PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petra Tišlová

Vdaná usměvavá Petra je na rodičovské s rok a půl starou Eliškou. S manželem jsou přes tři roky. Pracovala jako technoložka výroby v oboru optika a optoelektronika.

 

Vdaná usměvavá Petra je na rodičovské s rok a půl starou Eliškou. S manželem jsou přes tři roky. Pracovala jako technoložka výroby v oboru optika a optoelektronika. Ona i manžel mají široké rodiny. Bydlí ve velkém zrekonstruovaném domě ve Střížově. Petra se přihlásila ze zvědavosti. Kdyby vyhrála, polovinu částky by dala na opravu blízkého kostelíka.
Charakter: Je společenská, spravedlivá, má ráda pořádek a kontrolu nad věcmi. Někdy je impulzivní.
Zájmy: Prioritní jsou pro ni dcera a rodina. Baví ji procházky do zoo a okolí, tanec, jídlo a vaření.
Vztah k vaření: Vaření ji baví dlouhodobě, a když je teď doma s dcerou, tak ještě víc. Ráda objevuje a zkouší nová jídla. Domácnost má společnou s rodiči a babičkou, která ji naučila spoustu receptů – rodinných pokladů.
Chutě: Až a výjimky si pochutná na každém dobrém jídle.
Nesnáší: Olivy a česnek, protože je jí po něm těžko od žaludku. U stolu jí vadí, když se nesejde celá rodina.
Motto: Užívat života ve zdraví a nemyslet jen na sebe.
Očekávání: Těší se, že potká lidi, kteří vaří stejně rádi jako ona. Doufá, že ochutná nové a exotické chutě, ráda by se naučila další recepty.

Ona i manžel mají široké rodiny. Bydlí ve velkém zrekonstruovaném domě ve Střížově. Petra se přihlásila ze zvědavosti. Kdyby vyhrála, polovinu částky by dala na opravu blízkého kostelíka.

 

Charakter:

Je společenská, spravedlivá, má ráda pořádek a kontrolu nad věcmi. Někdy je impulzivní.

 

 

Zájmy:

Prioritní jsou pro ni dcera a rodina. Baví ji procházky do zoo a okolí, tanec, jídlo a vaření.

 

 

Vztah k vaření:

Vaření ji baví dlouhodobě, a když je teď doma s dcerou, tak ještě víc. Ráda objevuje a zkouší nová jídla. Domácnost má společnou s rodiči a babičkou, která ji naučila spoustu receptů – rodinných pokladů.

 

 

Chutě:

Až a výjimky si pochutná na každém dobrém jídle.

 

 

Nesnáší:

Olivy a česnek, protože je jí po něm těžko od žaludku. U stolu jí vadí, když se nesejde celá rodina.

 

 

Motto:

Užívat života ve zdraví a nemyslet jen na sebe.

 

 

Očekávání:

Těší se, že potká lidi, kteří vaří stejně rádi jako ona. Doufá, že ochutná nové a exotické chutě, ráda by se naučila další recepty.

 

 

SMS soutěž s Prostřenem! ZDE.

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Škoda to jíst

 

VIDEO: Zábava

 

VIDEO: Lžíce s dírou

 

VIDEO: Krknutí

 

VIDEO: Skleróza

 

Vaše názory

Mazancová
z jiného soudku 0 01.06.2012 09:06

Paní Petra po dlouhé době opravdu super človíček! Nesleduji pravidelně pořad, ale tento díl mě zaujal. Koukám, že diskuze stále žije. Chtěla bych poprosit paní Petru, nebo její známé, zda by mi nedala tip na výrobce-prodejce sedací soupravy. Moc se mi u paní Petry sedačka líbila a už asi dva roky hledám podobný typ a nemůžu jej najít. Stále jsem přemýšlela, jak se zeptat, hledala jsem atd. Případně prosím odpověď do diskuze nebo na email mazi4@seznam.cz. Děkuji moc a gratuji k výhře.

