PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petra Žaludová

Prostřeno VII (2) galerie - Petra Žaludová Foto: Prostřeno VII (2) galerie - Petra ŽaludováFoto: www.iprima.cz

Nejmladší účastnice Petra je vyučená v oboru kuchař-číšník a pokračuje v nástavbovém studiu obor ekonomika a podnikání.

Je svobodná, ale zadaná. S přítelem chodí teprve krátce, ale znají se už dlouho. Uvaří u tety v Oslavanech, do pořadu se přihlásila sama, aby zjistila, zda má na to obstát před kamerou a pohostit hosty. Petra nosí brýle, a pokud by vyhrála, tak by ihned podstoupila laserovou operaci očí. Své životní heslo – nikdy se nevzdávej – má vytetované na ruce.

Charakter:

Říká o sobě, že je cholerický flegmatik.

Zájmy:

Vyřezávání ovoce, vaření, plavání. Čas strávený společně s přáteli a procházky se psem.

Vztah k vaření:

Od malička je ráda v kuchyni, k vaření ji přivedla babička, která ji vše naučila. Dodnes s babičkou společně vaří a peče na různé rodinné příležitosti. Nejraději připravuje jednoduchá jídla, která ale dokážou zaujmout.

Chutě:

Miluje dezerty a maso, nejvíc zapečené maso na šlehačce s bramborem a sýrem. Nikdy by prý nemohla být vegetarián, bez masa si život neumí ani představit.

Nesnáší:

Vnitřnosti a celer. U stolu jí vadí mlaskání a srkání.

Motto:

Never give up - nikdy se nevzdávej!

Očekávání:

Nové zkušenosti, seznámení se s novými lidmi a ráda by vyhrála.

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Spálená buchta

 

VIDEO: Hostitel nezná pravidla

 

VIDEO: Proč nejí dezert?

 

VIDEO: Mastná polévka

 

VIDEO: Zábava
 

VIDEO: Taktik Alena

 

VIDEO: Dezert

 

VIDEO: Polévka

 

Vaše názory

halo
výborné 0 17.02.2013 17:19

Petro za recept na tatarák z lososa děkuji. U nás doma má velký ohlas. Je to drahá záležitost, ale výborná. Panna cotta též. Ti závistivci , co sem píšou by se měli stydět. Ještě jednou děkuji.PGPHE

Aanonym
Největší chybu udělala Petra! 3 11.02.2013 18:35

Měla dát 5 bodů nejen ve středu, ale i v pondělí a ve čtvrtek. Všichni tři na stejný úrovni. V ten pátek to bylo o něco lepší, ale vzhledem k věku kuchařky, kdy je samozřejmostí, že už by vařit měla umět, také za 5 bodů. Sice by Petru všichni pohanili, ale to stejně udělali i tak. Je mladá, studující a těch 50 000 Kč BY STÁLO ZA TO!!!!

Talířřř
To není žádná zásluha, 12.02.2013 05:29

že je mladá a studující pochybnou nástavbu pro pitomečky.Její plk na Alenu o tom, že dneska jí Alena nevadila, protože nevyčnívala a konečně zapadla do davu, o ní prozrazuje víc než si ta podprůměrná hloupá husička "myslí".Šedá podprůměrná ubožačka, které vadí, když někdo není stejně podprůměrnej a hloupej jako ona.

Anonymosss
Petraje mladá, 12.02.2013 11:01

studující a poněkud jednoduchá. A jestliže jí servírování pokrmů nic neříká v mládí, tak ani věk s tím nic neudělá ...

emma
Husa! 13.02.2013 16:18

Husa!

anonym
Slečna Petra 1 11.02.2013 10:03

nezklamala ani v pátek. Sice nepozná v pomazánce celer (který má dost specifickou a výraznou chuť), ale vadí jí, že knedlíčky v polévce nebyly ze pštrosích jater, ale z kuřecích. I kdyby nebyly z jater vůbec, poznala by kulový, hlavně, že srazila body!

Anonymousa
Kanimůra. 11.02.2013 17:38

Kanimůra.

halo
Petr, na tuto spodinu , co 1 10.02.2013 13:31

Petr, na tuto spodinu , co sem píše nereagujte. Jsou se sebou nespokojení a proto jim stojí za to každého pořádně proprat. Jste úžasná mladá slečna a uvařila jste výborně. Tahle nevzdělaná spodina vám nesahá ani po kotníky. Hodně úspěchů v životě.

halo
Měním názor 10.02.2013 17:02

Dokoukal jsem další 3 díly a opravdu ti lidé mají pravdu :-o Nakonec jste se vybarvila a ta andělská tvářička z fotografie klame, opravdu ten charakter je nějak pokřivený!?

Petra Ž.
Můj názor! 7 10.02.2013 10:40

Nestydím se za svůj názor, vždy si za ním stojím a pokud to některý telata nepochopili, je mi Vás upřímně líto, ale z tolika natočených hodin se vystříhá jen to co selidem hodí, nechápu jak můžete posuzovat někoho, koho neznáte. Držte huby a všímejte si svého ;)

reklama