PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petra Karásková (repríza)

Petra Karásková Foto: Petra KaráskováFoto: All

Obchodní manažerka je na mateřské dovolené, dvakrát týdně učí děti pohybovou přípravu.

S manželem vychovávají dvě dcery. Starší Elišce je pět a s dvouletou Aničkou je doma, kde si užívají pohodlí rodinného domku. Výhra by mohla zaplatit dovolenou.

Charakter:

Soutěživosti ji naučily vlastní děti, ale většinou s nimi prohraje. Je upovídaná, co na srdci, to na jazyku. Má smysl pro humor, nesnáší nespolehlivost a lež.

Zájmy:

Ráda tancuje, zajímají ji móda a interiérový design. Hodně večerního času stráví u PC, v kuchyni nejraději peče.

Vztah k vaření:

Vaří deset let, co žije s manželem. Většinou pro rodinu, ale občas i pro blízké. Nejraději připravuje sladké pohoštění. Dává přednost klasice, české a italské kuchyni. Když jí ve finále jídlo nevychází, improvizuje. Prochází kuchařky a dá na rady a doporučení známých.

Chutě:

Ráda má špagety, čerstvý rohlík s máslem a hermelínem, sýry, pizzu, krevety, vepřové v mrkvi. Dá si rýžový nákyp, zemlbábu. Exotická jídla má ráda jen odborně připravená.

 

Nesnáší:

Čočku. Srkání a hltání u stolu.

Vaše názory

anonym
třeba kopr 1 02.08.2011 08:45

s tímto jídlem jít do soutěže? Maximálně v pořadu o dietě nebo o vaření pro ženy na mateřské dovolené, jimž se její manžel stravuje třeba u mámy nebo tchyně. Vždyť už na pohled se člověku obracel žaludek - naplácat na krůtí maso kečup, to může jen osel.

Lojzička
Svatá pravda 02.08.2011 19:28

Tak blbě nevaří ani ženský na mateřské. Navíc to orestované krůtí maso s konzervou ála kečup, to byl fakt mazec. Byť mně tady ostatní určitě obviní ze závisti, často mám pocit, že se do pořadu hlásí lidé, kteří o vaření ví velkej prd a nic moc předvést nedokáží, ale hlavně chtějí předvádět svá bydlení. Ale jo, pokud to mají z poctivé práce, proč ne, ale většinou to o jejich osobnosti mnohé vypovídá.

lilík
vaření 2 01.08.2011 15:59

Od této namyšlené a sebevědomé paní bych si nic nevzala. Není mi vůbec sympatická.To co navařila, dle ostatních mdlé, nedosolené může vařit tak leda ve školce.o)))

opět anonym
lilík 01.08.2011 17:07

Dle ostatních mdlé? Až na výjimky dle ostatních je všechno špatně, málo slané, hodně slané, studené, teplé, ostré, mdlé, sladké, málo sladké, při zábavě se hodně hýbou, málo hýbou apod. Hlavně ať se mají na co vymluvit, když kvůli taktizování bodují málo.

třeba kopr
lepší namyšlená a sebevědomá, 01.08.2011 19:22

než hloupá a zakyslá jako vy.Vaření normální ,vcelku zdravé,nepřesolené,nepřemaštěné.Přihlaste se,předveďte se jaká jste mladá,krásná, sympatická a ke všemu excelentní kuchařka

anonym
Na vaření 2,5 hod.? 2 01.08.2011 11:07

V komentáři paní Vlasta K. uvedla, že na vaření je pouze 2,5 hod. = paní Petra začala vařit ve 13.44 hod. (ukazovaly to hodiny v její kuchyni). Takže ten časový údaj mi nějak nesedí (předpokládám, že podmínky mají všichni soutěžící stejné), to zase byl nějaký blábol! Za odpoledne stihne uvařit večeři i kuchařka amatérka, včetně domácího štrůdlu (A paní Vlasta to menu tak moc pracné neměla).

anonym
anonym 11:07 01.08.2011 11:36

Paní Vlasta byla vůbec nějaká pomatená. Ta roba si pletla pojmy s dojmy. Je dobře, že to její "menu" pro závodky vyhrálo jen napůl.

Zvědavá
časový limit 03.08.2011 19:03

Limit 2,5 hodiny je naprostý nesmysl. každý soutěžící má jiné menu, jinou dobu přípravy, stačí koukat na hodiny. Někdo jde v půl druhé na nákup, druhý už má upečeno a spoustu přichystáno.

Pokuid by byla časový limit 2,5 hodiny, pak by tato soutěžící stihla tak zadělat na chleba. Ještě by jí ani nevykynul.

http://www.iprima.cz/prostreno/ucastnici/gabriela-krajnakova

Speciálně u tohoto pořadu, který uvádím, muselo být většina pokrmů připravená den dopředu.

lukáš valach
chtel bych recept na srnci 1 01.08.2011 11:01

chtel bych recept na srnci hrbet z jahodovou omackou kdystak posilat na imail lukin.rohatec@seznam.cz

anonim
recepty najdes tady tak proc 11.09.2011 18:20

recepty najdes tady tak proc se ptas na neho ...u kazdeho souteziciho ho más ten recet jako...

reklama