PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petra Krejčí

Petra vystudovala stavební průmyslovku, ale tomuto oboru se nikdy nevěnovala. Pracovala jako administrativní pracovnice, nyní je OSVČ ve stavební spořitelně. Je šťastně čerstvě vdaná. S manželem Markem, který je o třináct let starší, zatím děti neplánují.

Muž má z předešlého manželství dvě dcery. Doma mají papouška Laurinku a leguána Tondu, kterého si prosadil manžel. Ten také Petru přihlásil dopořadu a ona po dlouhém přemlouvání souhlasila. Velkou motivací je pro ni výhra. Žijí v malém domečku 2 + 1 na kraji Karlových Varů. Kdyby se na ni usmálo štěstí, peníze z výhry by putovaly právě sem.

 

Charakter:
Stále usměvavá, ale umí být tvrdá a nekompromisní. Důsledná, někdy tvrdohlavá, puntičkářská. Přátelská, ale „dělá si věci podle sebe a na nikoho nebere ohled“.

Zájmy:

Ruční práce, čtení, lyžování, cestování.

Vztah k vaření:

Ještě před třemi roky vařila spíš z povinnosti, avšak dnes je vaření Petřiným koníčkem. Nejraději peče, ať už sladké nebo slané.

Chutě:

Má ráda cizí kuchyně. Nejvíce si pochutná na slávkách a carpacciu.

Nesnáší:

Koprovou omáčku, smažená a vařená játra, květákový mozeček, nemusí majonézu. U stolu jí vadí špinavé nádobí, neslušné chování a nimrání v jídle.

Motto:

Měníme nálady, měníme auta, měníme životy… Pouze osud nezměníme.

Očekávání:

Doufá ve výhru, klidný průběh soutěže a snad i nějaký gastronomický zážitek.

Historka z vaření:

Loni se s manželem rozhodla udělat domácí marmeládu. Nakoupili ovoce a dali se do vaření. Stále jim připadalo, že mají marmelády málo, a nakonec zásobili marmeládou celou rodinu.

Vaše názory

znechucený anonym
HAMBA!!!! Zlá,nesympatická, 0 12.03.2015 21:11

HAMBA!!!! Zlá,nesympatická, neupřímná ale hlavně že strašně důležitá. Jojo, prostě typická namyšlená, arogantní husička s italským menu. Ale ani výhra napůl s čůzou co byla stejně falešná a neuměla nic než jí přitakávat aby měla důvod taky tak podhodnocovat, doufám nesmaže ten hrozný pocit co by ze sebe měla mít.Ty řeči u výhry, no chtělo se mi zvracet jak byla předůležitělá.Arogance až hrůza. Snad se s tou výhrou udáví, měl to vyhrát Michal!!!!

Kristyna____
sofistikovaná 0 12.04.2014 14:48

Bylo by asi bezva nepoužívat za každou cenu nějaké sofistikované výrazy, když ani neví, co znamenají. Jako třeba 'gestikulace obličeje' a podobně..

Dexterrka 11
Krejčí 1 25.03.2014 19:06

Koukla jsem až dnes na videa a musím říci paní,že ty vaše bradavice co máte na celé nepěkné tvářičce se k vaší povaze docela hodí.

nikol.tisonova@seznam.cz
PÍČA!!!!!!!!!!!!!!! NIC 28.03.2014 16:31

PÍČA!!!!!!!!!!!!!!! NIC JINÉHO SE NEDÁ O NÍ ŘÍCT.

hantrdoog
petra 3 25.03.2014 07:42

vás to ještě nepřešlo? je už nový týden

Karloset
Ostuda 25.03.2014 10:38

Na něco takového s prostě jen tak zapomenout nedá.....Paní pro Vás velká ostuda.

Oona
No, nový týden sice je, 25.03.2014 17:23

No, nový týden sice je, pravda, ale taková piča zůstane pičou i tento i příští týden a až do konce života

Maximmuss
Petra 25.03.2014 19:02

jjj dobře napsané až do konce života.....

Anonymous je zhnusen
Holka, to si opravdu nedomyslela... 2 24.03.2014 19:24

Copak tobě nedošlo, že takovým vystupováním neuděláš velkou ostudu jen sobě, ale především SVÉMU MANŽELOVI? Víš, jak se mu teď smějí co si to vzal za manželku? Příště holka zapoj to , co máš v lebce - mozek. Máš-li tam vůbec něco...

j
vy ho znáte? Třeba je jako 24.03.2014 21:52

vy ho znáte? Třeba je jako ona, také tak zákeřný.

reklama