PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petra Bělásková

Prostřeno IV - 8.9. 2011 - Petra Bělašková Foto: Prostřeno IV - 8.9. 2011 - Petra BělaškováFoto: Prima

Bruneta Petra pracuje jako marketingová konzultantka v Radiu Haná. Vystudovala FF UP v Olomouci, obor dějiny filmu a literatury. Jejím zaměřením byl film.

Svobodná maminka žije v Olomouci v ryze ženské domácnosti 3 + kk s šestnáctiletou dcerou a fenkou labradora. Je tvořivá a živá, za výhru by koupila dceři stůl a dodělala jí pokojíček. Také by nakoupila kola a jely by na dovolenou.

Charakter:

Petra je workoholička a miluje svou práci. Umí být přísná (i na sebe), je tvrdohlavá, ale pokud nemá pravdu, dokáže prý ustoupit. Je nebojácná a všechno chce vyzkoušet.

Zájmy:

Umění, má ráda ruční práce – plete, maluje, šije. Ráda čte a chodí na procházky po lese se psem, též ráda pečuje o květiny.

Vztah k vaření:

Vaření má moc ráda, je to zkušená kuchařka, vařit začala už na základní škole.

Chutě:

Jí asi vše, ráda zkouší nové chutě a cizokrajná jídla.

Nesnáší:

Živé tvory na talíři a mazlíčky. U stolu nesnáší neslušné výrazy a krkání.

Motto:

Miluji život, miluji lidi a miluji dobré jídlo.

Očekávání:

Poznání nových věcí a zákulisí natáčení oblíbeného pořadu. Výhra!

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Jak dlouho ti tvrdne

 

VIDEO: Vypadá to, jako by to spadlo na zem

 

VIDEO: Zkouška moderování

 

VIDEO: Moc zeleniny


Vaše názory

Hercules
Nosánek nahoru 0 19.09.2011 23:19

Rezavý pekáč či připečené zbytky jídla, sama nevím, jak to nazvat, působil velmi nevábným, až nechutným dojmem.

Menu samo o sobě bylo dobře sestavené. Předkrm vypadal velmi chutně. Polévka nebyla nic světoborného. Hlavní chod, ve kterém Petra slibovala noky, které nakonec, čert ví, proč, nepodávala, jí srazily body, což je v pořádku. Když něco nechci nebo nepodávám, nebudu to slibovat. Brambory nebyly pečené, ale spíš spálené. Moučník působil v pořádku.

Nejzajímavější bylo, jak Petra každého za kde, co, dokázala krásně kritizovat. Zřejmě zapomněla na to, že sama není extra dobrá kuchařka a že soutěžící si toho všimnou a patřičně to bodově ohodnotí.

Petře by slušela velká porce pokory a nejde jen o kulinářské umění, ale i vůči chování k ostatním lidem.

Nerada to píšu, ale nedivím se, že je sama. S takovou otravnou, věčně kritizující, nespokojenou, tloušťkou zakomplexovanou ženskou, by nevydržel nikdo.

věrka8889
VRAŤ SE DO FRANCIE TY 0 13.09.2011 16:56

VRAŤ SE DO FRANCIE TY CHYTROLÍNO JEDNA. SAMA VAŘÍŠ NA REZAVÝM PEKÁČI A NA OSTATNÍ MÁŠ KECY...

lebec
fuj 2 12.09.2011 20:37

teda hraje si na dámu ale v čem vařila to byl hnus,ty pekáče už byli tak vhodné do popelnice.Hlavně že měla nos nahoru....inu jak se říká navrch huj......

anonym
Nehraje si na dámu, jelikož 12.09.2011 21:11

Nehraje si na dámu, jelikož jí je. Ale ty vola nezapřeš.

help-eu
to anonym 12.09.2011 21:34

Já tedy nevím, ale "lebec"komentoval pouze dojem, který na většině diváků paní Petra zanechala ohledně dost nehezkých pekáčů vedle krásných předmětů z výtvarné kolekce vlastní výroby.Takový rozpor. A vůl je určitě někdo jiný!

anonym
Paní Petro, 0 12.09.2011 12:52

až budete příště připravovat vepřovou panenku, tak paličku na maso nechejte v šuplíku. Pěkně jste ji při přípravě zprasila - tak dobré, měkké maso a Vy ho zničíte nakrojením a namlácením. Tvářila jste se jako znalec, ale při tomto Vašem úkonu jsem čuměla jak bylbec. Byla jste skutečně na ránu.

anonym
Úsměvné příspěvky typu, 5 12.09.2011 09:49

Úsměvné příspěvky typu, čekala jsem nějaký zázrak a ten se nekonal!. Vážené nudící se paní,sedící celý den u PC. Soutěž Prostřeno je o amatérském vaření. Např. paní Petra uvařila nadstandardně, prostě bez vaší oblíbené svíčkové a tlačenky.
Pokud chcete zažít nějaký zázrak nebo vrchol gastronomie, nedívejte se na Prostřeno a zajděte si do špičkové restaurace. Samozřejmě ne ve vaší vísce, ale v Praze nebo v Brně. Už nyní začněte šetřit, jelikož papání tam je velmi drahé. Ale pochutnáte si.

margareta
Docela by mě zajímalo, co 12.09.2011 10:47

Docela by mě zajímalo, co jste na tomto menu viděla nadstandardního? Mně se jevilo jako naprosto průměrné, navíc neúplné,ale ne nechutné.A to já svíčkovou ani tlačanku v oblibě nemám.Myslím, že ani nikdo neočekává v pořadu Prostřeno vrchol gastronomie a už vůbec ne zázrak.Možná tak inspiraci pro vlastní tvorbu.A protože v Brně bydlím a znám hodně dobré restaurace, nikdy bych je s amatérským pořadem o vaření nesrovnávala.To, jestli je paní Petra sympatická někomu více nebo méně neřeším.Ale sympaťákům se dájí odpustit i nepovedené řízky, jak jste si jistě v komentářích přečetla.

anonym
anonym 09:49 12.09.2011 11:02

toto je přesně názor člověka, který se pohybuje mezi svíčkovou a tlačenkou (při zvláštní příležitosti šunková rolka s křenem).Z pohledu tohoto člověka lze posuzovat jídla paní Petry jako nadstandardní.Souhlasím, že v některé restauraci se lze dobře najíst (nemusí být ani špičková), ale zázrak zažije zase jenom ten, kdo zjistí, že mimo tu svíčkovou existují i jiné pokrmy...

anonym
anonyme 12.9. 9.49 12.09.2011 12:02

viděl jste poslední díl ANO, ŠÉFE , kdy pan Zdeněk raději opustil kuchyni v restauraci? Taky byla "nadstandartní", ale zákulisí k poblinkání. Tam by Vám chutnalo? Přeji Vám příjemný gastronomický zážitek.

reklama