PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petr Muller

Číšník Petr má s přítelkyní osmiměsíční dcerku. Momentálně je bez stálého zaměstnání, příležitostně pracuje v cateringu.

Bydlí v pronajaté garsonce v Praze, proto uvaří v domě rodičů v Poříčanech na Kolínsku, kde vyrůstal a kam rád jezdí na víkendy. Petr je velký sportovec a volný čas tráví především s rodinou. Do pořadu ho přihlásila přítelkyně, protože si myslí, že Petr je zdatný kuchař.

Charakter:

Je společenský, optimistický, spolehlivý, soutěživý a mnohomluvný.

Zájmy:

Sport, zejména hokej a snowboard, také vínko nebo pivo s přáteli. Má rád psy, filmy, počítač a hry.

Vztah k vaření:

Vaří příležitostně, ale rád. Pokud lidem jeho jídlo chutná, vždy ho to potěší.

Chutě:

Jí prakticky vše, není vybíravý.

Nesnáší:

Kořenovou zeleninu, nikdy by nesnědl červy.

Motto:

Neuvedeno.

Očekávání:

Petr by rád vyhrál 40 000 na rodinnou dovolenou.

Petr také v úterý soutěžícím  a divákům předvede miniaturní předkrm, jenž se nazývá Amouse bouche. Jedná se o miniaturku jídla, jedno sousto. Může to být v podstatě cokoli, závisí na šikovnosti a fantazii kuchaře. Slouží k povzbuzení chuti, krácení dlouhé chvíle při čekání na jídlo anebo také předvedení umu kuchaře.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Gentleman

 

VIDEO: Co se dá chytnout

 

VIDEO: Omáčka z prášku

 

VIDEO: Výbuch smíchu

 

VIDEO: Hráč

 

Vaše názory

Johana Nováková
Ten pan šugo, 0 14.03.2012 16:56

to je teda případ :-D Hostí u rodičů, vaří z prášku a ničemu nerozumí :-D Chudák Radka, ta musela být vyřízená

Tomáš L.
Amish Bush 3 14.03.2012 00:17

Hlavně ať si troubelín Petr sebere ještě trošku víc zkušeností v restauračním provozu a ať ho jeho kuchaři naučí, jak napsat Amise bouche...protože Amish Bush to je opravdu vysměch gastronomii :-D
A všem, kteří vědí, co tím básník chtěl říci, se musí ježit chlupy na zadku. Když chdi používat cizí slova, musím nejdřív vědět, co znamenají (což věděl, klobouk dolů) a jak se píší (a to bylo k smíchu:-D)
Takže jednou provždy milý Petře...Amise bouche!!!

Ondrej123
Myslite amuse bouche... 14.03.2012 11:26

Myslite amuse bouche...

anomymus
PETR 27.03.2012 22:26

amuse bouche -viď Google translate - znamená PREDJEDLO -načo používaš cudzie výrazy, keď im nerozumieš? Liečiš si komplexy? Nauč sa radšej používať príbor a nemachruj.

A73
amuse bouche 12.10.2012 01:05

taky se to naučte

petina1506
Petře, 0 13.03.2012 16:11

rozhodně nejsi žádný trouba, ale ani takový borec, jak si o sobě myslíš. Vozit se po druhých není žádné umění. Jak jsem už psala v komentáři pro Radku, chtěla bych vidět, jak bys svoje názory obhájil např. před Pohlreichem, ten by tě roznesl na kopytech (tady to bylo tlachání o h....)Navíc, jak můžeš kritizovat a poučovat někoho jiného a sám udělat omáčku ze sáčku!!?? Takže, i když se opakuji, Peťánku, stáhni ocas, seš trapka

horalka
jak může hodnotit 0 13.03.2012 13:16

Zaráží mě jak Petr hodnotil jídlo všech ostatních, když sám uvařil omáčku z prášku.

Hedvika Sylar
Petře! plýtváš jídlem? 1 12.03.2012 19:46

Petře moc mě mrzel záběr, jak jsi mrštil s houskou kamsi do prostoru, doufám, žes ji házel psovi a ne do koše, protože to by mi přišlo jako naprostý vrchol hlouposti.

Gav
ano, do koše 04.04.2012 11:47

a nejen s houskou, ale i s přebytečným karlovarským knedlíkem. V tu chvíli se mi z tohoto pána udělalo poprvé velmi nevolno

Kačkakačena
Petrovi 1 12.03.2012 14:55

Péťo, nauč se nejdříve držet v rukách pořádně příbor. S nožem v ústech- to je faux pas - tak si se projevil hned na začátku! No a číšnik by měl o tom něco vědět. No a udělat dítě a neoženit se - to umí každý v.l !!!

reklama