PO - PÁ v 17:50 na Primě

Radim Blaško

REPRÍZA: Radim se vyučil jako číšník a barman, poté pracoval jako číšník a account manager v bytovém designovém studiu. Nyní dělá cateringového manažera. Jako profesionální kuchař se nikdy neživil.

Narodil se v Hodoníně a do Brna se přestěhoval za prací. Tady našel i svého současného přítele, s nímž žije a podniká dva roky. V bytě 2 + 1 na okraji Brna mají i společného pejska Diora. Do pořadu ho přihlásil přítel. Výhru by investoval do hobby a na společnou dovolenou, kterou už prý oba potřebují jako sůl.

REPRÍZA:

Charakter:

Považuje se za přátelského a komunikativního. Pokud mu někdo nesedne, nemaže nikomu med kolem pusy, a umí říct svůj názor.

Zájmy:

Ochotnické divadlo v Hodoníně, renovace nábytku, procházky se psem a české filmy.

Vztah k vaření:

Nemá moc času, ale když si ho udělá, stojí to prý za to. V poslední době bere jako výzvu vařit pro sestru, která se rozhodla být vegetariánkou.

Chutě:

Nejčastěji se stravuje v práci, s chutí si dá smažený sýr.

Nesnáší:

Houby, zvěřinu a mořské plody. U stolu mu vadí upocení spolustolovníci a remcání za každou cenu.

Motto:

S úsměvem jde všechno lépe.

Očekávání:

Těší se na výhru a zajímavou zkušenost.

Vaše názory

mara 01
Po Radimových komentářích k 0 15.03.2015 14:38

Po Radimových komentářích k ostatním soutěžícím jsem si nemohl odpustit shlédnout jeho "chvíli slávy" a musím uznat že to stálo za to,,presentace kachních prsou mě doslova usadila.Něco tak hrozného jsem nečekal a desert,,jo tak ten bych zařadil do sekce "vařila kočička s pejskem",,,

p88
a myslím si že to rozhodně 0 20.01.2015 13:21

a myslím si že to rozhodně nebylo sádlo se škvarky ale nýbrž s cibulí a bujon používáte všichni !!

p88
já až teď koukám na tyhle 0 20.01.2015 13:18

já až teď koukám na tyhle díly,... Radim o vaření ví opravdu mnoho a to jaký má vztah rozhodně na tohle nemá vliv,... měl jídla pěkně připravená nehodnotim protože jsem je nejedla, ale podle toho jak je dělal musely být dobré! občas někdy nechápu lidi co teda umí vařit že jsem jdou.. nebo neboj bože mají peníze. odsoudí je na uplně něčem jiném !!

Desdemona12
Bylo mi tohoto človíčka až 0 12.01.2015 15:59

Bylo mi tohoto človíčka až líto,byt přeplácaný.Jídlo na nic ale sebevědomí mu nechybí.A urážet ostatní?????No prostě frajer.

Anonym JAKOBY
Vrchol kuchařského umění je 0 12.01.2015 13:32

Vrchol kuchařského umění je mixovat Cottage s bazalkou v plastovém kelímku od výrobce,vrazit do šťouchaných brambor sádlo se škvarky nebo v dýňové polévce rozmíchat masox se smetanou. Radim si plete pojmy s dojmy, stejně jako s recepty.

anonym
Radim by se měl hlavně 1 11.01.2015 18:50

Radim by se měl hlavně zamyslet nad tím, jak neustale zdůrazňoval, kvalitní potraviny, kvalitný suroviny a dá do jídla Masox?????!!!!! :-P

MacMac
to byl ultra debil...i s jeho 12.01.2015 08:38

to byl ultra debil...i s jeho luxusními surovinami...chce se mi z něj zvracet

hostitelka
REPRÍZA: Radim se vyučil jako 0 11.01.2015 07:55

REPRÍZA: Radim se vyučil jako číšník a barman, poté pracoval jako číšník a account manager v bytovém designovém studiu.

A proč měl tedy tak ošklivě zařízený byt?

Divačka 345
A tady ještě pár obrázku pro 0 10.01.2015 19:02

A tady ještě pár obrázku pro Radime, co najde pod názvem Magret de canard.Nevypadá to jako ta jeho umučená kachní prsa (luxusní).
https://www.google.cz/search?q=Magret+de+canard&biw=1600&bih=805&tbm=isc...

Divačka 345
Byla to tragédie,co předvedl 0 10.01.2015 18:52

Byla to tragédie,co předvedl s tou kachnou.A ta omáčka k tomu.Chuť byla určitě luxusní a luxusně se hodila k té luxusní kachničce.A jak nechal soutěžící hádat,jaké maso to je.Když se zeptali,jestli se to chová u nás,tak řekl NE.To asi myslel tu konkrétní luxusní kachničku.U nás se chovají neluxusní kachny.Myslela jsem si,že gratinované brambory jsou se smetanou.No a dát na Apple Pie pařížskou šlehačku,to byla třešnička na dortu.Kdyby neměl karamelu z krávy, tak by neuvařil nic,nemělo by to chuť.

reklama