PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petra Juřicová

Optimistická paní Petra je potřetí vdaná a má tři děti se třemi různými muži. Vyučila se prodavačkou domácích potřeb a donedávna pracovala jako servírka. Nyní je v částečném invalidním důchodu se zády a věnuje se domácnosti, rodině a zahradě kolem rodinného domu ve Frýdku-Místku.

Dvě děti jsou již dospělé, poslední chodí ještě na první stupeň základní školy. Do pořadu ji přihlásil syn, protože si o mamince myslí, že umí výborně vařit. Pro Petru to byl šok, je totiž velká trémistka. Pokud by se jí podařilo vyhrát, peníze by použila na rekonstrukci koupelny.

 

Charakter:

Veselá, společenská, spolehlivá, občas náladová.

Zájmy:

Vaření, houbaření, zahradničení, tanec.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, je to hobby. Ráda připravuje česká jídla a omáčky.

Chutě:

Nejvíce si pochutná na kachně, zelí a bramborovém knedlíku.

Nesnáší:

Špatně upravené pokrmy. U stolu jí vadí srkání a mlaskání.

Motto:

V životě se neřídí žádným mottem.

Očekávání:

Nové zkušenosti a poznání nových jídel a chutí.

Vaše názory

dodatek
dodatek 0 18.03.2014 14:51

Pokud má tahle paní ID, zajímalo by mě jak ho dostala - otočky, předklon, dřep, kleknutí, práce na zahrádce - nikde ani známka nemoci. Opravdu nemocní ID nedostanou je to svinčík. Výhra byla nezasloužená.

Eduška
Cenzura ? 0 16.03.2014 15:35

Můj příspěvek neprošel cenzurou ?

Anonymm
dobrý de, čtu si diskuzi a 2 16.03.2014 10:01

dobrý de, čtu si diskuzi a nemohu se nasmát. Každý tady nadává na polévku z pomazankového másla, že je to fuj, ale asi žádná si nečetla složení kvalitního pomazankového másla, když píšete hnusné tuky. Protože já si to četla a je tam pouze smetana, mléko, bramborový škrob a jedlá sůl. Nevím tedy co špatného na něm je. Ty tyveňáky sice obsahují tavící soli, ale když se použijou jednou za čas.

Vkáká
Co to je KVALITNÍ 16.03.2014 13:35

pomazánkové máslo?Klidně si to tav a nacpi se tím,když je to tak KVALITNÍ

Lojza.
Já pomazánkové máslo miluju a 17.03.2014 09:29

Já pomazánkové máslo miluju a ty se dej klidně vycpat, Vkáká.

faktus
Paní Petra 0 15.03.2014 22:57

Paní Petro ruku na srdce,vaše vaření nebylo na výhru.Tu si právem zasloužila Domča.Jinak ať se daří,zdraví slouží.Znám několik případů,že lidé s potíží páteří-i po operaci pracují velice tvrdě, manuálně na zahradě,domu a také berou invalidní důchod.

AnonymousPetra
Týden šílených polívek :-)) 1 15.03.2014 14:27

Petro, vaše vaření se mi docela líbilo, i Vy, jste sympatická a příjemná...ovšem ta polívka, to byl masakr, nezlobte se...na druhou stranu líp že jste vyhrála Vy, než ta malicherná zakyslá Zdena. To bylo tedy "maso" :-)

mostecky
Péťa 18.03.2014 10:06

No Péťo jste zajímavá paní.Máte malinko i charizma a to i po tom, jak jste naznačila svůj erotický start.Myslím, že jste člověk do nepohody,dovedete být i tvrdá, upřímná.Jste fajn a nekoukám, co jste uvařila.Duši máte dobrou a jste komunikativní.Neměňte se, je to dobré! Zdravím !

Anonymous čínan
tak vyhrál ten vokurkovej 1 15.03.2014 09:38

tak vyhrál ten vokurkovej blivajz ach jo :-((((( ne paní zlatá fakt to nebylo na výhru

AnonymousPetra
To je pravda... 15.03.2014 14:28

...ale pořád lepší než šlehačkovo-skořicová čočkovka od Zdeny, ne? Ta je tak zakyslá, že by se myslím obešla i bez octa :-))

reklama