mahu
re Dzíkrelax (už zase?): ahoj ! 0 20.05.2012 23:15

Já taky moc ráda experimentuju, bez toho by mě vaření nebavilo. Jen u těst a pečiv, která nemám dost v ruce, se držím vyzkoušených dávek. A když mě zaujme nějaké zvláštní jídlo, najdu si v kuchařkách (sbírám ty dobré) a na netu třeba i deset receptů a vybírám mezi nimi ten, co se mi zdá nejlepší, i ten si pak upravuju podle zkušeností a chutí. Dědovy poklesky se mi zdají moc podezřelé, Dzíku :)). Vařil jsi zase něco dobrého? Já dělala čerstvý luskový hrášek s mátou a jehněčí kotletky, pochoutka.

Radostová
pochvala 1 13.05.2012 11:53

Paní Petro,po dlouhé době přišel do pořadu slušný člověk,milý,nehádavý,NAvíc se skvělými recepty...polévku zkouším dnes a je výborná!vyzkouším i další recepty....výhru Vám moc přeji!

liška původní
Pí. Petra byla opravdu 13.05.2012 12:59

Pí. Petra byla opravdu nejlepší, jak co se týká vaření, tak i chování. Na 2. místo bych dala p. Tomáše, pak p. Zdeňka, Adélu a Martina. Celkově hezký týden, slušné vaření i slušné chování. Tak by se mi to líbilo vždy. Ale příští týden asi zase bude masakr.

Vérona
Paní Petruška 0 12.05.2012 22:56

Paní Petruško,jste skvělá hostitelka,příjemná dáma,výborná kuchařka a jistě starostlivá mamina a úžasná manželka. Váš manžel vás musí nosit na rukou a tak přeji hodně lásky,zdraví a radosti.Působíte velice pozitivně a mám vás ráda.

MH90
Abych pravdu řekla, asi jsem 0 12.05.2012 08:25

Abych pravdu řekla, asi jsem v této soutěži neviděla ještě někoho jako je paní Petra.. Nejvíce se mi na ní líbilo, že vše pochválila a vůbec nic nezkritizovala, takovej vděčnej strávník :) a k tomu má hrozně příjemnej a uklidňující hlas. Paní Petra je prostě sluníčko :)

MH90
Abych pravdu řekla, asi jsem 0 12.05.2012 08:25

Abych pravdu řekla, asi jsem v této soutěži neviděla ještě někoho jako je paní Petra.. Nejvíce se mi na ní líbilo, že vše pochválila a vůbec nic nezkritizovala, takovej vděčnej strávník :) a k tomu má hrozně příjemnej a uklidňující hlas. Paní Petra je prostě sluníčko :)

Teta Silfka
Petro,musím se přiznat,že po 9 12.05.2012 00:45

Petro,musím se přiznat,že po Vás a celé partě se mi bude stýskat.A také se přidávám ke zvědavcům: sešli jste se už nebo plánujete sraz? Pokud ano,budete spolu vařit nebo vyrazíte na jídlo? :o)

Katisss
zrovna zítra by měli mít sraz 12.05.2012 13:21

zrovna zítra by měli mít sraz u Peti doma, kde proběhne nějaký společný oběd a tak :)

Teta Silfka
Pokud k tomu srazu 12.05.2012 14:56

Pokud k tomu srazu dojde,přeju partě dobrou chuť !!! Náladu přát nemusím,tu by mohli rozdávat :o))) A kdyby sem pak písli,co měli dobrého,to by udělali jedné tetce radost :o) Pátrala jsem v paměti a musím potvrdit,že jsem si žádnou partu v minulosti neoblíbila víc. Snad se (na základě tolika kladných ohlasů) budeme moci těšit na tak příjemné lidi i v budoucnu,zdá se,že to na nás diváky "zabírá" víc,Primo ;o)

reklama