PO - PÁ v 17:35 na Primě

Radek Kment

Radek se vyučil jako řezník a jako řezník stále pracuje v řeznictví v Benátkách nad Jizerou. Je ženatý a jeho manželka Eva je pro něj celý život a vše dělají společně.

Seznámili se na internetu a byla to láska jako trám. Radkova žena ještě studuje Pedagogicko-psychologickou fakultu v Liberci. Žijí spolu v Mladé Boleslavi v malém bytě 1+1. Do pořadu se Radek přihlásil sám, protože ho vaření baví a zajímá ho, jak ostatní ocení jeho kulinářské schopnosti. Další motivací je samozřejmě výhra. Pokud by se zadařilo, peníze by použil na dovolenou.

 

Charakter:
Tvrdí o sobě, že je klidný pohodář, který má rád život a vše bere s úsměvem.

Zájmy:
Čas od času si jdou se ženou zaběhat, zajdou do kina a jezdí na různé výlety.

Vztah k vaření:
Velmi kladný, je to jeden z jeho koníčků, stále se snaží ve vaření zdokonalovat. Doma vaří častěji než manželka. Rád připravuje českou kuchyni, ale nebrání se ani zahraničním pokrmům.

Chutě:
Má rád vše, prý „všežravec“, nejraději má ale svíčkovou.

Nesnáší:
Není vybíravý, prý ochutná vše, nikdy by ale nesnědl švába nebo nějaký hmyz. U jídla mu vadí telefony a surfování na internetu.

Motto:
Narodil jsem se, abych žil.

Očekávání:
Těší se na to, že pozná nové lidi a získá nové zkušenosti.

Historka z vaření:
Jednou se mu podařilo zaměnit cukr za sůl, když připravoval játrovku. Moc velká chuťovka to tedy nebyla.

Vaše názory

Zuzana1970
Uz pri prvnim dile jsem nejak 0 26.10.2016 11:38

Uz pri prvnim dile jsem nejak tak mela jasno... Nemohu si pomoci, ale Radek je bisexualni, popr. se stale nejak hleda. Pusobi sice jako chlap, ale je zaroven i dost "prislazenej".

anonym
moc se mi líbíš jsem 0 26.10.2016 08:41

moc se mi líbíš jsem kadeřnice nechceš ostříhat|?

zaujatá slečna
Je nádhernej. A jsem 0 14.10.2016 22:08

Je nádhernej. A jsem vzrušená. Pokud tu někde nechá mail, ráda ho kontaktuju, a klidně jen pokecám.. ale i víc je možno ;-)

Anonym
No v neděli aspoň ukázal, že 0 30.09.2016 14:20

No v neděli aspoň ukázal, že má charakter, když jedinej nenapsal sebe. A vypípávání slova "vole" mi fakt přijde směšný, hlavně když tam potom klidně dají obrázek z Kamásútry, to nevadí :-D

Anonym
Ve škole jsme se vždycky 0 26.09.2016 05:41

Ve škole jsme se vždycky učili, že na slabšího si dovolí jenom zbabělci /kteří by si nedovolili na sobě rovného, nebo silnějšího/.
Vědět o někom, že se léčí s nervama a vozit se po něm dokáže jenom ubožák.
Zde byl normální jenom Standa.

Anonym
Profláknutý sprosťák a mimo 0 20.09.2016 01:23

Profláknutý sprosťák a mimo jiné teplouš :(

Anonym
Všichni kritici níže se teď 2 19.09.2016 17:01

Všichni kritici níže se teď mohou chytit za nos. Po nědělním díle se ukázalo, že jediný Radek má charakter.

7583
přesně 19.09.2016 19:24

přesně

ok12
co je na tom charakterního? 20.09.2016 00:48

co je na tom charakterního? však Petr, nebo Standa se ohodnotili po právu, že by si to dali sobě, oba by si to za výkony sami zasloužili, Lukáš byl připitý, ukřivděný, tak řekl nesmyslně sebe. Radek to řekl velmi dobře, buď Standa nebo Petr a rozhodl se proto ho, kdo aspoň udělal úkol týdne.

Anonymous Human
So what I can see is a 1 19.09.2016 01:20

So what I can see is a massive homophobe, you don't mind gays but the first night you could just recognise that you are the worst person I'd ever meet in my life, all you are is a homophobe and a patriotic cunt...

Takze co ja vidim je obroskej homophobicky clovek co jsi o sobe hodne misli. vy jste jenom chlapy co davaji nam vsem chlapum spatny jmeno, neumite se vubec bavit, jste horsi nez zensky, aspon oni jse umi bavit, vy jim rikate ze jsou slepice, vy jste jen P******e.

reklama