PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petra Karásková

Petra Karásková Foto: Petra KaráskováFoto: All

Obchodní manažerka je na mateřské dovolené, dvakrát týdně učí děti pohybovou přípravu.

 

S manželem vychovávají dvě dcery. Starší Elišce je pět a s dvouletou Aničkou je doma, kde si užívají pohodlí rodinného domku. Výhra by mohla zaplatit dovolenou.

 

Charakter:

Soutěživosti ji naučily vlastní děti, ale většinou s nimi prohraje. Je upovídaná, co na srdci, to na jazyku. Má smysl pro humor, nesnáší nespolehlivost a lež.

Zájmy:

Ráda tancuje, zajímají ji móda a interiérový design. Hodně večerního času stráví u PC, v kuchyni nejraději peče.

Vztah k vaření:

Vaří deset let, co žije s manželem. Většinou pro rodinu, ale občas i pro blízké. Nejraději připravuje sladké pohoštění. Dává přednost klasice, české a italské kuchyni. Když jí ve finále jídlo nevychází, improvizuje. Prochází kuchařky a dá na rady a doporučení známých.

Chutě:

Ráda má špagety, čerstvý rohlík s máslem a hermelínem, sýry, pizzu, krevety, vepřové v mrkvi. Dá si rýžový nákyp, zemlbábu. Exotická jídla má ráda jen odborně připravená.

 

Nesnáší:

Čočku. Srkání a hltání u stolu.

Vaše názory

Jindra Pokorná
Kůže 1 15.06.2010 10:27

Přihlášení do reality show je věc DOBROVOLNÁ, význam slov taky asi každý zná, a pokud má někdo touhu tímto způsobem odhalovat své soukromí, ukázat co umí, případně neumí, je to jen jeho rozhodnutí. A že se nezavděčíš lidem všem je věc naprosto přirozená... Když dělám caprese, taky nejdřív "otevřu lednici a vyndám rajčata".... ale nemám potřebu to troubit do světa.... :-)) Na druhou stranu se ráda podívám na ty, kteří se k tomu propůjčí....

Simply
Tvůrci chtějí komentář k vaření... 15.06.2010 10:57

ne aby se mlčelo....tak se říká, co se říká, nervozita taky hraje svý...Tato parta se mi líbila, všichni neměli nijak zbytnělá Ega, jako někteří v předchozích dílech.... Do paní Vlastičky jsem se "zamilovala" ....

Jindra Pokorná
Konečná 0 14.06.2010 11:28

Výhra paní Vlasty a Vojty byla naprosto zasloužená, jen škoda, že každý z nich nevyhrál pětadvacet.... Paní Petra má nádherné bydlení, nechápu však, proč jinak moc hezky zařízený dům, má tak příšerné dětské pokoje....asi došla fantazie... Jídlo neinspirativní, taky asi došla fantazie. Na caraoke jsem byla málo opilá. Petra byla afektovaná... tak strašně se snažila být přirozená, až to vypadalo, že je příšerně sebevědomá..... Vždycky mě tahá za uši, když někdo říká: „moje dcera“, „moje děti“ a představuje tím dílo dvou osob....Petro, alespoň trochu uznání manželovi, zvlášť, když v tak mladém věku dokáže zajistit takové zázemí pro svou rodinu....tímto mu vzdávám hold. Celkově se jednalo o poměrně kultivovanou partičku, z každého dne (kromě pátku) něco zkusím. Všem zúčastněným přeju hodně spokojenosti.

danivi
postřeh 0 13.06.2010 14:59

Někdy uprostřed týdne mě tady skoro všichni sjeli jako tu nejhorší, nezávistivější atd. A nakonec je stejně vidět, že není všechno zlato , co se třpytí. Vojtěch zřejmě podváděl a ke konci se pěkně ve svém chování vybarvil,Mirka byla od začátku považována za tu nejhorší, možná v ní něco horšího je, ale na druhou stranu, hodnotí se jídlo, bydlení, reakce ,nebo hlavně postava , na kterou tady taky naráží kde kdo.Mě to připadá, že vždycky se na někoho musí poukázat ,zřejmě už od tvůrců programu, protože i ta fotka je nějaká zkreslená, kdo chce psa bít, hůl si najde. A ne vždy byla Mirka ten nejnepříjemnější kritik. Mezi námi , ona Petra je sice štíhlá, ale na mě působila hlavně ve svém předváděcím díle poměrně "umaštěně". Má rozhodně větší sebevědomí než Mirka,ale aby na těch křižovatkách ve svém domě jezdila vždy jen na zelenou.Paní Vlasta určitě vyhrála oprávněně, má zkušenosti a ve svém vystupování je holt ze staré školy. Ale dovnitř člověka nikdy nikdo nevidí.I zdání klame. Tak přeji hezky zbytek víkendu a jak mě někdo minule radil, jdu si zase lehnout.

korkoran
Prostřeno pátek 0 13.06.2010 12:36

Zdravím a už jsem to našel,dík

korkoran
Páteční Prostřeno 11.06. 2 13.06.2010 12:20

Potřebuji trochu nakopnout,prosím Vás,jak najdu páteční video?
Trošku detailně,jsem už v letech,tak po lopatě.Díky

iks
http://prima.stream.cz/prostr 13.06.2010 12:35
iks
Páteční Prostřeno 11.06. 13.06.2010 12:35
duel
svíčková 0 12.06.2010 17:14

a jééééé,příští tejden dva adepti na vaření svíčkové Martina a Petr,protože jí oba vaří nejraději,tak schválně.....

flodur
pro Jarusku 1 12.06.2010 12:37

Video ze včerejška na STREAMU neníííííí !

reklama