázat. Protože jsem měla čest pana Petra poznat, vím, že se takto normálně, skromně a s rozumem choval pokaždé, dostává pořad pro mě nový rozměr :-) a že je pořad nejen o vaření mi vůbec nevadí - škoda, že v pořadu nezaznělo, že se na Letohrádku konají i svatby. Ta naše byla pro nás díky tomuto netradičnímu místu nezapomenutelná. A pomoc pana Petra při její organizaci velmi přínosná. O jeho kuchařských schopnostech jsem pravda trochu pochybovala, ale v rámci možností to zase takový průšvih nebyl :-))

Kopretina17
Šmejdění 0 27.02.2011 11:43

To šmejdění v domácnostech soutěžécích už zachází příliš dalko. Dokonce koukají i do skříní a osobních věcí, což si myslím, že není nikomu milé. Petr byl nejchytřejší z celé té party. Vaření mu sice moc nešlo, ale udělal si zadarmo reklamu. Víte kolik by ho taková reklama stála? Prima mu to zprostředkovala zdarma, zviditelnil se, takže je vlastně vítěž, vyhrál víc než 25 tisíc! Skvělý tah, dobře to vymyslel! Zaslouží pochvalu!

Jan11
Proč, 0 26.02.2011 16:00

mažete příspěvky,nenapsal jsem nic špatného.

Anja
Příjemný pan Petr 0 26.02.2011 15:26

ukázal nádherné prostory letohrádku, jeho menu by mi určitě vyhovovalo a zábava byla velmi originální, což k mé lítosti někteří soutěžící a zde na diskuzi diskutující nedocenili. Škoda. Jinak pan Petr velmi slušný a charismatický muž. Oproti Jindřichovi i skromný a rozhodně nikoho nepoškodil jako Jindřich.

kerim4
Pan Petr 0 25.02.2011 22:12

Pan Petr je sympatický,charizmatický muž s příjemným vystupováním. Přeji hodně lásky,štěstí a ženu vašich snů.

selingerova irena
pan petr se mi libil hned od 2 25.02.2011 19:08

pan petr se mi libil hned od zacatku, on je skutecny vitez tohoto poradu, skoda, ze jsem starsi nez on, hned bych ho brala, v brne bydlim prez 30 roku a v letohradku jsem nebyla a i k vuli petrovi latohradek velmi rada navstivim SUPER

reklama